ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت


نقاط ضعف EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین کاستی های دستگاه های EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچک ماهیچه ای شل شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های خاصی را برای نظارت بر آموزش EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً در باشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، هیچ آموزش مناسب که بتواند برای کاربران مشکل ساز باشد وجود ندارد.

ارزیابی ناکافی حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند باعث آسیب شدید ماهیچه ها و کلیه ها شود. قبل از شروع EMS ، عملکرد خود را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS باعث انقباضات شدید و پی در پی عضلات همراه با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی می شود. روی دستگاه برش باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش جریان خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک طبیعی می شود. با توجه به اثر گرم شدن روش باریک تناسب اندام ، لازم نیست فرد تحت درمان را جابجا کنید ، زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها است. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که همه دستگاه های تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست بر ماهیچه ها تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند ، اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی مصرف می کند و بنابراین وزن خود را کاهش می دهد که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

در Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، که پس از درمان در نتیجه افتادگی پوست مورد توجه قرار نگرفت.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها در حین فعالیت به طور طبیعی اسید لاکتیک ترشح می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود ، در حالی که ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. بنابراین بعد از مدتی ورزش در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباض عضلات منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین در روش استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما با روش کار با اسلیم فیت ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا با این روش اثر گردش خون را افزایش می دهد که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، روش Slim Fit دسترسی به پوست ، چربی و ماهیچه را همزمان فراهم می کند ، بنابراین پس از درمان Slim Fit نه تنها فردی را می بینیم که وزن بیشتری دارد ، بلکه با بالا بردن پوست بدون تسلیم شدن عضلات نیز آمادگی دارد. خواهیم دید. علاوه بر این ، تناسب اندام یک روش م forثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید