Hacked Records صدها سوگند در نیوجرسی را فاش می کند


بر اساس تحلیلی که به نظر می رسد WNYC است ، در دهه گذشته ، ده ها افسر نیروی انتظامی فعلی و سابق ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی و ضددولتی موسوم به نگهبانان سوگند پیوسته اند. گوتهاميست لیست های عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

دفتر دادستانی کل گفت که یافته ها نگران کننده است و “چه اصلاحاتی برای ریشه کن کردن افراط گرایی بین انواع نیروی انتظامی مورد نیاز است”. این فشار پس از آن صورت گرفت که WNYC / Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات مزاحم با ذکر نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده نشان می دهد که برخی از افسران NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات درباره این انجمن ها را صادر کرده است.

اعضای Ombudsman تبدیل به مرکز دادستان های فدرال شده اند که در مورد حمله 6 ژانویه به کنگره آمریکا تحقیق می کنند. ویدئوهای این درگیری نشان می دهد که گروهی از افراد سوگند نگهبان با لباس استتار در حالی که پله های کنگره را در یک تشکیلات نظامی پر می کردند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شدند و حداقل پنج نفر به اتهامات ناشی از این حادثه اعتراف کردند.

در حال حاضر ، نیوجرسی هیچ قانون ایالتی ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از سوگند سوگند یا سایر سازمان های مشابه مانند Proud Boys یا سه درصد منع کند ، گروه هایی با غلبه سفیدپوستان که همچنین با حمله به کنگره در ارتباط بوده اند.

با این حال ، دادستانی ایالت گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی وضع کنند تا اطمینان حاصل شود که انجمن های شخصی و رفتار کارکنان با وظایف آنها در قبال عموم مغایرت ندارد مادامی که این قوانین به طور نامناسب افسران پلیس را نقض نکنند. به این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به نهادهای مجری قانون کشور چه تغییراتی لازم است.

استیون بارنز ، سخنگوی مجری اجرایی گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته گروه های متخاصم بوده اند – ضروری است که نهادهای مجری قانون ما عاری از تعصب و نفرت باشند.” وظایف اندرو بروک دادستان کل نیوجرسی

به گفته محققان نظارت بر گروه های دشمن ، استوارت رودز ، بنیانگذار Ombudsman ، مدتهاست به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروی انتظامی به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال است. شبه نظامیان ادعا می کردند که بیش از 30،000 عضو در حال پرداخت مزایا هستند و مرکز حقوقی فقر جنوبی و اتحادیه علیه افترا آنها را یک گروه افراطی نامیدند.

اطلاعات اعضای سوگند نگهبانانی که به سازمان مجله غیر انتفاعی فاش شده و به صورت آنلاین منتشر شده است توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است ، اگرچه در دفترچه خاطرات میزان دخالت افراد مشخص نشده است. به

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارتها و تجربیاتی را که می تواند به نفع شبه نظامیان باشد ، برشمارند. در میان بیش از 500 نفر با آدرس نیوجرسی فهرست شده در داده ها ، بسیاری از آنها طیف وسیعی از مهارت های کسب شده در طول سالهای خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی را شرح داده اند.

در یک پست نوشته شده است: “با دانش من در مورد کامپیوتر و شبکه ، مایلم تا آنجا که می توانم به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروهای امنیتی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC / Gothamist همچنین تعدادی از تعمیرکاران فعلی و سابق ، آتش نشانان ، پزشکان و سایر کارمندان دولتی در گاردن استیت را نشان داد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، هشدار داد که گروه های افراطی مانند سوگند خوانندگان “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه درگیر تروریسم داخلی می شوند ، تحمل ندارد و کسانی که مرتکب این عمل شوند ، تا حد وسیع قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی گروه های راست افراطی به سازمان های پلیس هستند ، زیرا آنها نگرانند که این امر می تواند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب را در انجام وظایف دموکراتیک تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، اظهار نگرانی کرد که نام افسران پلیس و اطلاعات شخصی در سوابق عضویت وجود دارد.

وی در ایمیلی گفت: “سوگند خوردگان یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که مأموریت آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها مخالف هستند ، که کاملاً با سوگند واقعی پلیس برای محافظت و خدمت و اجرای وظیفه شناسانه قانون ، متضاد است.” بوکر. “این نگران کننده است که ممکن است افرادی باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های گروه گرایی و دخالت در قیام 6 ژانویه ، و من می دانم که افسران نیروی انتظامی نیز نگرانی های من را دارند.”

صدها مدافع حقوق بشر در نیوجرسی سوگند یاد کردند

نام نگهبان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش در دفاع از قانون اساسی انجام داده اند. از زمان تاسیس در سال 2009 ، این گروه از تفسیر راست افراطی این سوگند حمایت می کند و دولت فدرال را به عنوان نیرویی ظالمانه که باید تحت تسلط قرار گیرد ، می داند.

سام جکسون ، پروفسوری در دانشگاه آلبانی که کتاب سوگندنامه را نگاشته است ، گفت که این گروه در درجه اول پلیس و پرسنل نظامی را هدف قرار می دهد زیرا آنها در پیاده سازی اقدامات نقض کننده ایدئولوژی مبارز و آزادیخواه آن هستند. در مورد کنترل تسلیحات یا محدودیت های اضطراری Covid-19 و ممکن است در اجرای آنها اختلال ایجاد کند.

جکسون می گوید: “اگر بتوانید از قبل به این جمعیت برسید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و غیر آمریکایی است ، شاید بتوانید به هیچ وجه از دستور مردم جلوگیری کنید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که به مدافعان سوگند گزارش کردند ، به صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست نفوذ اشاره کرد و به نامهای موجود در اخبار ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های عمومی ایالات اشاره کرد. و اطلاعات مربوط به کارکنان ، دولت های فدرال ، دستمزد و حقوق بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی سالها تعداد زیادی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی را در نیوجرسی به کار گرفته است.

حدود 20 نفر در پرونده ها با نام ، شماره منطقه و آدرس افسران و افسران مطابقت داشتند که در دو سال گذشته به عنوان فعال معرفی شده بودند. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع کشور ، جرسی سیتی و پترسون ، همراه با تعدادی از جوامع روستایی و حومه ای می شد.

WNYC / Gothamist سعی کرد با تمام افسران فعال و سابق پلیس که در داده های عضویت شناسایی شده اند تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. تعدادی از کسانی که این کار را کردند گفتند که دیگر در گروه فعالیت نمی کنند یا هرگز انجام نمی دهند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای سابقه نظامی هستند یا می توانند شناسایی کنند ، شناسایی کرد. سه نفر دیگر از سال 2020 در پایگاه حقوق و دستمزد دولت فدرال معرفی شده اند ، از جمله یک نفر در وزارت امنیت داخلی فهرست شده است.

17 عضو دیگر نیز خود را با آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر عوامل اولیه در نیوجرسی شناسایی یا مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کرد ، هشدار داد که حضور سوگند خوانان در ردیف امدادگران می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به این بستگی دارند که آنها وارد اجتماع شوند و کار خود را صادقانه و مانند هر قربانی احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصب بیاورند یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که بخشی از جامعه را بطور نامناسب کنار نگذارد ، این مشکل ساز است. “

یکی از افسران اصلاحی که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک مشغول به کار است در پرونده این گروه ذکر شده است که عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخت کرده است. مشخص شد که همان مقام عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک است. برای بررسی برنامه رادیوی عمومی برای سال 2019 کشف کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از سمت راست ارتفاع به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک پاسخ نداد.

یکی دیگر از افسران پلیس نیوجرسی که در دفتر خاطرات ظاهر شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی شهرستان هادسون در شهر جرسی سیتی کار می کند. افسر پلیس در یک تماس تلفنی کوتاه تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم سوگند به صورت آنلاین وارد کرده است ، اما مدعی شد که این کار را فقط سالها پیش انجام داده است ، زیرا “اشتراک ایمیل” “رویدادهای جاری و دیدگاه متفاوتی را دریافت می کند.” رسانه های متعارف “و اینکه” او هرگز با کسی ملاقات نکرده یا با کسی صحبت نکرده است “از سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دفتر دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی روابط این افسر با نگهبانان سوگند است و از مشاوره دادستان درخواست می کند. او گفت که هر گونه اطلاعاتی در اختیار FBI قرار می گیرد.

موریل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد هر یک از مأموران اجرای قانون در چنین گروهی وجود دارد.”

“چالش دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی برای دولت هستند.

گروال در جلسه کمیته فرعی در مورد سلطه خشونت آمیز سفیدپوستان با اشاره به افشاگری سال 2013 مبنی بر اینکه اعضای این سه مرکز در نیروی پلیس کار می کردند ، گفت: “نیروی انتظامی نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایی به صفوف آنها را تشخیص داده است.”

با این حال ، مشخص نیست که مقامات محلی تا چه حد با چنین خطری روبرو هستند. دفتر شهردار شهر جرسی ، دفتر شهردار پترسون یا کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی در مورد اینکه آیا ارتباط ظاهری کارکنان آنها با گروه های افراطی خط مشی کارکنان آنها را نقض می کند یا مستلزم تحقیقات بیشتر است ، پاسخ ندادند.

ژرمن ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد عمومی به ادارات پلیس و سایر نهادها در درجه اول به تحقیقات دقیق بستگی دارد که روابط افسر یا سایر کارمندان دولتی با سوگند خوانان و سازمان های مشابه را بررسی می کند ، از جمله کلیه دعاوی حقوق مدنی. که می تواند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کند.

اما او از کارمندان دولت خواست مراقب باشند. آلمانی مدعی شد که برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کرده اند ایدئولوژی آن را درک نکرده اند یا درگیر چندانی نبوده اند. به گفته وی ، دیگران باید از برنامه هایی که در حضور مردم ظاهر می شوند حذف شوند یا از پلیس حذف شوند.

آلمانی گفت: “این همه یا هیچ نیست.” شاید برخی از افراد واقعاً درک نکرده باشند که این سازمان چیست ، یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده بودند که چنین ایده ای تا چه حد می تواند مردم را به دردسر بیندازد. “

جان لوئیس ، محقق برنامه افراط گرایی دانشگاه جورج واشنگتن می گوید ، اگرچه به کارکنان دولتی باید روند مناسب رسیدگی شود ، اما مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات فشرده ای را انجام دهند.

لوئیس گفت: “بخش زیادی از مردم و مقامات منتخب آمریکایی از این تهدید خوشحال هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” “گروه هایی مانند طرفداران سوگند و دیگر گروه های شدید ضددولتی واقعاً در تلاش هستند تا این سیستم دموکراتیک را از درون سرنگون کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید