160 شبکه فارسی زبان برای نابودی انقلاب امام فعالیت می کنند


رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: پانزده قرن پیش تاریخ این ماده 15 خرداد 42 بود و مصداق این ماده چیزی جز مصداق امام راحل نیست.

وی گفت: در روایتی دیگر مردم از مشرق برانگیخته می شوند که زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) می شود و این نبوت بسیار مهم است و به این معناست که مردم در این عصر با موانعی مواجه خواهند شد. برای ظهور.”

سیدی با بیان اینکه امت آخرالزمان نسبت به اسلاف خود دارای امتیازاتی بوده و از سوی دیگر مسئولیت امت در قبال سیل را سنگین‌تر عنوان و تصریح کرد: مسئولیت مقابله با مستی بر عهده آن‌ها بوده و ملت انقلابی ایران دارای این مسئولیت است. همان هدف

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا ادامه داد: اگر پیامبر اسلام از مظلوم حمایت می کند؛ روح الله، کشور نیز باید از مظلوم حمایت کند، اما برخی این را درک نمی کنند و می گویند چرا به فلسطینی ها کمک کنید.

وی تصریح کرد: اگر کشور فرشته خدا ملزم به اطاعت از شریعت الهی باشد; ما هم باید از این اعتقاد شرعی دفاع کنیم و به آن عمل کنیم.

وی گفت: اگر امت موسی به اطاعت از موسی تکلیف دارند و به دلیل نافرمانی سقوط می کنند، امروز اگر امت حاضر از ولی فقیه اطاعت نکنند استعفا می دهند، غزل و تاسیسات نباید دخالت کند، باید اقدام کند.

سید تصریح کرد: خداوند درجه دوم و شهروند خاصی ندارد و می گوید همه باید به وظیفه خود عمل کنند وگرنه مجازات می شوند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ادامه داد: برخی اظهارات خلاف مصلحت کشور و انقلاب را مطرح می کنند و در طول این سال ها ایران در میدان بوده و دفاع کرده است. انقلاب و انقلاب اسلامی».

وی گفت: کاش امام راحل و مقام معظم رهبری پرچم تقابل با آمریکا را برافراشتند تا زمینه ظهور را فراهم کنند.

سعیدی گفت: متاسفانه امروز از نظر آمادگی فردی برای ظهور بسیار عقب هستیم و وقتی به بازار نگاه می کنیم گرانی، گران فروشی، احتکار و بی صداقتی نشان از آمادگی فردی دارد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا افزود: در زمینه آمادگی اجتماعی نیز خلأهایی داریم و برخی می گویند چرا وارد سوریه شدیم و برای حفظ وحدت اسلام و حریم اهل بیت علیهم السلام (ع) و امام زمان (عج) راه را برای ظهور هموار می کند.» 1) است.

وی گفت: اگر مقاومت گسترش پیدا نکند، زمینه ای برای ظهور وجود نخواهد داشت و امروز همه ملت ها باید در برابر استکبار مقاومت کنند، اما خیلی ها اهمیتی نمی دهند.

سید افزود: باید آمادگی بین المللی برای ظهور فراهم شود و همه ملت ها با حضرت در ارتباط باشند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به تلاش های دشمنان اسلام و انقلاب علیه کشور ایران، گفت: آنها را ظلم می کند، لذا به مبارزه با پیامبر قیام کردند.