30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز تابستانی در تابستان با شما تماس بگیرد. با نزدیک شدن به پاییز ، زمان تمرکز مجدد بر روی شما فرا رسیده است. آهسته حرکت کنید ، آنچه را که دیگر برای شما کار نمی کند را رها کنید و 30 روز مراقبت از خود را صرف شارژ مجدد خود کنید.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر سپتامبر ، من این تقویم ها را می سازم تا با روش های ساده ای برای ورزش روزانه به همه ما کمک کند. اگر فنجان خود را پر نکنید ، نمی توانید شخص دیگری را واقعا پر کنید. به نظر می رسد “شبح!” اما اکثر ما در واقع این را اجرا نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

خودکفایی ضعیف عمل می کند ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب (هرچند که واقعاً زیبا به نظر می رسد) نیست ، بلکه یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم به شما در تشخیص آن کمک می کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن خواهد بود تا بتوانید 100 درصد وارد فصل جدید شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز خواهید دید! همچنین می توانید این موارد را به عنوان تماس در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن همه چیز استفاده کنید. اگر فکر می کنید به یک مورد خاص نیاز دارید ، به دنبال آن باشید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

برای من تکرار کن ، مستقل خودخواهی نیست ، لازم است! این بار ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، باید برای خود ثبت نام کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و می توانید خود را به عنوان بهترین من نشان دهید!

همچنین برخی تمرینات و چت های زنده را در اینستاگرام به موارد زیر اضافه می کنم + ترکیب اعلان ها را روشن کنید تا هیچ کدام را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید