De Blasio از نیویورک ، مجسمه ای از توماس جفرسون را از شهرداری به راه انداخت


بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک ، که تنها سه ماه با او فاصله دارد ، بی سر و صدا مجسمه پدر بنیانگذار توماس جفرسون را از ساختمان های شهرداری شهر – جایی که او در 187 سال گذشته در آنجا زندگی کرده است – بیرون می آورد.

کمیسیون طراحی عمومی شهر ، متشکل از شهرداران منصوب ، در دستور کار “رضایت” روز دوشنبه “وام بلند مدت” از جایزه برنز نویسنده اعلامیه استقلال 1833 به انجمن تاریخی نیویورک اختصاص داد.

نشان دادن رضایت به این معناست که برداشتن مجسمه تاریخی برای بحث عمومی پیش بینی نشده است. سخنگوی شهرداری گفت که یک کمیسیون طراحی 11 نفره پس از بررسی نظرات عمومی ، درباره تبعید دو بلاسیو به جفرسون رای می دهد.

بیل دی بلاسیو ، شهردار شهر نیویورک در محل واکسیناسیون دسته جمعی در ورزشگاه یانکی در بحبوحه همه گیری کروناویروس (COVID-19) در شهرستان برانکس در شهرستان نیویورک در 5 فوریه 2021 اظهاراتی می کند.
(رویترز / کارلو آلگری)

نیویورک والدین RIPS DE BLASIO ، برای جایگزینی برنامه مدرسه هدیه ، می گوید “غیرقابل تحمل”

در همین حال ، کپی مجسمه پیر مجسمه ساز پیر ژان دیوید هنوز در ساختمان روتوندا در واشنگتن به نمایش گذاشته شده است.

شرایط وام جامعه تاریخی برای جفرسون ، که توسط افسر نیروی دریایی و طرفدار جفرسون ، اوریا فیلیپس لوی در سال 1834 به شهرداری اهدا شد ، هنوز در حال مذاکره است. اما مشاور I. Daneek Miller (D-Queens) ، که به دنبال راه اندازی جفرسون بود ، گفت که این وام “نامحدود” است.

میلر گفت انتظار دارد این مجسمه تا 21 اکتبر ، در جلسه بعدی شورای شهرداری ناپدید شود.

حداقل یکی از اعضای شورا از اخراج جفرسون ناراضی بود.

“جو دو بورلی” (R-Staten Island) ، مشاور به روزنامه “پست” گفت: “دولت دی بلاسیو به جنگ مترقی با تاریخ ادامه می دهد ، زیرا او خود تبدیل به یک پرتره روی دیوار ساختمان شهرداری می شود.”

بورلی گفت: “امیدوارم چند صد سال پیش از آنکه کسی آن را لغو کند ، از بین رفته باشد.”

در این عکس 19 آگوست 2020 ، بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک پس از بازدید از خبرنگاران پس از بازدید از مدرسه ابتدایی نیو بریجز در شهرستان بروکلین ، نیویورک ، اقدامات امنیتی مربوط به همه گیری را مشاهده کرد.  (عکس AP / جان مینچیلو)

در این عکس 19 آگوست 2020 ، بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک پس از بازدید از خبرنگاران پس از بازدید از مدرسه ابتدایی نیو بریجز در شهرستان بروکلین ، نیویورک ، اقدامات امنیتی مربوط به همه گیری را مشاهده کرد. (عکس AP / جان مینچیلو)

NYC’S de BLASIO کودکان خود را به مدرسه “هدیه و با استعداد” ارسال کرد

نمایندگان جامعه تاریخی درخواست های خود را برای اظهارنظر فوراً پس ندادند.

سخنگوی شهردار گفت: “شهر هنوز دارای مدل گچ است و جامعه تاریخی آن را در نمایشگاه های آموزشی گنجانده و زمینه تاریخی ارزشمندی را ارائه می دهد.”

این اقدام برنامه ریزی شده پس از آن صورت می گیرد که شهردار همسرش ، چیرلین مک کری ، را به تصمیم گیری در مورد سرنوشت مجسمه به عنوان رئیس کمیسیون عدالت و آشتی نژادی متهم کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

انتصاب وی در ژوئن 2020 بود – پس از مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس مینیاپولیس و یک روز پس از آن که چندین عضو شورای شهردار از او خواستند تا شباهت جفرسون را از اتاق های شورا حذف کند زیرا رئیس جمهور سوم مالک بردگان است.

“در مورد توماس جفرسون و نوشته های شخصی او ، خاطرات نحوه رفتار او با بردگان ، اعضای خانواده و موارد مشابه و نحوه درک او از آفریقایی آمریکایی ها و برده ها ، آنقدر مطالبی وجود دارد که آنها هیچ کمبودی ندارند و نمی توانند در جامعه جذب شوند.” میلر به The Post گفت.

میلر می گوید: “برای اینکه ما واقعاً چنین فردی را افشا کنیم ، ما واقعاً آن چیزی نیستیم که به عنوان یک جهان هستیم.”

کلیک اینجا برای خواندن بیشتر در مورد نیویورک پست

دیدگاهتان را بنویسید