GTF Chromium مراقبت از پوست پیری را ارائه می دهد

کروم GTF شکل قابل جذب کروم معدنی ضروری است. در پروبیوتیک های زنده کشت می شود. این باکتری سالمی است که به طور طبیعی در غذاهای تخمیر شده مانند ماست یا کلم ترش یافت می شود. بسیاری از متخصصان آن را برای مراقبت از پوست ضد پیری و پیری توصیه می کنند.

کروم GTF (فاکتور تحمل گلوکز) متابولیسم را افزایش می دهد که باعث کاهش وزن می شود. کلسترول و تری گلیسیرید را در بیماران دیابتی کاهش می دهد و با کار با انسولین، قند خون را کاهش می دهد تا گلوکز را به سلول ها منتقل کند تا به عنوان انرژی استفاده شود. سنبله قند می تواند به بافت هایی که به پوست ما کمک می کند جوان و انعطاف پذیر به نظر برسد آسیب برساند. قند اضافی به پروتئین های بافت های بدن ما می چسبد و آنها را تجزیه می کند. این یکی از دلایل اصلی پیری سلول های ما است. بدن ما برای پردازش کربوهیدرات ها و چربی ها به مقادیر کمی کروم نیاز دارد. این مکمل حساسیت بدن به انسولین را بهبود می بخشد. سلامتی مهم ترین دارایی مراقبت از پوست پیری است.

فواید

  • متابولیسم را افزایش می دهد که باعث کاهش وزن می شود.
  • قند خون را با کار با انسولین برای انتقال گلوکز به سلول ها کاهش دهید.
  • بهبود کلسترول LDL.
  • بهبود تری گلیسیرید در بیماران دیابتی
  • به پردازش کربوهیدرات ها و چربی ها کمک می کند.
  • به کاهش چربی شکم کمک می کند.
  • جذب بهتر مواد مغذی از جمله آنتی اکسیدان ها را فعال می کند و برای مراقبت از پوست ضد پیری و پیری ضروری است.

برخی از کارشناسان بر این باورند که اگر هر آمریکایی یک قرص 100 میکروگرمی را 3 بار در روز مصرف کند، غذای نسبتاً سالم بخورد، و تلاشی متوسط ​​برای انجام نوعی ورزش روزانه انجام دهد، عملاً دیابت را از بین می برد. رژیم غذایی مردم آمریکا، همراه با این واقعیت که برخی معتقدند مواد معدنی به آرامی از خاک ما تخلیه می شود، باعث کاهش سطح کروم می شود. سطح کروم نیز با افزایش سن کاهش می یابد.

کروم برای عملکرد مناسب انسولین ضروری است. انسولین انرژی و متابولیسم را تنظیم می کند. سیگنال هایی را برای جذب مواد مغذی مانند قند و اسیدهای آمینه به سلول ها ارسال می کند. اگر انسولین در سطح مطلوبی عمل نکند، تمام آن ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها نمی توانند به درستی جذب شوند. از آنجایی که آنتی اکسیدان ها یکی از مهم ترین نیازهای مراقبت از پوست ضد پیری و پیری هستند، مهم است که بدن ما بتواند ویتامین ها و آنتی اکسیدان های دریافتی خود را متابولیزه کند. تولید کم انسولین می تواند باعث افزایش وزن و خستگی شود. مواد مغذی مورد نیاز بدن ما برای عملکرد بهینه جذب نمی شوند، بلکه به عنوان چربی اضافی بدن ذخیره می شوند.

کروم یک ماده مغذی ضروری است و در گوشت گاو، آبجو، فلفل سیاه، پنیر، میوه های تازه، خرچنگ دریایی، قارچ، سیب زمینی، غلات سبوس دار، غذاهای دریایی، لوبیا سبز، بروکلی، غلات کامل، شراب و چند غذای دیگر یافت می شود. حتی با وجود دسترسی گسترده به این ماده مغذی مهم، مطالعات نشان می دهد که 90 درصد آمریکایی ها کروم کافی در رژیم غذایی خود دریافت نمی کنند. کروم GTF که بدن ما باید با آن کار کند به دلیل قندهای ساده ای که می خوریم، استرس و پیری کاهش می یابد. برخی از مواد معدنی مانند روی، برای جذب در سیستم با کروم GTF رقابت می کنند. این مکمل ها را با فاصله چند ساعت از یکدیگر مصرف کنید.

استفاده از سایر مکمل های کروم

سایر مکمل های کروم را با کروم GTF اشتباه نگیرید. همه مکمل های کروم یکسان نیستند. کروم پیکولینات برای کمک به کاهش وزن، عضله سازی، کاهش کلسترول و کاهش میل به مصرف کنندگان تبلیغ می شود. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که نشان دهد کروم پیکولینات واقعاً می تواند هر یک از این کارها را انجام دهد. تنها مطالعه ای که نشان داد هر گونه تأثیری بر هوس ها داشت، در میان بیماران مبتلا به افسردگی بود.

یک مطالعه نشان داد که کروم پیکولینات ممکن است باعث آسیب به DNA شود. این مطالعه بر روی موجودات زنده انجام نشد، بلکه روی کشت سلولی انجام شد. مطالعه بعدی توسط محققان دانشگاه نیویورک انجام شد. با مصرف 400 میکروگرم کروم پیکولینات به 10 زن دارای اضافه وزن به مدت هشت هفته، هیچ نشانه ای از آسیب DNA مشاهده نشد.

موارد جدا شده از آسیب ناشی از کروم پیکولینات

  • زنی که روزانه 1200 تا 2400 میکروگرم کروم پیکولینات مصرف می کرد به مدت 5 ماه دچار نارسایی کلیه و اختلال در عملکرد کبد شد.
  • فردی 600 میکروگرم کروم پیکولینات را به مدت 6 هفته مصرف کرد و پس از 5 ماه دچار نارسایی کلیه شد.
  • یک مرد 24 ساله سالم پس از دو هفته با مصرف مکملی که حاوی کروم پیکولینات به عنوان ماده اصلی بود، دچار نارسایی حاد کلیه برگشت پذیر شد.

به گفته مقامات، دوزهای روزانه تا 1000 میکروگرم GTF کروم بی خطر هستند. او توصیه می کند از کروم پیکولینات به نفع GTF کروم یا کلات کروم اجتناب کنید. دکتر ویل همچنین به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 یا چربی شکم توصیه می کند روزانه 1000 میکروگرم کروم GTF مصرف کنند. اطمینان حاصل کنید که مکمل شما حاوی مواد افزودنی مانند نیاسین نیست مگر اینکه کلات شده باشد و باید به وضوح بیان کند که مکمل دارای فعالیت بیولوژیکی است.

آیا GTF Chromium ایمن است؟

هیچ سوالی در مورد ایمنی GTF Chromium وجود ندارد، همانطور که در مورد برخی از موارد دیگر وجود دارد. با این حال، مثل همیشه، ایده خوبی است که قبل از مصرف هر مکملی با پزشک خود مشورت کنید. تا زمانی که به 2000000 میکروگرم نرسد ناامن نیست. این تعداد زیادی مکمل است که باید در یک زمان مصرف کرد تا اثرات مضری داشته باشد. زیاده روی در هر چیزی هرگز چیز خوبی نیست.

از آنجایی که انسولین جذب ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را کنترل می کند، GTF کروم به عنوان مکمل مراقبت از پوست ضد پیری و پیری توصیه می شود. ما به بدنمان برای جذب مواد مغذی نیاز داریم و بدون عملکرد مناسب سطوح انسولین، آنها به سادگی به عنوان چربی بدن ذخیره می شوند.

مهم است که فقط از GTF کروم استفاده کنید زیرا با باکتری های فعال بیولوژیکی که برای دستیابی به مزایای بهینه مورد نیاز هستند، کشت می شود. علاوه بر اینکه مکملی عالی برای مراقبت از پوست پیری است، متابولیسم گلوکز را بهبود می بخشد، سطح قند خون را کاهش می دهد، سطح کلسترول را کاهش می دهد، تری گلیسیرید را در بیماران دیابتی بهبود می بخشد و به کاهش چربی شکم کمک می کند.