6 دلیل اصلی که زنان برای جراحی لیفت سینه مراجعه می کنند

دلایل زیادی وجود دارد که زنان تصمیم به جراحی لیفت سینه می گیرند. افتادگی – از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست – که می تواند در نتیجه کاهش قابل توجه وزن، شیردهی، بارداری و افزایش سن باشد – مقصر اصلی آن است. بر شکل و سفتی سینه‌های شما تأثیر می‌گذارد. جراحی لیفت سینه مهمترین وسیله برای رسیدگی به اکثر این شرایط است. سینه هایی که از نظر استحکام و مواد ناقص هستند را می توان به راحتی با بزرگ کردن سینه ترمیم کرد، در حالی که سینه هایی که اندازه مناسبی دارند اما آویزان هستند را می توان با این تکنیک بلند کرد. در اینجا 6 دلیل اصلی که چرا اکثر زنان برای جراحی لیفت جانور انتخاب می کنند، آورده شده است.

ایمنی

عمل جراحی لیفت سینه به طور کلی زمانی آسان و ایمن است که به درستی و به درستی انجام شود. مشاهده هرگونه عارضه قابل توجه ناشی از استفاده از این تکنیک بسیار غیر معمول است. بر اساس نتایج یک مطالعه تحقیقاتی، میلیون ها زن در سراسر جهان تحت این روش قرار گرفته اند، هیچ مشکل کلیدی ندارند و از نتایج نهایی خود بسیار راضی هستند. نتایج به دست آمده در موارد متعدد بسیار واضح است.

شکل پستان پس از شیردهی/بارداری

شیردهی و بارداری مهمترین دلایلی هستند که باعث افتادگی سینه می شوند. آنها معمولاً به دلیل تغییرات نامطلوبی که بر روی آنها ایجاد می کنند، سینه های شما را آویزان و کشیده می کنند. یک روش جراحی لیفت سینه، چه همراه با ایمپلنت باشد و چه نباشد، چنین تغییراتی را معکوس می کند. سینه های شما را به ظاهری زیباتر و جذاب تر باز می گرداند.

کانتور پس از کاهش وزن

کاهش وزن و کاهش وزن به شدت بر حجم سینه شما تأثیر می گذارد. باعث می شود حجم قابل توجهی از صدا را از دست بدهید. این همچنین بر روی خطوط سینه شما تأثیر می گذارد. پس از کاهش وزن قابل توجه باید کانتور سینه خود را افزایش دهید. با از بین بردن پوست اضافی از سینه از طریق یک عمل جراحی، شکلی جوان تر، جذاب تر، زیبایی شناختی و متناسب تر پیدا می کند.

اولین بار پرکی، شکل زیبا

تعداد بیمارانی که به جراحی لیفت سینه نیاز دارند، زیرا از زمان جوانی مجبور بوده اند سینه های آویزان و افتاده را حمل کنند. دکتر ریموند، جراح پلاستیک زیبایی واجد شرایط ایالات متحده، می گوید که این مشکل همیشه منبع شرمساری اجتماعی برای آنها بوده است. چنین زنانی حتی اگر برای اولین بار در زندگی‌شان باشد، هنوز هم می‌توانند از سینه‌های شیک و زیبا لذت ببرند. روش جراحی مطمئناً می تواند به چنین زنانی در بدست آوردن طرح کلی پستانی که همیشه می خواستند و می خواستند کمک کند.

آرئولا یا نوک سینه زیر چین پایین سینه

موقعیت نوک پستان و آرئول در ارتباط با چین زیر پستانی شما – چین زیر سینه – برای برخی از زنان مورد توجه قرار می گیرد. این یک ویژگی است که باعث می شود اکثر خانم ها جراحی لیفت سینه را انتخاب کنند. همچنین این ویژگی است که اکثر جراحان پلاستیک زیبایی برای ارزیابی بیمار مورد نظر از آن استفاده می کنند. آنها تکنیکی دارند – با استفاده از یک برگه کاغذی ساده – برای آزمایش اینکه آیا سطح افتادگی سینه شما برای لیفت سینه کافی است یا خیر.

رضایت و شادی

اکثر خانم ها به این دلیل که هنگام پوشیدن منقل از اندازه و ظاهر سینه خود راضی و راضی نیستند، به این جراحی مراجعه می کنند. این روش به تنهایی اندازه سینه شما را تغییر نمی دهد. فقط می تواند به سینه شما کمک کند تا در منقل احساس، به نظر برسد و گردتر، پرتر، برجسته تر، طبیعی تر و زیباتر به نظر برسد. از آنجایی که سینه های افتاده را بلند می کند و بافت های سینه را دوباره شکل می دهد، تقارن سینه را افزایش می دهد.

این 6 دلیل اصلی است که باعث می شود خانم ها به جراحی لیفت سینه فکر کنند. اگر تمایل خاص شما این است که سینه های کوچکتر یا بزرگتر داشته باشید، به یک عمل بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه در ترکیب با عمل جراحی لیفت سینه نیاز خواهید داشت.