7 میان وعده سالم برای کودکان شما

با این هفت ایده برتر میان وعده، کودک خود را با چیزی سالم (و خوشمزه!) غافلگیر کنید.

میوه های تازه – تنقلات سالم مانند میوه های تازه را در یخچال خود نگه دارید. بچه ها نمی توانند در برابر خوردن میوه های آبدار و آبدار مانند انواع توت ها، سیب، پرتقال، گلابی و انگور مقاومت کنند. همچنین، حتماً انواع میوه های مورد علاقه آنها را در جعبه ناهار خود قرار دهید تا بتوانند در طول روز آنها را بخورند.

بیسکویت ها – همیشه یک شیشه کوکی در خانه نگه دارید. کوکی های خانگی که سرشار از فیبر، مواد معدنی و ویتامین هستند نیز مورد علاقه کودکان هستند. با اضافه کردن ژله، مربای میوه، جو، آجیل و موارد دیگر، کوکی‌های مورد علاقه‌شان را طعم‌دار کنید! به خاطر خوردن غذاهای سالمشان در شام به آنها جایزه بدهید.

میوه های خشک شده – اگر میوه های تازه در دسترس نیست، همیشه می توانید به سراغ میوه های خشک بروید. یک جعبه کشمش یا آلو بخرید که نه تنها مانند آب نبات شیرین است، بلکه برای کودکان شما نیز مفید است. این میان وعده های سالم دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان هستند که به طور طبیعی می تواند سلامت کودک شما را بهبود بخشد.

آجیل – آجیل هایی مانند ماکادمیا، بادام زمینی، بادام هندی، پسته و بادام برای بچه ها مفید هستند. این میان وعده ها حاوی تقویت کننده های انرژی، چربی های تک غیراشباع و روغن های طبیعی هستند که برای جوانان فعال مناسب هستند. آنها همچنین جایگزین بهتری برای پاپ کورن و چیپس هستند.

شکلات انرژی زا – این روزها انواع میله های انرژی در سوپرمارکت ها موجود است. همیشه به سراغ محصولی بروید که حاوی گندم، جو، آجیل و میوه است. از تغذیه کودک با میله های شیرین شده مصنوعی خودداری کنید و یکی از گلوکز یا عسل بخرید.

شیر – شیر دارای کلسیم کافی است که می تواند استخوان های بچه های شما را سالم و قوی تر کند.

ساندویچ – ساندویچ یکی از محبوب ترین میان وعده های سالم برای کودکان است. از نان گندم استفاده کنید. همچنین می توانید سبزیجات سبز مانند کاهو یا میوه هایی مانند آناناس و گوجه فرنگی را اضافه کنید. سعی کنید نوارهای مرغ را اضافه کنید. فرزند شما به سادگی از خوردن آن خوشحال خواهد شد!

آیا می خواهید درباره ایده های میان وعده های سالم برای کودکان خود بیشتر بدانید؟ از کوساما دیدن کنید. نرم افزار تغذیه آنلاین کوساما نیازهای شما را درک می کند و وعده های غذایی شما را بهتر می کند!