۱۸ اردیبهشت؛ آغاز بار ترافیک بزرگرا‌ه‌ها و معابر پایتخت/ ترافیک پرحجم اما روانساعت: 09:25
منتشر شده در مورخ: 1401/02/18
شناسه خبر: 1837091

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران اعلام کرد؛

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: بزگراه نواب از میدان ۹ دی، آزادراه آزادگان، خیابان آزادی از استاد معین، بزرگراه زین الدین از هنگام و حکیم از کاشانی دارای بار ترافیکی سنگینی است.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مجید رنجبر در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.


وی افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین از هنگام، بزرگراه بابایی از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) از صالحی، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.


 


سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از گفتگو تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.


 


وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای ترافیک می‌باشند.


سرهنگ رنجبر افزود: در بزرگراه نواب شاهد بار ترافیکی از نهم دی می‌باشیم و در بزرگراه صدر فعلاً مشکل خاص ترافیکی نداریم.


 


 


انتهای پیام/

 منبع: مهر

رژیم لاغری سریع