10 دلیل برای استفاده از آب آلوئه ورا

گیاه آلوئه ورا هزاران سال است که وجود دارد. مورخان یک پاپیروس مصری را ترجمه کردند که به دستور العمل های درمانی حاوی آب آلوئه ورا اشاره داشت.

به لطف تحقیقات مدرن، ما دیگر آب میوه های موجود در برگ گیاه آلوئه ورا را فقط به عنوان یک عامل شفابخش برای سوختگی های ناشی از آفتاب نمی دانیم. اکنون می دانیم که شیره این گیاه شفابخش شگفت انگیز حاوی صدها ترکیب فعال شفابخش است که می توانند سلامت درونی و بیرونی ما را بازیابی کنند. تحقیقات پزشکی انجام شده با استفاده از آب و ژل آلوئه ورا نتایج شگفت انگیزی را بارها و بارها تایید می کند.

در حالی که حداقل 30 دلیل برای استفاده از آب آلوئه ورا وجود دارد، من آن را به 10 دلیل با ارزش ترین دلیلی که برای نوشیدن آب آلوئه ورا خالص یا استفاده از ژل آلوئه ورا خالص روی پوست در نظر گرفته می شود، خلاصه کرده ام.

آرتروز یک بیماری مفصلی است که نه تنها بر رباط ها و غضروف ها بلکه استخوان ها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. این بیماری در افراد مسن شایع تر است، اما حتی می تواند افراد جوان تر را به خصوص پس از آسیب های ورزشی تحت تاثیر قرار دهد. مفاصل کم کم انعطاف پذیری خود را از دست می دهند و سفت تر می شوند. در نهایت آنها ملتهب و دردناک خواهند شد. یک عامل مهم در سلامت مفاصل ما مایع سینوویال موجود در مفاصل ما است. برای سالم نگه داشتن آن مایع، باید مطمئن شویم که مفاصل روغن کاری می شوند. آب آلوئه ورا نشان داده است که مفاصل ما را روان می کند. علاوه بر این، عوامل پاک کننده موجود در آب میوه، تجمعات اطراف مفاصل را از بین می برد و التهاب را کاهش می دهد و انعطاف پذیری را افزایش می دهد. دانشمندان بر این باورند که بخشی از دلیل موفقیت آلوئه در افزایش سلامت مفاصل به دلیل ترکیبی است که به نام آسمنان

آکنه معمولاً وضعیتی است که نوجوانان باید با آن دست و پنجه نرم کنند. گاهی اوقات حتی بزرگسالان نیز باید آکنه را تحمل کنند. آکنه لزوما یک بیماری پوستی خارجی نیست. این معمولاً نشانه عدم تعادل داخلی است. آکنه را نمی توان به طور کامل از بین برد، اما می توان با نوشیدن آب آلوئه و درمان پوست با ژل آلوئه خالص، آن را کنترل کرد. علاوه بر این، خوردن یک رژیم غذایی متعادل با مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها می تواند شدت آن را محدود کند.

ایدز قرار است یک بیماری کشنده باشد. با این وجود، مطالعات تحقیقاتی انجام شده با بیماران HIV و AIDS نتایج باورنکردنی را در کاهش فعالیت ویروس در اکثر بیماران نشان داد. دکتر مک دانیل دریافت که پلی ساکاریدهای موجود در آلوئه ورا ویروس ایدز را خنثی می کند، پوسته پروتئینی بیرونی را تغییر می دهد و بنابراین از حمله آن جلوگیری می کند. T4 سلول ها. برای دستیابی به این نتایج، مقادیر زیادی آب آلوئه ورا تجویز شد.

می سوزد هنگامی که با ژل آلوئه خالص درمان می شود، بسیار سریع واکنش نشان می دهد. ژل فقط یک لایه محافظ روی پوست قرار نمی دهد. همچنین ترکیبات لازم را برای تسریع در بهبودی به پوست می رساند. اگر یک برگ آلوئه را ببرید متوجه خواهید شد که چگونه خیلی سریع خودش را می‌بندد تا از از دست رفتن رطوبت و مواد مغذی جلوگیری کند. در مورد پوست هم همین اتفاق می افتد.

کبد شرایط می تواند به هپاتیت یا حتی سیروز کبدی تبدیل شود. قبل از اینکه کبد کاملاً زخمی شود و توانایی خود را برای بازسازی از دست بدهد، هنوز می‌توانیم کاری برای آن انجام دهیم. کبد معمولاً می‌داند چگونه خود را درمان کند، اما اگر به یک بیماری مزمن مبتلا شده‌ایم، باید کاری انجام دهیم تا آن را تغییر دهیم. مصرف روزانه آب آلوئه ورا به همراه یک رژیم غذایی دوستدار ph می تواند بار کاری کبد را کاهش داده و فرصتی برای بهبودی آن ایجاد کند. آب میوه و مواد مغذی آن در روده ها جذب می شود. از آنجا آن مواد مغذی به کبد فرستاده می شود. کبد را با مواد زائد زیاد نکنید. مواد طبیعی به آن بدهید.

سرطان بیماری است که به نظر می رسد چند درمان وجود دارد. مردم روش های جایگزین مختلفی را برای شکست دادن آن امتحان کرده اند. برخی موفق شده اند، برخی دیگر موفق نشده اند. آب آلوئه ورا مطمئناً می تواند تفاوت ایجاد کند. مطالعات کافی وجود دارد که اثربخشی آن را ثابت می کند، اما برای غلبه بر سرطان، باید درک کرد که چه چیزی سرطان را تغذیه می کند و چه چیزی آن را متوقف می کند. سرطان از اکسیژن متنفر است. هر چیزی که جذب اکسیژن را افزایش دهد، سلاح خوبی برای مبارزه با سرطان خواهد بود. انباشته شدن سم در بدن همچنین سرطان را تغذیه می کند زیرا اسیدی است و سرطان عاشق اسیدیته است. متعهد شدن به یک رژیم غذایی غنی از قلیایی همراه با مصرف روزانه آب آلوئه ورا نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است.

گلودرد استرپتوکوکی می تواند دردناک باشد باکتری عامل گلودرد استرپتوکوکی بسیار تهاجمی است. در طی یک مطالعه آزمایشگاهی آلوئه ورا باکتری را به طور قابل توجهی ضعیف کرده بود. من خودم زمانی که به گلودرد استرپتوکوکی مبتلا شدم آزمایش کرده بودم. من تصمیم گرفتم دارو را دو روز به تعویق بیندازم. روز اول نیم لیتر آب آلوئه ورا خالص خوردم. روز دوم درد من خیلی کمتر بود. با نیم لیتر دیگر ادامه دادم. روز سوم درد کاملا برطرف شد. تصمیم گرفتم تا هشت روز دیگر آب میوه را بنوشم. گلودرد استرپتوکوکی از بین رفته بود و دیگر برنگشت.

قارچ ناخن انگشت پا به نظر می رسد بیشتر و بیشتر رایج شود. داروها می توانند آسیب بالقوه ای به کبد و کلیه وارد کنند. رعایت دقیق رژیم غذایی با کاهش قند و آرد سفید و نوشیدن مقدار زیادی آب آلوئه ورا می تواند اولین قدم شما در مبارزه با این قارچ باشد. علاوه بر این، روزانه از جوراب های تازه استفاده کنید. روزانه پاهای خود را تمیز کنید و دو بار در روز ناخن های خود را با ژل آلوئه ورا خالص ماساژ دهید تا از بین برود.

اسیدوز احتمالاً اصطلاح رایجی نیست که می شنویم. اگر PH داخلی بدن ما به طور دائمی تعادل نداشته باشد، این یک بیماری نیست، بلکه وضعیتی است. ph متعادل برای سلامتی ما بسیار مهم است. این می تواند تعیین کند که چقدر سالم هستیم یا اینکه آیا باید با انواع مشکلات سلامتی کنار بیاییم. اسیدوز حتی می تواند باعث خستگی مزمن شود. مراحل ساده ای برای خلاص شدن از اسیدوز وجود دارد. بهترین روش پاکسازی ملایم بدن با خوردن مقدار زیادی از غذاهای غنی از قلیایی و نوشیدن مقادیر روزانه آب آلوئه ورا است. آب آلوئه ورا به طور طبیعی رسوبات داخل دیواره روده را از بین می برد. علاوه بر این، مقدار زیادی آنتی اکسیدان و سایر ترکیبات تغذیه ای مهم را به بدن ارائه می دهد.

یبوست یکی از مهمترین دلایلی است که چرا ما به داروخانه سفر می کنیم. بدن برای رفع یبوست نیازی به دارو ندارد. این به سادگی یک علامت است که روده بزرگ ما مواد مهمی مانند مواد مغذی موجود در میوه ها و سبزیجات تازه و مقدار زیادی آب را از دست داده است. گاهی اوقات استرس می تواند باعث جمع شدن روده ها شود. با نوشیدن یک لیوان بلند آب آلوئه ورا در صبح شروع کنید. بین وعده های غذایی مقدار زیادی آب بنوشید و دو وعده میوه در صبح و یک وعده بعد از ظهر میل کنید. آب آلوئه ورا به طور طبیعی حاوی گوگرد ارگانیک، منیزیم، کلسیم و امگا 3 است که فقط به چند مورد از صد جزء شفابخش اشاره می‌کند. اینها همه نقش مهمی در ایجاد یک سیستم عصبی سالم دارند.