5 مرحله برای کسب درآمد بیشتر با پیشنهادات آنلاین


فروش دوره های آنلاین

پس از بیش از یک دهه تدریس آنلاین، می توانم به شما بگویم که کسب درآمد کلان اغلب نتیجه انجام کارهای کمتر با تمرکز بیشتر است.

من هنگام تماشای افراد با استعداد در حال گشت و گذار در اینترنت به افراط رسیده ام، زیرا آنها یا روی چیزهای زیادی تمرکز می کنند یا روی چیزهای اشتباهی که در آن وجود دارد.

من را هیجان زده می کند!

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، می‌دانم که تجربه دارید و این در درون شماست که از آن تجربه برای کمک به مردم در کسب درآمد قابل توجهی که زندگی شما را پشتیبانی می‌کند، استفاده کنید. بزرگترین مشکل امروز این است که چیزهای براق زیادی وجود دارد که افراد را از دستیابی به موفقیت واقعی و رسیدن به آنچه می خواهند منحرف می کند.

اگر مطمئن نیستید که با کسب و کار آنلاین خود چه کاری انجام دهید، با این 5 مرحله شروع کنید…

5 مرحله برای کسب درآمد بیشتر با پیشنهادات آنلاین

1. قبل از اینکه به هر چیز دیگری فکر کنید، یک محصول یا خدمات را انتخاب کنید و با آن همراه شوید.

کلمه کلیدی در اینجا یکی است. سعی نکنید چندین پیشنهاد را همزمان ایجاد کنید. اگر مطمئن نیستید که یک چیز شما چیست، به این دلیل است که آموزش کسب و کار مناسب را ندیده اید. یک نتیجه را انتخاب کنید که بتوانید از مردم بگیرید و بر روی آن بسازید.

ولی…

…می دونم که می تونی نتایج زیادی برای مردم بگیری!

شما با استعداد هستید و می توانید در بسیاری از موارد به مردم کمک کنید! روده‌هایشان را درمان کنید، هورمون‌هایشان را مدیریت کنید، به آن‌ها کمک کنید قرار ملاقات بگذارند یا ازدواج فاجعه‌بارشان را ترک کنند، بر محل زندگی‌شان حکومت کنید، و سگ‌هایشان هم‌زمان خش‌خش کنند. من اینجا هستم تا با عشق به شما بگویم، شما نمی توانید (و نباید سعی کنید) همه چیز برای همه مردم باشید. شما مجبور نیستید هر چیزی را که می دانید آموزش دهید! (چه آرامشی!)

کسب درآمد خوب (و داشتن کسب و کاری که دوست دارید) ناشی از داشتن یک پیشنهاد عالی است که فروش خوبی داشته باشد و مشتریان خوشحالی ایجاد کند. یک دوره.

2. رها کردن هزینه های غرق شده!

خدای من، برای عشق به همه چیزهای مقدس، باید یاد بگیری که از هزینه های غرق شده صرف نظر کنی. اینها Business 101 هستند، اما متأسفانه، اکثر مردم یا آن روز را در کلاس رد می کنند یا هرگز مدرک کسب و کار مناسبی نمی گیرند.

هزینه غرق شدن پولی است که من خرج کردم (قبلاً رفته است و برنمی گردد) اما ارزشش را نداشت. برکت ده و آزادش کن.

به عنوان مثال، اگر فکر می کنید، “اما من پول را برای برنامه تجاری دیگر خرج کردم، بنابراین به شتاب دهنده کسب و کار آنلاین الیزابت نخواهم پیوست، حتی اگر دقیقاً همان چیزی باشد که به آن نیاز دارم.” شما به یک درس تجاری (بسیار دوست داشتنی) نیاز دارید.

فقط به این دلیل که پول را در جای دیگری خرج کرده اید، خود را از سرمایه گذاری در تجارت خود منع نکنید. من سالانه حداقل 20000 دلار در توسعه شخصی و تجاری سرمایه گذاری می کنم و این همیشه منجر به افزایش درآمد شده است.

