یک گروهبان NYPD که در یک جلسه انضباطی دبورا دانر را به ضرب گلوله کشت


یک افسر پلیس NYPD می تواند در تیراندازی مرگبار به دبورا دانر ، پنج سال پس از مرگ یک زن در برانکس ، با نظم و انضباط روبرو شود ، که منجر به ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخ به تماس های بهداشت روانی می شود.

گروهبان هیو بری قرار است محاکمه هفتگی را سه شنبه آغاز کند. او به دلیل عدم کنترل و قضاوت تاکتیکی ضعیف در یک قتل معروف با اتهامات اداری مطرح می شود.

مزایا معمولاً به معنای از دست دادن روزهای تعطیل است ، اما بسته به تصمیم نهایی کمیسر درموت ش ، مجازات ها می تواند بیشتر باشد. پرونده جنایی بری سه سال پیش با تبرئه به اتمام رسید.

دانر ، زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی ، در بحران سلامت روانی بود وقتی که در 19 اکتبر 2016 ، بری به همراه سه افسر پلیس ، دو پزشک و خواهر دانر.

وقتی گروه سعی کرد زن را از آپارتمانش بیرون بکشد ، گفته می شود که او خفاش بیس بال را تکان می دهد. بری ، گروهبان سفیدپوست که در آن زمان 32 ساله بود ، دو گلوله به سمت زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

شهردار بیل دی بلاسیو و کمیسر پلیس وقت ، جیمز اونیل ، افسران را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “بدیهی است که ما در این مورد شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

فلش

این درگیری اعتراضات را برانگیخت و تعداد آموزشهای مداخله در بحران را در بین افسران ارشد پلیس پس از آنکه گزارش شد که بری دوره کاهش تنش را نگذاشته است ، افزایش داد. اتحادیه خیرین از اقدامات بری دفاع کرد ، در حالی که شهردار را متهم به سازماندهی “شکار جادوگران سیاسی” علیه وی کرد.

(نه SBA و نه اندرو کوین ، وکیل بری ، به س questionsالات پاسخ ندادند. کوین از طریق منشی گفت که محاکمه از شروع اولیه روز دوشنبه به دلیل “مسائل مربوط به COVID” نامشخص به تعویق افتاد.)

در پی اعتراضات گسترده بر اساس عدالت نژادی و قتل پلیس دنیل پرود در روچستر ، تقاضا برای رویکردی جدید در پاسخ به تماس های بهداشت روانی دوباره در تابستان گذشته تشدید شد. در اوایل سال جاری ، د بلاسیو یک برنامه آزمایشی را معرفی کرد که به جای افسران پلیس ، کارشناسان واکنش به بحران را به برخی از تماس های بهداشت روانی اعزام می کرد.

در حالی که مدافعان از خلبان تمجید کرده اند ، آنها می گویند فاصله پنج ساله بین مرگ دانر و محاکمه در بخش بری بر شکست شهر در حذف به موقع نظم و انضباط تأکید می کند.

جو هیون کانگ ، مدیر اصلاحات پلیس در جامعه ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای وجود ندارد که چرا این امر طولانی شده است.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را انجام می دهند. این تصمیمات سیاسی است که در بالاترین سطح دولت گرفته شده است و برای محافظت از افسران کشته یا ارعاب طراحی شده است.”

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتال ، این شهر از روند انضباطی کند NYPD دفاع کرده و معتقد است که باید تا اوج روند جنایی منتظر بماند.

بری توسط قاضی دیوان عالی ایالات متحده از اتهامات قتل درجه دوم در اوایل سال 2018 تبرئه شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که واحد پلیس “بررسی انضباطی تصمیمات تاکتیکی و کنترلی را که منجر به شلیک سلاح گرم می شود” آغاز خواهد کرد. . ” در این مورد.”

در همان سال ، شهر موافقت کرد که 2 میلیون دلار به خانواده دانر بپردازد.

بری اجازه داشت پس از تبرئه به عنوان گروهبان به واحد بازگردد. در سال 2020 ، او 152000 دلار دستمزد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید