Fox News Books با قرارداد شش کتابی جدید که با “همه کریسمس آمریکایی” شروع می شود موافقت کرد.


سوزان اسکات ، مدیرعامل FOX News Media روز پنجشنبه گفت که Fox News Books با هارپر کالینز برای انتشار شش عنوان جدید از جمله “همه کریسمس آمریکایی” به توافق رسیده است.

“ما از اینکه دوباره شریک HarperCollins هستیم و از گسترش نام تجاری FOX News Media در پلتفرم های مختلف حمایت می کنیم ، بسیار هیجان زده هستیم. در 25 سال گذشته ، ما ارتباط منحصر به فردی با مخاطبان ایجاد کرده ایم و منتظر ارائه محتواهای بیشتر به عزیزان خود هستیم.” اسکات در بیانیه ای گفت که FOX News از طریق پلت فرم انتشار گسترده ما استفاده می شود.

Fox News Books ، انتشارات FOX News Media ، از زمان راه اندازی سال گذشته پرفروش ترین ها را منتشر می کند. «رزمندگان مدرن» پیت هگست و «زنان کتاب مقدس می گویند» شانون بریم در صدر فهرست پرفروش ترین آثار ملی قرار گرفتند.

“کتابهای مقدس زنان صحبت می کنند” به مدت 15 هفته متوالی در فهرست پرفروش ترین روزنامه های نیویورک تایمز قرار گرفته است ، از جمله پنج هفته به عنوان شماره کتاب.

کانال FOX NEWS 25 سال را در هوا جشن می گیرد

قرارداد جدید با هارپر کالینز در بیست و پنجمین سالگرد فاکس نیوز تازه است. این کتاب فاکس نیوز همچنان به ارائه عناوین در مورد موضوعات مهمی که برای مخاطبان رسانه FOX News بسیار مهم است ، می پردازد.

راشل کامپوس دافی ، میزبان “All American Christmas” برنامه “FOX & Friends Weekend” ، به همراه همسرش ، شان دافی ، نویسنده بعدی Fox News Books خواهند بود که به فروش می رسد و انتظار می رود در ماه نوامبر منتشر شد. در این مقاله به نحوه جشن گرفتن خانواده خود در تعطیلات پرداخته می شود و انتظار می رود پر از داستانها و عکسهایی باشد که سنت سالانه آنها را به تصویر می کشد.

دافی ها همچنین شامل داستان های شخصیتی فاکس نیوز از جمله استیو دوسی ، اینسلی ارهارت ، برایان کیلمید ، بیل همر ، دن پرین ، مارتا مک کالوم ، جرالد ریورا ، لارنس جونز ، جسی واترز ، جان ریچ و چارلز پین خواهند بود.

FOX NEWS OUTDRAWS CNN ، MSNBC در هفته بیست و پنجمین سالگرد ترکیب شد

رسانه فاکس نیوز خانه نویسندگان پرفروش واترز ، پرینو ، برت بایر ، تاکر کارلسون ، جنیس دین ، ​​مارک لوین و کریس والاس است. هیچ سازمان روزنامه نگاری دیگری در سال گذشته نویسندگان پرفروش تری را استخدام نکرده است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید