4 ماده ضد استرس برای چاشنی قهوه صبحگاهی


خوردن یک فنجان قهوه صبحگاهی چیزی است که به خوبی از ما استفاده می کند. راستش را بخواهید ، بیایید در خواب هر جرعه بهشتی بخوابیم! حتی می توانید بگویید مسئول شروع برنامه صبحگاهی ما است – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما واقعاً! ظاهراً ما عشق زیادی را در جام خود قرار داده ایم. ما قصد داشتیم از سالم ترین قهوه ها برای بهینه سازی مزایای پخت و پز روزانه خود ، از جمله بهترین ترکیبات ضد استرس ، تحقیق کنیم.

در حالی که برخی از کافئین صبحگاهی حمایت می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در مورد آن در زیر). با جایگزینی مناسب و مکمل های مناسب (مراقبت از شما ، غذاهای تسکین دهنده استرس) ، این فنجان جو در صبح می تواند به بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما تبدیل شود. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده ضد استرس که مطمئناً آبجو صبح امروز را تقویت می کند.

اما اول اینکه چقدر قهوه بیش از حد قهوه است؟

اما منتظر باشید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما برای سلامتی ما مشکل ایجاد می کند؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، این پاسخی نیست که برای همه مناسب باشد. در حالی که برخی دچار لرزش ناشی از کافئین می شوند ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! مهم است که در مورد آنچه در فنجان می آید و چند بار آن را پر می کنید فکر کنید.

بنابراین اگر متوجه شدید که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شما است و شما کسی نیستید که لرزش را تجربه کنید ، یک فنجان چیزی نیست که باید عرق کنید.

برخی تحقیقات در واقع نشان می دهد که قهوه حتی دارای مزایای چشمگیری است به دلیل محتوای بالای آنتی اکسیدان هابه ترفند این است که کافئین را در حد اعتدال مصرف کنید و به بدن خود گوش دهید. هرکسی به کافئین پاسخ متفاوتی می دهد ، بنابراین اگر قهوه برای شما مناسب نیست ، می توانید از مواد زیر به طور کامل برای مبارزه با استرس در مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی مخلوط در اسموتی استفاده کنید.

به لیست ما نیز مراجعه کنید جایگزینی برای کافئین برای افزایش انرژی برای الهام بیشتر برای افزایش انرژی بدون کافئین

4 ماده ضد استرس برای چاشنی فنجان قهوه صبحگاهی

# 1 زردچوبه

در حالی که این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرد که کورکومین (ترکیب فعال زردچوبه) نیز ممکن است از احساسات اضطرابی گاه به گاه بهره مند شود. در حقیقت ، این مطالعه کاهش اضطراب را در شرکت کنندگان در مصرف کورکومین مشاهده کرد!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به خودی خود زیاد نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک زیادی می کند (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین اگر می توانید a مقدار کمی اگر پانچ دیگری به قهوه صبح خود اضافه کرده اید ، کمی فلفل سیاه را همراه با شیک زردچوبه اضافه کنید. به یاد داشته باشید که برای دریافت مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! به سختی طعم آن را خواهید چشید.

پودر کاکائو شماره 2

بله ، ما واقعاً آن را به شما می دهیم یک دلیل سالم برای مصرف شکلات!! ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، دانه های کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تیره تیره (انواع شیرین نشده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو و برخی دیگر وجود دارد پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو هستند و از توانایی های شناختی پشتیبانی می کنند. بنابراین اگر می خواهید قهوه صبحگاهی خود را در سطح بالاتری درست کنید ، این یکی از آن ترکیبات ضد استرس است که ما قطعاً می توانیم با آن درگیر شویم. می توانید فنجان جو صبحانه خود را با مقداری پودر کاکائو بدون شیرین به قهوه موکا تبدیل کنید – فقط از مخلوط کن قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و هم بزنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در چند سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد سازگار کننده ها ، به ویژه ashwagandhi ، شنیده ایم.

سازگار کننده ها گیاهانی هستند که به بدن در مدیریت استرس کمک می کنند و هر سازگار با آن عملکرد متفاوتی دارد. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را در پودر پیدا کنید تا به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی فنجان صبح قهوه خود اضافه کنید!

ما این ماده ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده است که این سازگار می تواند برای آن مفید باشد به کاهش استرس و اضطراب کمک می کندبه

اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز هستید ، این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبح شما است و همچنین می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای سازگار خود استفاده کنید.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده است. منظورم طعم های شیرین و گرم شده ادویه دارچین با طعم خاکی قهوه است … جادوی ناب!

این ادویه نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهد ، بلکه فواید قهوه را برای سلامتی نیز بهبود می بخشد. دارچین یک ماده تسکین دهنده استرس است که ثابت شده حاوی آن است خواص ضد التهابی و می تواند به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، که در حالت!!

آن را به جای شکر روی یک فنجان قهوه میل کنید یا یک لاته دارچینی گرم با قهوه یا اسپرسو و شیر دلخواه خود انتخاب کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه پر سر و صدا درجه یک

که دستور تهیه FitOn PRO یک نوشیدنی درجه یک با طعم کدو تنبل است. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی با طعم پاییزی مسافر جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این فنجان خوشمزه را حتی برتر کنید؟ با هر جرعه ، مقداری از مواد ضد استرس ما را بپاشید تا شما را خنک ، آرام و جمع نگه دارد.

قهوه پر سر و صدا درجه یک سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری ادویه برای پای کدو تنبل + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

دستورالعمل ها:

کافی است قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید و با همزن دستی یا همزن دستی هم بزنید تا کف کند – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. كنار گذاشتن.

برای یخ: اگر بستنی درست می کنید ، یخ را به همراه شیر به یک لیوان اضافه کنید و قهوه زده شده را روی شیر بگذارید و ادویه اضافی مخصوص کدو تنبل را روی آن بپاشید.

برای گرم: شیر جو دوسر را روی حرارت ملایم به تابه اضافه کرده و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. داخل فنجان قهوه مورد علاقه خود بریزید و روی آن را با قهوه کدو تنبل مخلوط کنید. با چاشنی اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

پاورقی: قهوه کدو تنبل را قبل از نوشیدن در شیر مخلوط کرده و در صورت تمایل ، یکی از مواد فوق ضد استرس فوق را برای افزایش بیشتر اضافه کنید!

نکات دیگر برای داشتن قهوه صبحگاهی سالم

بگذارید بدون شیر باشد

با استفاده از یکی از این گزینه های شیر خوشمزه بدون شیر ، خامه سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون شیر کنید.

 • شیر نارگیل کامل شیرین نشده (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

قند تصفیه شده را کنار بگذارید

بیشتر ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به یک فنجان قهوه صبحگاهی اضافه کنیم ، اما علاوه بر شکر معمول قدیمی ، روش های سالم تری نیز وجود دارد. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (فوق العاده خوشمزه در قهوه ، به ویژه در نوشیدنی های با طعم پاییزی!)
 • عسل (لاته را با شیر جو دوسر عسل امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا یک شیرین کننده میوه راهب برای یک گزینه کم کربوهیدرات

افزایش پروتئین را اضافه کنید

با افزودن یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین ، نوشیدنی صبحگاهی غنی از پروتئین خود را ادویه کنید! اگرچه TikTok از دستور العمل های خوشمزه Proffee (پروتئین + قهوه) برای ما الهام گرفته است ، اما مدت زیادی است که از این انتخاب استفاده می کنیم.

 • برای افزایش بی مزه پروتئین ، یک پیمانه کلاژن به آن اضافه کنید. در حالی که با همزدن آسان حل می شود ، هم زدن قهوه شما را ارتقاء کف خوبی می بخشد! برای خوشمزه تر شدن ، قبل از مخلوط کردن مخلوطی از جو دوسر یا نارگیل را اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، شیرین کننده را کنار بگذارید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 پیمانه ما مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر انتخابی بدون محصولات لبنی. مواد ضد استرس فوق را اضافه کنید و این نوزاد را در یک نوشیدنی بدون استرس مخلوط کنید که استرس را از بین می برد.

امروز صبح را به بخشی سالم از مراسم صبح سالم تبدیل کنید

قهوه بد نیست و برای برخی از ما ، یک فنجان در روز چیز خوبی است. به جای اینکه فنجان صبح خود را با تن قند و خامه سنگین پر کنید ، سعی کنید از این چهار ماده ضد استرس استفاده کنید تا بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود باشید.

بهتر است یک قهوه صبحگاهی را هنگام گوش دادن به پادکست انگیزشی ، خواندن کتاب در مورد پیشرفت شخصی یا فقط نشستن در ایوان و تمرین تنفس عمیق قبل از شروع کارهای روزمره ، بنوشید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که از آن لذت می بریم از برنامه روزانه خود حذف کنیم (یعنی قهوه). با این حال ، ما می توانیم راههای سالم تری برای ترکیب آنها در مراسم روزمره خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید