CDC می گوید فیلم شتاب COVID به سیستم افتخار بستگی دارد


رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده روز جمعه ، هنگامی که کاخ سفید اعلام کرد که نیش برای میلیون ها دریافت کننده Pfizer در دسترس خواهد بود ، گفت: معرفی شتاب دهنده های COVID-19 بر اساس یک سیستم افتخاری خواهد بود. بعد از ظهر.” “

جف زینتس ، خودروی کووید در دولت بایدن ، در جلسه ای در کاخ سفید گفت: “تا امروز ، حداکثر 20 میلیون آمریکایی می توانند سرعت فیلم برداری را افزایش دهند.”

او ادامه داد: “ما در حال آماده شدن و ضربه زدن به ضربات سریع بودیم.”

افرادی هستند که فیلم را بعد از ظهر دریافت می کنند. “

با این حرکت ، دوز سوم در اختیار آمریکایی های 65 ساله و بالاتر ، افراد بالای 50 سال با مشکلات مزمن بهداشتی و کسانی است که به دلیل شرایط کاری یا زندگی در معرض خطر بالا هستند – مانند متخصصان بهداشت و معلمان یا کسانی که که در پناهگاه های بی خانمان زندگی می کنند یا در زندان هستند.

جف زینتس ، هماهنگ کننده واکنش کاخ سفید گفت: “ما در حال آماده سازی و ضربه زدن به ضربات سریع بودیم.”
رویترز / تام برنر

شش ماه پس از سکته مغزی آخرین گیرنده می توان تقویت کننده ها را قرار داد.

روشل والنسکی ، مدیر CDC افزود: مقدمه بر “تأیید خود” یا سیستم افتخار متکی خواهد بود تا از افراد غیر موجه از تقویت کننده جلوگیری کند.

راه اندازی این افزایش پس از آن صورت گرفت که والنسکی اواخر روز پنجشنبه تصمیم گرفت با هیئت مشاوره CDC مخالفت کند و توصیه کرد که برای آمریکایی هایی که مشاغل و شرایط زندگی پرخطر دارند-به جای افراد بالای 65 سال و افراد بالای 50 سال ، اجازه تقویت کننده داده شود. مشکلات اساسی سلامتی

حمایت او با چراغ سبز برای میلیون ها آمریکایی دیگر با مجوز سازمان غذا و دارو در اوایل هفته هماهنگ شد.

پرستار ثبت شده رابرت اورالو Pfizer Covid-19 را اداره می کند.
بیش از 20 میلیون آمریکایی واجد شرایط واکسن های تقویت کننده COVID-19 هستند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

والنسکی روز جمعه نگرانی هایی را مطرح کرد که تصمیم او ممکن است اعتماد به فرآیند تصویب CDC را تضعیف کند ، که قبل از اینکه کاخ سفید بتواند تقویت کننده ها را معرفی کند ضروری بود.

وی تاکید کرد: “من می خواهم بسیار واضح باشم: من کمیته مشورتی را لغو نکردم. من به دقت به این گروه دانشمند قابل توجهی گوش دادم که ساعت ها در مورد برخی از این مسائل بسیار دشوار در ملاء عام و بسیار شفاف بحث کرده اند.”

“این یک تماس علمی بود. در چنین شرایطی ، این تماس من بود. اگر من در اتاق بودم ، به آن رای می دادم.”

او از افرادی که نگران اعتماد هستند خواست “به تأمل خود گوش دهند”.

پرستار کارت واکسیناسیون کرونا را با یک سوم نشان می دهد "تقویت کننده" دوز Pfizer Covid-19.
تزریق تقویت کننده برای آمریکایی های 65 سال به بالا ، افراد بالای 50 سال با مشکلات مزمن بهداشتی و کسانی که به دلیل شرایط کار یا زندگی در معرض خطر بالایی قرار دارند ، در دسترس است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

والنسکی افزود که به عنوان رئیس CDC ، وظیفه داشت در نظر بگیرد که چه چیزی در تصمیم گیری مفیدتر است.

“به عنوان مدیر CDC ، وظیفه من است که تعیین کنم اقدامات در کجا می توانند بیشترین تأثیر را داشته باشند. در یک بیماری همه گیر ، ما اغلب اقدامات لازم را انجام می دهیم ، حتی در محیط نامشخص – و من این کار را با این توصیه ها انجام می دهم. “

دولت بایدن قصد داشت در هفته 20 سپتامبر شروع به ارائه عکس های تقویتی به افراد 16 سال به بالا کند ، اما هیئت مشورتی FDA هفته گذشته با استناد به فقدان داده هایی که چارچوب زمانی کاخ سفید را مختل می کند ، تصویب گسترده تر را رد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید