JD Vance نامزد سنای اوهایو در سه ماه اول مبارزات انتخاباتی خود 1.75 میلیون دلار جمع آوری کرد


برای اولین بار در FOX: جی دی ونس ، سرمایه دار خطرپذیر و نویسنده کتاب خاطرات پرفروش “مرثیه هابللی” ، بیش از 1.75 میلیون دلار از سناتور بازنشسته جمهوریخواه راب پورتمن در سه ماه اول مبارزات انتخاباتی سنای اوهایو در نبرد جمعی جمهوری خواهان برای پیروزی در این کشور کمک مالی کرد. 2022

کمپین ونس ، که اولین بار در روز پنجشنبه داده های جمع آوری کمک های مالی خود را با فاکس نیوز به اشتراک گذاشت ، دریافت که آنها از 1 اکتبر 1.2 میلیون دلار پول نقد در دست دارند. آنها همچنین خاطرنشان کردند که از 7577 اهدا کننده منحصر به فرد و 86 از 88 ایالت اوهایو کمک دریافت کردند. تماس اولیه ونس نیز مورد توجه قرار گرفت و اشاره کرد که بیش از نیمی از اهداکنندگان 50 دلار یا کمتر کمک کردند.

ونس در بیانیه ای گفت: “من از حمایت عظیمی از سراسر اوهایو که از زمان اعلام نامزدی خود دریافت کرده ام متعجب شده ام.” “واقعاً متواضع است که بدانیم بیش از 7500 نفر تصمیم گرفته اند که ارزش باز کردن چک چک های خود را برای دیدگاه مشترک ما دارد.”

یکی از بزرگترین ، رقابتی ترین موارد سنای در کشور حتی بزرگتر است

وی با ارائه رویکرد پوپولیستی خود افزود: “من مشتاقانه منتظر یک کمپین پیگیری قوی هستم که کاهش معکوس افول مداوم کشورمان را که توسط نخبگان بیدار در حال حاضر در قدرت تشدید می شود دوچندان کند.”

ونس نامزدی خود را در اول ژوئیه اعلام کرد ، که اولین روز از سه ماهه سوم جمع آوری کمک های مالی بین ژوئیه و سپتامبر بود. تیم او گفت که بخشی از جمع آوری کمک های مالی او در مرحله تحقیق قبل از مبارزات انتخاباتی شامل 100000 دلار وام شخصی انجام شد.

ونس ، که در سینسیناتی زندگی می کند ، پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق ، به عنوان مدیر یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متعلق به سرمایه دار سرمایه گذار خطرپذیر میلیاردر پیتر تیل کار می کرد. او بعد از “مرثیه هابللی” – که داستان بزرگ شدن او در میدان نبرد کارخانه فولاد و ریشه های آن در آپالاچی کنتاکی را روایت می کند – مورد توجه نیویورک تایمز قرار گرفت و در فیلم نتفلیکس فیلمبرداری شد. این اولین کمپین سیاسی ونس است ، اگرچه وی قبل از تصمیم برای نامزد شدن ، چالش جمهوری خواهان 2018 را برای سناتور دموکرات شررود براون در نظر گرفت.

یک سال به مادر ، این سناتورها هنوز مادری دارند اگر در حال تحصیل هستند

پیشنهاد سنا در ونس نیز توسط PAC فوق العاده پشتیبانی می شود ، که اوایل امسال مبلغ 10 میلیون دلار از Thiel دریافت کرد ، و همچنین اهداء قابل توجهی از خانواده محافظه کار Megadonor Mercer توصیف شد.

ونس صبح پنجشنبه مهمان برنامه Fox News “Fox & Friends” خواهد بود.

ونس یکی از 11 نامزدی است که برای نامزدی مجلس سنای جمهوریخواه در سال آینده در اوهایو نامزد می شود. جاش ماندل ، خزانه دار سابق اوهایو و دو بار نامزد سابق سنا نیز در این زمینه حضور دارد. جین تیمکن ، رئیس جمهور سابق اوهایو ؛ تاجر کلیولند و غول فروشگاه خودرو برنی مورنو ؛ مایک گیبونز نامزد جمهوری خواهان سنای جمهوری اوهایو 2018 ، کارآفرین کلیولند ، توسعه دهنده املاک و بانکدار سرمایه گذاری ؛ و سناتور ایالت اوهایو ، مت دولان ، که خانواده اش مالک بیس بال لیگ بیس بال لیگ برتر هند کلیولند هستند.

نماینده مجلس دهم ایالت کنگره ، مایک ترنر ، نماینده قدیمی مجلس نمایندگان ، اقداماتی را برای راه اندازی کمپین GOP انجام داده است.

به نظر می رسد تیمکن تنها نامزد اصلی دیگری است که تا کنون داده های جمع آوری کمک های مالی خود را منتشر کرده است – نامزدهای نامزد برای ادارات فدرال تا 15 اکتبر مهلت دارند تا گزارشات خود را به کمیسیون انتخابات فدرال ارسال کنند. تیمکن هفته گذشته بیش از 1.7 میلیون دلار از جمع آوری کمک های مالی در سه ماهه سوم خبر داد و در اوایل این ماه بیش از 3.1 میلیون دلار پول نقد در دسترس بود.

ماندل در سه ماهه دوم جمع آوری کمک های مالی از آوریل تا ژوئن نزدیک به یک میلیون دلار و از اول ژوئیه حدود 5 میلیون دلار در خزانه خود جمع آوری کرد. مورنو 2.24 میلیون دلار در سه ماهه دوم و 1.64 میلیون دلار پول نقد در اوایل ژوئیه جمع آوری کرد.

گیبونز ، که بیشتر توسط کمپین خود تأمین مالی می شود ، هفته گذشته گفت که 2.25 میلیون دلار در پیشنهاد خود در سه ماهه سوم سرمایه گذاری کرده است. گیبونز در سه ماهه دوم 5.67 میلیون دلار برای کمپین خود هزینه کرد.

برنده اولیه جمهوری خواهان سال آینده ممکن است با تیم رایان نماینده دموکرات از شمال شرقی اوهایو روبرو شود. رایان ، که در ماه آوریل کاندیداتوری خود را برای سنا اعلام کرد ، نامزد اصلی نامزدی دموکرات ها در زمینه اولیه است ، که گفته می شود بسیار کوچکتر از لیست بزرگ نامزدهای جمهوری خواه است. مورگان هارپر مترقی ، مشاور ارشد سابق دفتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان مالی و نامزد کنگره 2020 ، در اوایل تابستان نامزدی خود را اعلام کرد.

رایان هفته گذشته اعلام کرد که 2.5 میلیون دلار در سه ماه گذشته جمع آوری کرده است که از این میزان 3.6 میلیون دلار در خزانه خود است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مجلس سنا بین 50 و 50 بین دو حزب تقسیم شده است ، اما دموکرات ها به دلیل رای بریتانیا به کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، که رئیس مجلس سنا است ، اکثریت کمی دارند. این بدان معناست که جمهوریخواهان فقط به یک کرسی احتیاج دارند تا اکثریت را به دست آورند.

اما جمهوری خواهان از 20 صندلی از 34 کرسی که برای تصاحب در سال 2022 آماده شده بودند دفاع می کنند. علاوه بر اوهایو ، جمهوری خواهان نیز از صندلی های باز در میدان های اصلی نبرد در کارولینای شمالی و پنسیلوانیا و در میسوری و آلاباما دفاع می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید