5 گام مطمئن برای کسب درآمد غیرفعال ماهانه انبوه از اینترنت

آیا می خواهید با داشتن ماشین پول غیرفعال درآمدی خود، هر رکودی را از بین ببرید؟ خوب، شما می توانید! تنها چیزی که لازم است داشتن استراتژی مناسب و انجام اقدامات گسترده است.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد درآمد غیرفعال آنلاین، فروش محصولات اطلاعاتی است. محصولات اطلاعاتی می‌توانند شامل کتاب‌های الکترونیکی، نرم‌افزار، آموزش‌های صوتی یا ویدیوهای آموزشی باشند. بهترین چیز در مورد آنها این است که شما فقط باید یک بار آنها را تولید کنید و می توانید آنها را به طور مکرر بفروشید بدون اینکه هزینه های اضافی ناشی از محصولات فیزیکی را متحمل شوید. هر کسی می تواند محصولات اطلاعاتی ایجاد کند اگر کامپیوتر داشته باشد!

در اینجا 5 مرحله مطمئن برای کسب درآمد غیر فعال ماهانه از اینترنت آورده شده است:

مرحله 1: یک طاقچه سودآور را پیدا کنید

پیدا کردن یک طاقچه سودآور آنقدرها که به نظر می رسد سخت نیست. در سایت هایی مانند بازار کلیک بانک و آمازون جستجو کنید و ببینید کدام محصولات پرفروش هستند. موضوعاتی مانند دوستیابی، کاهش وزن و چگونگی ثروتمند شدن همیشه از موضوعات داغ بازار خواهند بود.

مرحله 2: محصول اطلاعاتی خود را انجام دهید

کتاب الکترونیکی ساده ترین محصول اطلاعاتی است که می توانید ایجاد کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک سند Microsoft Word از کتاب الکترونیکی خود ایجاد کنید و آن را با استفاده از Adobe Acrobat Professional یا هر مبدل PDF دیگری که می توانید در Google پیدا کنید به فرمت PDF تبدیل کنید.

مرحله 3: یک نامه فروش برای محصول خود ایجاد کنید

نامه فروش کلید ایجاد فروش برای محصول شما است. برای فروش به نسخه ای استادانه نیاز دارید. استخدام یک کپی رایتر یک گزینه مناسب است، اما اگر بودجه لازم برای آن را ندارید، می توانید با خواندن مقالات رایگان در وب، کپی رایتینگ را بیاموزید.

مرحله 4: شرکای سرمایه گذاری مشترک با نفوذ را پیدا کنید

شرکای سرمایه گذاری مشترک با نفوذی را پیدا کنید که می توانند محصول اطلاعاتی شما را تبلیغ کنند. این شرکا فوق ستاره هایی هستند که می توانند روز فروش هزار دلاری را برای شما ایجاد کنند. در اینجا یک میانبر وجود دارد: یک کارگزار سرمایه گذاری مشترک قدرتمند را پیدا کنید تا شرکای خود را پیدا کند. در ازای آن، مقداری از سود خود را به او می دهید. عبارت Joint Venture Broker را در گوگل جستجو کنید.

مرحله 5: راه‌اندازی جریان‌های ترافیک باقیمانده

در اینجا چند راه برای بازاریابی آنلاین محصول خود پس از راه اندازی آن وجود دارد: مقالات، بازاریابی ویدیویی، ثبت نام مشترک و وبلاگ ها برخی از راه های برتر برای بازاریابی آنلاین هستند. اکنون این استراتژی ها را مطالعه کنید و بر آنها مسلط شوید!