یک سگ کور که در چمدان مخفی شده بود در پایانه خطوط هوایی Southwest پیدا شد


این زوج که به تعطیلات رفته بودند ، وقتی در ترمینال خطوط هوایی Southwest یک کالای اضافی در چمدان خود کشف کردند ، شگفت زده شدند. ظاهراً سگ حیوان خانگی آنها بدون توجه به یکی از کیسه ها فرو رفت و تقریباً به سفر رفت.

جارد و کریستی اوونز تا زمانی که سعی نکردند چمدان خود را بررسی کنند ، متوجه هیچ چیز غیرعادی نشدند. این زن و شوهر ، که در تگزاس زندگی می کنند ، به لاس وگاس سفر کردند. معلوم شد که کیسه ها سنگین تر از حد انتظار بوده و باید وزن اضافی از این زوج گرفته شود.

جارد و کریستی اوونز تا زمانی که سعی نکردند کیف های خود را بررسی کنند متوجه هیچ چیز غیرعادی نشدند.
(جرد اونز)

زن 101 ساله یک گربه 19 ساله از پناهگاه حیوانات دریافت می کند

هنگامی که آنها تصمیم گرفتند بررسی کنند که آیا می توانند وسایل خود را مرتب کنند و ببینند آیا می توانند چمدان خود را محدود کنند ، متوجه شدند مشکل چیست. جارد گفت که کارکنان خطوط هوایی Southwest به آنها کمک کردند تا کیسه را باز کنند.

ظاهرا سگ حیوان خانگی آنها Icky قبل از اینکه او را در خانه حبس کند بدون اینکه کسی متوجه شود بالا رفت.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جارد به فاکس 13 گفت: “صادقانه بگویم ما گیج و شوکه و خجالت زده بودیم. او دوست دارد خود را در سبد لباس های ما ، کمد ها ، پتوها در هر کجا که می تواند خوب ، گرم و راحت باشد ، دفن کند و در این روز فکر می کنم او ما را انتخاب کرد. چمدانی ، که ساعت ها آن را با لباس باز گذاشته بودیم. “

خوشبختانه این زوج موفق شدند در آخرین لحظات ترتیب چیهوا را به خانه ببرند. اما قبل از آن ، آنها از ایزی برای یادآوری آن لحظه عکس گرفتند.

برای ثبت نام در زندگی خود اینجا را کلیک کنید

جارد گفت: “ما این سفر را در آخرین لحظه برنامه ریزی کردیم تا از شلوغی روزانه سه سگ ، یک خرگوش و ماهی بیشتر و دو دختر دیوانه و زرق و برق دار دور شویم.”

دیدگاهتان را بنویسید