10 قانون طلایی کاهش وزن (قوانین 7-10)

قانون شماره 7

مهم است که بدانیم از مصرف هر یک از محصولات کاهش وزن NutriSource چه مزایایی به دست می آید، بنابراین من آنها را به تفصیل توضیح خواهم داد. اول، همانطور که قبلاً اشاره کردم، با چالش خوردن هر سه یا چهار ساعت یکبار، با یافتن مؤثرترین راه‌ها برای کنار هم قرار دادن غذاهای سالمی که قند خون شما را تثبیت می‌کنند و به شما در رسیدن به تعادل کمک می‌کنند، مواجه می‌شوید.

NutriSource اولین شیک جایگزین وعده غذایی 50-25-25 با گلیسمی پایین و مواد مغذی را ایجاد کرده است. با توجه به طعم و مزه به عنوان یک عامل اصلی، هر یک از این محصولات بر اساس دستیابی به بهترین طعم بدون کاهش کیفیت یا اثربخشی طراحی شده اند. شیک جایگزین وعده غذایی NutriSource International با بالاترین کیفیت پروتئین در ترکیبی هم افزایی شامل تمام بیست و دو اسید آمینه فرموله شده است. پروتئین ها شامل کنسانتره پروتئین آب پنیر تبادل شده با یون است که به دلیل داشتن بالاترین ارزش بیولوژیکی در بین پروتئین های موجود در بازار شناخته شده است، زیرا بدن می تواند آن را به طور کامل جذب کند. جذب کامل باعث افزایش ساخت عضله بدون چربی و در عین حال افزایش تعداد سلول های T شما می شود که به حفظ سلامت سیستم ایمنی کمک می کند.

پروتئین آب پنیر اغلب به عنوان پروتئین آنابولیک یا بازسازی بدن شناخته می شود و در کلاس خود رتبه بندی می شود. پروتئین سویا به دلیل خواص مثبت متابولیک و مبارزه با بیماری که اخیراً کشف شده است، در رتبه بعدی قرار دارد. پروتئین سفیده تخم مرغ در رتبه سوم قرار دارد و بالاترین تعادل اسید آمینه را در بین تمام پروتئین ها به همراه دارد. آخرین اما نه کم‌اهمیت، کازئین است که به دلیل توانایی خود در تغذیه سلول‌ها در مدت زمان طولانی‌تری نسبت به سایر پروتئین‌ها شناخته می‌شود که آن را ضد کاتابولیک می‌کنند یا به عبارت دیگر بدن شما را از تخریب خود باز می‌دارد. در مورد کربوهیدرات‌ها، حوزه‌ای که اکثر شرکت‌ها از نظر کیفیت به خطر می‌افتند و ترجیح می‌دهند به سراغ شربت‌های ذرت با گلیسمی بالا، قندهای تصفیه‌شده و دیگر انتخاب‌های ناسالم بروند. در NutriSource، قندهای با گلیسمی پایین مانند فروکتوز، از قند میوه طبیعی، FOS (بسیار مفید برای پاکسازی روده) و مالتودکسترین (بهترین کربوهیدرات برای بازگرداندن گلیکوژن ماهیچه ها و کبد، قند ذخیره شده ای است که بدن شما برای انرژی از آن استفاده می کند).

برای چربی‌ها، روغن آفتابگردان اولئیک بالا و لسیتین اضافه می‌شود تا پایه‌ای مناسب از اسیدهای چرب ضروری و چربی‌های تک غیراشباع با انرژی بالا را تضمین کند. اینها اصلی‌ترین چربی‌های سالم هستند که اکثر ما در رژیم‌های غذایی فعلی‌مان آن‌ها را از دست می‌دهیم. در بالای لیست، شیک NutriSource شامل آنزیم های گوارشی برای جذب کامل، متابولیسم چربی سوز، فیبر برای سلامت روده و تثبیت قند خون، (همچنین برای کنترل اشتها و کاهش وزن بسیار مهم است)، ویتامین ها، مواد معدنی و با تمام مواد مغذی در تعادل کامل شیک NutriSource را می توان در هر زمان از روز یا شب برای جایگزینی یک وعده غذایی استفاده کرد و قبل از تمرین ایده آل است. نصف وعده شیک را می توان قبل از خواب شبانه میل کرد تا به بدن شما در رسیدن به خواب عمیق ترمیم کننده کمک کند.

میان وعده های ناسالم آخر شب می توانند خواب شما را خراب کرده و در روند بهبودی بدن اختلال ایجاد کنند. مشاهده کاهش 2 تا 3 درصدی چربی بدن در طی یک دوره یک ماهه هنگام استفاده از شیک و غذا در ترکیبی که در برنامه کاهش وزن NutriSource توضیح داده شده است، غیرعادی نیست. انرژی عالی، وضوح ذهنی، اشتهای کنترل شده، تعادل قند خون و ریکاوری بهتر چندین مزیت استفاده منظم از شیک NutriSource است. این شیک در سه طعم خوشمزه وجود دارد: شکلاتی، وانیلی و توت فرنگی.

این شیک ها همچنین در کنفرانس NNFA (انجمن ملی مواد غذایی تغذیه) جوایزی را برای بهترین شیک های طعم دار در صنعت دریافت کرده اند. شیک ها در کیسه های فویلی مناسبی عرضه می شوند که می توانید هر جایی ببرید، و همچنین یک ظرف وان 14 سرو. 8 اونس اضافه کنید. آب و مخلوط کنید و یک وعده غذایی عالی متشکل از 20 گرم پروتئین، 40 گرم کربوهیدرات با گلیسمی پایین و 8 گرم چربی ضروری دارید. نیازی به مخلوط کن نیست.

همچنین فرمول پروتئین خالص ما موجود است که در دو طعم (شکلاتی و وانیلی) وجود دارد و می تواند به افزودن مقدار مناسب پروتئین به هر وعده غذایی کمک کند. اینها در ظروف اقتصادی 4 پوندی موجود هستند. ممکن است بخواهید Carbo Fighter ما را امتحان کنید، که به بدن کمک می کند کربوهیدرات های اضافی را کنترل کند. این به شما کمک می کند تا مصرف بیش از حد کربوهیدرات های گلیسمی بالا را به حداقل برسانید، زیرا در حال یادگیری نحوه تغذیه با تعادل بهتر هستید. در مرحله بعد، من فرمول Super EFA را برای بهبود توانایی سلول های شما در سوزاندن چربی و بهبود متابولیسم کلی شما پیشنهاد می کنم. و در نهایت، دریافت بهترین آنزیم های گوارشی می تواند پیام “چربی سوزی” را به سلول ها ارسال کند و به تجزیه غذاهایی که می خورید کمک کند. بدون آنزیم های مناسب (لیپاز) ممکن است پیام اشتباهی ارسال کنید و چربی بیشتری ذخیره کنید. دریابید که چرا بسیاری از افراد از سیستم کاهش وزن NutriSource به صورت مذهبی استفاده می کنند.

قانون شماره 8

با کنترل دائمی سطوح استرس، فشار را از رژیم غذایی خود حذف کنید. با یک خط تولید دو فازی به نام AdaptaMax Phase 1 و Phase 2 شما حتی پر استرس ترین روزها را نیز پشت سر خواهید گذاشت. این دو فرمول به کاهش میل به غذاهای شیرین و چرب کمک می کند. این گیاهان خاص از سیستم ایمنی شما در برابر استرس محافظت می کنند، سلول های شما را دوباره انرژی می بخشند، بدن شما را در یک تعادل خوب نگه می دارند و توانایی بدن شما را برای بهبودی پس از تمرین بدنی یا آسیب به حداکثر می رساند. حدود 90 درصد از همه بیماری ها مربوط به استرس است. تصور کنید یک دفاع خط مقدم در برابر همان چیزی که باعث شکست ما می شود داشته باشید. از بیش از 20000 گیاه موجود در طبیعت، تنها حدود 12 گیاه به عنوان آداپتوژن طبقه بندی می شوند. با استفاده از این محصولات شگفت انگیز استرس های فیزیکی، ذهنی، عاطفی و محیطی کنترل می شوند. این مجموعه را به مدت یک ماه امتحان کنید و دریابید که چقدر این محصولات واقعاً مؤثر هستند.

قانون شماره 9

با فناوری مدرن می‌توانیم همان مواد موجود در میوه‌ها و سبزیجات را جدا کنیم که بدن ما را با تمام مواد مغذی ضروری غنی می‌کنند. محصول Super Green Foods ما برای افرادی طراحی شده است که می‌خواهند سلامتی برتر را حفظ کنند، اما زمان کافی برای خوردن 4 تا 6 وعده میوه و سبزی لازم برای حفظ سلامت ما را ندارند. یک قاشق غذاخوری کامل از این پودر مخلوط با شیک یا نوشیدنی مورد علاقه شما می‌تواند طیف کاملی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیتونوترینت‌ها، عناصر کمیاب و غیره را ارائه دهد. وقتی بدن خود را با مقادیر مناسب از غذاهای سبز تغذیه کنید، احساس کنید دوباره زنده می شود. عادتی بسازید که حفظ آن آسان است، اما برای یک عمر سود مفیدی دارد.

قانون شماره 10

اگر راهی برای کارآمدتر کردن بدن در سوزاندن چربی بدون استفاده از محرک ها داشته باشیم، چه؟ مشخص شده است که استیل ال کارنیتین توانایی بدن برای سوزاندن چربی، بهبود حافظه، انرژی، متابولیسم و ​​کیفیت کلی زندگی را بهبود می بخشد. شما مدیون خود هستید که با کمک استیل ال کارنیتین، نگاهی دقیق تر به بازگشت به وزن ایده آل خود بیندازید.

اکنون زمان آن است که با تغذیه پیشرو خود را به مسیر اصلی برگردانید. متعهد به یادگیری، تسلط و زندگی در سبک زندگی سالم باشید. از محصولات تغذیه کاهش وزن NutriSource که اکنون در دسترس شماست، به همراه بسیاری از محصولات عالی ما که به حفظ چربی اضافی برای همیشه کمک می کنند، استفاده کنید.

امیدوارم از سریال 3 قسمتی لذت برده باشید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره سلامت و تغذیه به http://www.mynutrisource.com مراجعه کنید.