3 راز رژیم غذایی خام!

اگر می‌پرسید راز خوردن غذاهای خام چیست، دلایل زیادی برای گنجاندن غذاهای خام در رژیم غذایی‌تان وجود دارد، از جمله فواید آن برای سلامتی. خوردن غذاهای عمدتاً خام به جهات مختلف به شما کمک می‌کند، از جمله خلاص شدن از شر بسیاری از بیماری‌ها، علائم، بیماری‌ها و شرایط. رژیم های غذایی خام را رژیم خام وگان و رژیم غذایی زنده نیز می نامند. غذاهای خام میوه ها، سبزیجات، مغزها و دانه ها هستند.

1. اولین راز این است که رژیم غذایی خام یک رژیم کاهش وزن طبیعی است. به نظر می رسد این یک راز باشد زیرا روش های بسیار دیگری برای کاهش وزن وجود دارد، از جمله مصرف قرص های لاغری، مکمل های رژیم غذایی و ثبت نام در برنامه های رژیم غذایی، زمانی که صرف خوردن غذاهای زنده باعث کاهش وزن طبیعی شما می شود.

هنگامی که شروع به خوردن غذای خام می کنید، متوجه کاهش وزن بسیار سریع خواهید شد، چه برای کاهش وزن، غذاهای خام مصرف کنید یا نه. مهم نیست که در هر روز چقدر میوه و سبزیجات می خورید، وزن کم می کنید. شما باید به معنای واقعی کلمه تن میوه، سبزیجات، آجیل و دانه بخورید تا کالری کافی برای افزایش وزن دریافت کنید. من نیازی به توضیح این موضوع ندارم که چرا کاهش وزن سالم است، شما بدون شک این را می دانید.

2. راز دوم این است که رژیم غذایی خام به شما انرژی زیادی می‌دهد و هر روز سه بار بیدار می‌شوید تا از آن لذت ببرید. به‌عنوان یک خام‌خوار (و پرستار) سال‌هاست که غذاهای خام 100% می‌خورم. من انرژی زیادی دارم من فقط به پنج ساعت خواب در شبانه روز نیاز دارم و به خاطر آن ساعات زیادی برای پر کردن دارم. این ساعات خستگی نیست بلکه ساعات پرباری است. من انرژی زیادی از رژیم خام وگان خود دارم که همزمان روی چندین پروژه کار می‌کنم و سبک زندگی پرمشغله‌ای را حفظ می‌کنم.

3. راز سوم این است که خوردن یک رژیم غذایی خام به شما کمک می کند تا از شر بیماری ها، شرایط و بیماری های موجود خلاص شوید. می دانم زیرا از شر سرطان سینه، آرتریت، فیبرومیالژیا، رفلاکس اسید، سندرم روده تحریک پذیر، بیماری سلیاک، زخم های شانکر، عفونت های مزمن سینوسی، سوزش سر دل، و مشکلات گوارشی و موارد دیگر خلاص شدم. من هرگز بیمار نمی شوم و هیچ دارو، دارو یا دارویی مصرف نمی کنم. وقتی شروع به خوردن غذاهای زنده می کنید نیز مجبور نخواهید بود رنج بکشید.

ده‌ها راز و فواید سلامتی بسیار طولانی است که نمی‌توان آن‌ها را در اینجا فهرست کرد، زیرا این موارد به شما کمک می‌کنند در مسیر درست برای سلامتی برتر شروع کنید. رژیم غذایی خام هرگز خسته کننده نیست. شما می توانید انواع دستور العمل های غذای خام را درست کنید و دسرهای خام گیاهی نپخته مانند فاج، پای سیب، پای زغال اخته، کلوچه ها، کراکرها، میله ها، توپک های خرما و صدها مورد دیگر را تهیه کنید. من به خصوص شیر بادام خانگی را دوست دارم که می توانید برای ده ها مورد استفاده کنید و جایگزین مناسبی برای لبنیات مضر است. چرا امروز با افزودن غذای زنده به رژیم غذایی خود شروع نکنید و مزایای آن را مانند من ببینید و احساس کنید.