3 نکته برای کمک به شما در خرید یک حشره سوزان سوزان

تحمل از دست دادن یکی از عزیزان و ترتیب دادن محل اقامت نهایی آنها آسان نیست. تا آنجا که به انتخاب یک کوزه سوزاندن مربوط می شود، مجموعه بزرگی برای انتخاب دارید. این روزها، شما می توانید کوزه هایی را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه به عنوان یک نماد شخصی سازی شده برای نشان دادن میراث عزیزتان، عملکردهای زیادی دارند.

در زیر چند فاکتور مهم وجود دارد که ممکن است بخواهید هنگام انتخاب کوزه مناسب در نظر داشته باشید.

1. بودجه خود را تنظیم کنید

اول از همه، مهم است که بودجه مراسم تشییع جنازه خود را طوری تنظیم کنید که گزینه های خود را محدود کنید. شما می توانید از بین برچسب های قیمت زیادی انتخاب کنید. بنابراین، تعیین بودجه مهم است، به خصوص اگر می خواهید روند تصمیم گیری خود را بسیار آسان تر کنید. شما می توانید از بین قوطی های ساخته شده از مواد طبیعی، برنج و اسپند انتخاب کنید.

جدای از این، طرح های سفارشی زیادی در آنجا وجود دارد. به طور معمول، کوزه های سطح بالا از فلزات گرانبها مانند سنگ مرمر، طلا یا برنز ساخته می شوند. بر اساس بودجه خود، می توانید مورد مناسب را دریافت کنید.

2. محل استراحت یا نمایش را انتخاب کنید

یکی دیگر از عوامل مهمی که باید در نظر بگیرید مکانی است که قرار است پس از مراسم یادبود کوزه را در آن قرار دهید. انتخاب یک کوزه یادبود که در خانه شما دفن یا به نمایش گذاشته می شود نیاز به عوامل مختلفی دارد که باید در نظر گرفته شوند.

اگر به یکی برای قرار دادن در خانه خود نیاز دارید، می توانید سبک های زیادی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید یک قطعه زیبا و تزئینی از شیشه، چینی یا کریستال بخرید. از سوی دیگر، اگر برای دفن به یکی از آنها نیاز دارید، ممکن است بخواهید به جای آن یک کوزه سنگی یا فلزی انتخاب کنید.

در واقع واحدهای سوزاندن جنازه از انواع مختلف برای دفن مناسب هستند. اگر می‌خواهید خاکستر را پراکنده کنید، می‌توانید کوزه‌های سفری زیستی را در نظر بگیرید زیرا زیست تخریب‌پذیر هستند و تأثیر بدی بر محیط‌زیست ندارند.

3. سبک و سفارشی سازی خود را در نظر بگیرید

معمولاً کوزه های سوزاندن سوزان سوز سنتی از سرامیک، شیشه، سنگ، چوب یا فلز ساخته می شوند. با این حال، در صورت تمایل، ممکن است به دنبال یک کوزه منحصر به فرد نیز بروید. شما می توانید از بین گزینه های زیادی انتخاب کنید تا سبک و شخصیت محبوب خود را به یاد آورید.

جواهرات سوزاندن سوزن سوزی یک گزینه بسیار محبوب و قابل تنظیم است. شما می توانید قفسه ها و پدانت های مختلف بسازید. اگر به چیزی منحصر به فرد نیاز دارید، می توانید یک عکس از شخص مورد علاقه خود نیز اضافه کنید.

پس از تعیین سبک کوزه سوزاندن، می توانید حجم کوزه را برای نگهداری خاکستر عزیزتان در نظر بگیرید. به طور معمول، برای هر پوند از وزن بدن متوفی به حداقل 1 اینچ مکعب نیاز دارید. اگر می‌خواهید مطمئن باشید، یک سایز بزرگ‌تر شدن ایده بهتری است.

گزینه های متعددی تا آنجا که به کوزه های سوزاندن مرده مربوط می شود وجود دارد. صرف نظر از نوع کوزه مورد نیاز شما، باید به خوبی به این هدف عمل کند.

به طور خلاصه، اینها سه نکته مهمی هستند که ممکن است بخواهید هنگام جستجوی بهترین کوزه های سوزاندن برای رفع نیازهای خود در نظر داشته باشید. امیدواریم این نکات به شما کمک کند بهترین تصمیم را بگیرید.