یک سوپر غذای جدید و خوشمزه بخرید تا به رژیم غذایی خود اضافه کنید

ممکن است اضافه کردن گرده به رژیم غذایی خود غیرعادی به نظر برسد، زیرا در مقایسه با عسل اغلب ناشناخته است. با این حال، این یک محصول جانبی کاملا طبیعی از حشره است که دارای ارزش غذایی است. اولین چیزی که قبل از خرید باید به آن فکر کنید این است که دقیقاً از کجا آمده است. بساک یک گیاه گرده تولید می کند که سپس توسط زنبورها جمع آوری می شود. سپس با ترشح شهد مخلوط شده و به کندو منتقل می شود و در داخل سلول های لانه زنبوری قرار می گیرد.

برای برداشت گرده، زنبورداران تله هایی را روی کندوها قرار می دهند. با بازگشت حشرات، آنها مجبور می شوند از این تله ها عبور کنند، که بخشی از گرده ها را می گیرد و اغلب منجر به بازگشت حشرات به گل ها برای جمع آوری بیشتر می شود. این به سرعت به تعداد زیادی گرانول اضافه می شود که از طریق فروشگاه های مواد غذایی سالم به مشتریان فروخته می شود. سپس می توانید گرانول ها را خریداری کرده و به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید.

هر کدام از این گرانول ها کاملا طبیعی هستند و توسط خود حشرات تولید می شوند. این یک منبع غذایی تقریباً عالی است زیرا در داخل آن بیست و دو اسید آمینه وجود دارد. این باعث می شود که آن را به منبعی عالی از پروتئین تبدیل کند که می تواند یک مکمل عالی برای گیاهخواران باشد، اگرچه این محصول گیاهی نیست. همچنین می توانید B12 را در داخل پیدا کنید، که به راحتی می توان آن را از رژیم های غذایی سنتی کنار گذاشت.

افزودن گرده به رژیم غذایی شما فواید بسیار زیادی دارد. برخی از مزایای اثبات شده این است که می تواند التهاب را کاهش دهد، به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند، از سمیت کبد محافظت کند، سیستم ایمنی را تقویت کند، استرس را کاهش دهد و بهبودی را تقویت کند. بسیاری از مزایای سلامتی دیگر وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید. همچنین، می‌توانید از طریق خرده‌فروشی که برای خرید از آن انتخاب کرده‌اید، درباره محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگرچه اغلب به عنوان یک مکمل کاهش وزن فروخته می شود، شواهد علمی کمی وجود دارد که این ادعا را تأیید کند. با این حال، از آنجایی که ثابت شده است که گرانول‌ها التهاب را کاهش می‌دهند و انرژی را افزایش می‌دهند، منبعی عالی برای مکمل کردن و اضافه کردن به برنامه کاهش وزن شما هستند. آنها همچنین حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی هستند که ممکن است از رژیم غذایی خود غایب باشند، که می تواند برای سلامت کلی شما مفید باشد. بنابراین ممکن است نتوانید از زنبورها به خاطر برنامه کاهش وزن معجزه آسا تشکر کنید، اما می توانید از آنها برای یک راه آسان برای دریافت مواد مغذی اضافه شده در رژیم غذایی خود تشکر کنید.

تقریباً هر کسی می تواند از این محصول جانبی زنبور عسل بهره مند شود. با این حال، اگر واکنش آلرژیک به نیش، عسل، یا سایر محصولات مشابه داشته اید، ممکن است چیزی باشد که بخواهید از آن اجتناب کنید. اگر مایل به استفاده از این محصول هستید، بسیاری از آنها گرانول ها را به غذاهایی مانند پنیر و ماست اضافه می کنند. همانطور که رژیم غذایی خود را تکمیل می کنید، بهتر می توانید تعداد گرانول هایی را که می خواهید به رژیم غذایی خود اضافه کنید، تنظیم کنید. اگر می‌خواهید دستورالعمل‌های بهتری در مورد نحوه ترکیب گرانول‌هایتان در رژیم غذایی‌تان داشته باشید، می‌توانید با شرکتی که از طریق آن خریداری می‌کنید یا یک متخصص تغذیه تماس بگیرید.

به طور کلی، گرده زنبور عسل یک راه عالی و آسان برای دریافت مواد مغذی اضافه شده به رژیم غذایی شما بدون هیچ تلاشی است. پس از خرید یک کیسه از این گرانول ها، می توانید آنها را با غذاهای روزمره خود مخلوط کنید تا یک ضربه اضافی خوشمزه داشته باشید. اینها به سرعت به ابرغذای مورد علاقه شما تبدیل خواهند شد و بدن شما از شما تشکر خواهد کرد.