5 اندیشه برای صبحانه مفید

صبحانه بسیار مهم ترین وعده غذایی روز است. عالی صبحانه مفید مرحله قند خون را تقویت می بخشد، متابولیسم را بهبود می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن به مصرف کردن میان تضمین ها را در کل روز به مقیاس عقب می دهد. اکنون تحقیق نمایشگاه ها {افرادی که} صبحانه مفید می خورند لاغرتر به همین دلیل کسانی هستند کدام ممکن است صبحانه را {حذف} می کنند.

در داخل {زیر} 5 اندیشه برای صبحانه مفید ممکن است وجود داشته باشد که خواهید داشت به همین دلیل همانطور که صحبت می کنیم بیشترین استفاده را ببرید:

1. املت فوق به زودی: داروها مورد نیاز: 2 تخم خروس، 2 {اونس} بیکن بوقلمون دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ¾ فنجان اسفناج دانش شده. طرز تولید: تخم خروس ها را همراه خود همزن بزنید به همان اندازه آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پفکی شود. بیکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه کل شما داروها خارق العاده همراه خود هم ترکیبی شوند. داروها را در داخل عالی کاسه مخصوص مایکروویو قرار دهید. به مدت زمان عالی {دقیقه} در داخل مایکروویو همراه خود حرارت نخست قرار دهید، عالی تکه نان نگاهی به گندم رادیکال به آن خواهد شد اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی صبحانه باور نکردنی برای راه اندازی روزتان خواستن کنید.

2. اسموتی توت فرنگی: اسموتی ها به زودی، سرراست کنار هم قرار دادن می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است نیاز به بلند شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروید باور نکردنی هستند. داروها مورد نیاز: 1 فنجان شیر آب کم چرب، 1 ​​فنجان توت فرنگی، ½ فنجان ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 تکه یخ. طرز تولید: کل شما داروها را در داخل ترکیبی کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حرارت نخست هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. در داخل فنجان {مورد علاقه} شخصی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادی کنید.

3. معامله بسته بندی {سبزیجات} با بیرون چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک: معامله بسته بندی ها به زودی، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {راهی} باور نکردنی برای راه اندازی روز هستند. داروها مورد نیاز: ۱ عدد تورتیلا آرد، ۱ پیمانه {سبزیجات} ترکیبی پخته شده به تصمیم گیری در مورد خواهید داشت، ۲ قاشق غذاخوری چسبناک چدار کم چرب رنده شده. طرز تولید: تورتیلا را روی بشقاب بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را روی آن خواهد شد بمالید. تورتیلا را همراه خود حرارت {متوسط} ​​به مدت زمان 40 ثانیه در داخل مایکروویو قرار دهید. {سبزیجات} را اضافه کنید، نان تورتیلا را {حلقه} {حلقه} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در حالی که} جیر جیر است بخورید.

4. سالاد میوه به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست: سالاد میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست نیاز به در داخل صدر لیست شناخته شده به عنوان صبحانه {مورد علاقه} همه وقت قرار گیرند. داروها مورد نیاز: 1 موز کودک نوپا، 1 سیب کودک نوپا، ½ فنجان توت منجمد ترکیبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 فنجان ماست یونانی وانیلی. طرز تولید: موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب را نازک به حداقل رساندن دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. توت ها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها را همراه خود هم ترکیبی کنید. سالاد میوه را همراه خود ماست وانیلی پر کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن کنید.

5. موسلی خودت کار کن: کم چرب، سرشار به همین دلیل فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق آنطور کدام ممکن است دوست خوب دارید دقیق شده است. داروها مورد نیاز: ½ فنجان محیط 2 اوج کمی فقط برشته شده، 1 قاشق غذاخوری تخمه آفتابگردان، 1 قاشق غذاخوری کشمش آبدار، ¼ فنجان چیپس موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آناناس خشک، ¾ فنجان شیر آب کم چرب. طرز تولید: کل شما داروها را در داخل ظرفی بریزید، هم بزنید به همان اندازه یکدست شوند. شیر آب را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز تمیز کردن با روشی دقیق راه اندازی کنید.

اکنون خواهید داشت 5 صبحانه مفید برای هفته کاری شخصی دارید. {هر} عالی به همین دلیل اصل العمل ها به ساده قبلی {دقیقه} اندازه می کشد به همان اندازه کنار هم قرار دادن شود. عالی صبحانه مفید {راهی} باور نکردنی برای راه اندازی روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسریع بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساز بدن ما است.