Health Northwell در حال اخراج 1400 کارمند است که دستور واکسیناسیون علیه COVID-19 را نقض کردند


به گفته سخنگوی شبکه بهداشت ، بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1،400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، اخراج کرد.

به دنبال دستور دولت برای اولین بار در اواسط آگوست ، کارگران بیمارستان و خانه سالمندان تا 27 سپتامبر فرصت داشتند حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را دریافت کنند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که شروع به اخطار به کارکنان کرده و قصد دارد کارگران خود را آغاز کند ، با پردرآمدترین کارگرانی که رعد و برق را رد کرده اند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای تقریباً 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، نماینده بهداشت نورثول ، گفت: “نورثول از دست دادن هر کارمندی در چنین شرایطی پشیمان است ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین متخصصان مراقبت های بهداشتی کشور ، مسئولیت منحصر به فرد خود را در حفاظت از سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” “ما مدیون ایم که 100 درصد واکسینه شده در برابر COVID-19 واکسینه شده ایم.”

اخراج ها کمتر از 2 درصد از کارگران شاغل در 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 درمانگاه را شامل می شود.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند ، یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های دولتی در شهر نیویورک ، زمانی که این ایالت از هفته گذشته اجرایی شد ، واکسینه نشده باشند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که آژانس از روز دوشنبه به 93 درصد پیروی کرده است و 3000 رزرو باقی مانده در مرخصی بدون حقوق بوده است.

مقامات ایالت نیویورک گفتند ، هنگامی که فرمان مراقبت های بهداشتی هفته گذشته اجرایی شد ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان برای واکسیناسیون COVID-19 در بین کارکنان بهبود یافته است و 92 درصد از کارگران هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کرده اند.

دوشنبه همچنین اولین کلاس بود که پس از مهلت نیویورک برای واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی برگزار شد. این اصطلاح از یک چالش حقوقی دیرهنگام که سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی کشور جمعه شب آن را برطرف کرد ، جان سالم به در برد. تخمین زده می شود که 18،000 کارگر آموزشی در آخر هفته فیلمبرداری شده اند.

به دلیل کمبود فرصت ، معترضان در خیابان های شهر قدم زدند تا دوباره دستورات را رد کنند.

در میان آنها جان ماتلند 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند نورثول ، بود که اعتراضات دیگری را علیه دستور واکسن در تابستان رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] منجر به گروهی از کارگران بهداشت بیکار می شود ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی شوند. او می گوید که آنها برای نافرمانی مدنی کار می کنند تا آزادی خود را به ما بازگردانند. “شما یک سری آزادی خواه دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند.”

این داستان به روز شده و شامل شرح بیمارستان + شهر نیویورک است.

دیدگاهتان را بنویسید