من یک بار 5000 دلار برای فرار خرج کردم که چیزی از آن عایدم نشد. من ناراحت بودم (و ناراحت!) اما زندگی ادامه داشت و من هنوز اینجا هستم. سرمایه گذاری در آموزش و رشد بخشی از کسب درآمد بزرگ است.

می دانید چه چیزی می تواند بسیار گران باشد؟ یک برنامه خدماتی که ماه ها (یا سال ها!) سعی در فروش آن داشتید. اگر هنوز سود قابل توجهی به دست نیاورده اید، باید در پیشنهاد یا ساختار پیشنهاد خود تجدید نظر کنید.

هزینه های غرق شده بخشی از کسب و کار است. همه ما با آنها سر و کار داریم. اجازه ندهید هزینه های هنگفت کسب و کار شما را چه در حال حاضر و چه در آینده غرق کند.

3. پیشنهاد/خدمت خود (آنچه را که قصد فروش آن را دارید) قبل از اینکه تلاش زیادی برای آن انجام دهید اعتبارسنجی کنید.

جاه من می دانم که همه گواهینامه ها و برنامه های آموزشی آنلاین نیت خوبی دارند، اما برخی به شما کمک می کنند یک مربی سلامت (یا مربی زندگی یا مربی کسب و کار) شوید و سپس به شما می گویند که شروع به ساخت یک برنامه طولانی و طولانی کنید. می تواند کار کند، اما می تواند به طرز بدی شکست بخورد.

چه مربی، طراح گرافیک، متخصص پزشکی یا ارائه دهنده خدمات دیگر باشید، شما باید حداقل پیشنهاد قابل اجرا را تأیید کنید قبل از صرف زمان برای ایجاد آن این باعث صرفه جویی در زمان، پول و درد دل شما در آینده می شود.

4. هرگز دوباره “اولویت ها” را نگویید.

آیا می دانستید که واژه «اولویت» به معنای مفرد بودن است؟ چیزی به نام اولویت وجود ندارد. هدف خود را برای انجام یک کار کوچک در هر روز قرار دهید و خیلی از منحنی دور خواهید شد.

موفقیت در یک روز اتفاق نمی افتد. موفقیت اوج بسیاری از قدم های کوچک است که در طول زمان برداشته شده اند. در حال حاضر، می تواند به سرعت اتفاق بیفتد، اما این یکباره نیست. اگر هر روز یک اقدام کوچک بردارید، می توانید در 12 هفته پیشرفت بزرگی داشته باشید.

5. با همکاری با یک مربی و مربی روی خود سرمایه گذاری کنید.آنچه را که می خواهید ایجاد کنید.

اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که آنچه شما می خواهید را دارند و شما نیز به آنچه می خواهید خواهید رسید. پنج سال پیش، پیوستن به یک برنامه آموزشی گروهی کوچک، من را از یک “هدف بزرگ” آنلاین به یک “هدف بزرگ” آنلاین رساند. شما نمی توانید همه چیز را به تنهایی انجام دهید. در صف افرادی قرار بگیرید که آنچه شما می خواهید برای رشد دارند.

چه با من کار کنید یا با شخص دیگری (در واقع، لطفاً بهترین را انتخاب کنید!)، باید از کسی یاد بگیرید که سبک کاری مورد نظر شما را ایجاد کرده است. من اینجا هستم تا به صاحبان مشاغل آنلاین کمک کنم که می‌خواهند در سال 2022 با ایجاد زمینه‌های فروش، درآمد بیشتری کسب کنند. اگر می خواهید من را در سال 2022 آموزش دهید، می خواهم به شما کمک کنم.

اگر می خواهید پیشنهادات آنلاین شما در سال 2022 درآمد بیشتری داشته باشد، شتاب دهنده کسب و کار آنلاین من را بررسی کنید>