یک سرکوب کننده جدید اشتها از هند؟

گفته می شود که عشایر زمانی که قرار است برای چند روز در حین شکار از بین بروند، این گیاه را برای سرکوب اشتهای خود می خورند. آیا Caralluma Fimbriata یک سرکوب کننده اشتها جدید از هند است؟ ظاهرا جدید نیست. این نوع از سرکوب کننده اشتها برای مردمان باستان چیز جدیدی نیست. در واقع، باستان شناسان مکانی را کشف کرده اند که راهبان از آن استفاده می کردند و گمان می رود حدود 845 سال قدمت داشته باشد. این راهبان برای سرکوب اشتهای خود از گیاه ماشک تلخ استفاده می کردند.

معجون های مدرن امروزی از سرکوب کننده های اشتها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. به نظر می رسد اجداد ما چیزهای زیادی در مورد این موضوع می دانستند. در حالی که آنها این گیاهان تلخ را می خوردند، انسان امروزی تمایل بیشتری به قرار دادن آنها به شکل قرص و استفاده روزانه از آنها به عنوان مکمل دارد. Caralluma Fimbriata یکی از بسیاری است که در حال حاضر به عنوان یک کاهش وزن، کاهش دهنده اشتها، به شکل قرص به بازار عرضه می شود.

اگرچه برای بشر تازگی ندارد، اما این داروهای سرکوب کننده اشتهای گیاهی به طور فزاینده ای بسیار مؤثر هستند. تنها نمونه ای که از کاکتوس ساخته شده است، اکنون به اندازه گیاه هودیای آفریقایی چند سال پیش مورد بررسی قرار گرفته است.

بسیاری از افرادی که تقریباً امید خود را برای کاهش وزن موفق قطع کرده‌اند، اما با داروهای سرکوب‌کننده اشتها از هند، گزینه جدیدی برای امتحان کردن دارند.

برخی از اکتشافات جدید سرکوب کننده های اشتها باستان نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. باستان شناسان حتی مکمل های طبیعی دیگری نیز یافته اند که برای بشر مفید بوده است. اینها شامل بسیاری از گیاهان و ویتامین‌ها می‌شوند که در طول سال‌ها به افراد کمک کرده‌اند تا با موفقیت رژیم بگیرند و چربی‌های ناخواسته بدن را از دست بدهند.

مکمل‌های طبیعی که به جلوگیری از کربوهیدرات‌های اضافی کمک می‌کنند و سایر مکمل‌هایی که مانع از ذخیره چربی در بدن می‌شوند، تنها چند محصول دیگر هستند که از گیاهان ساخته شده‌اند. روش گیاهخواری غذا خوردن می تواند به راحتی carralluma frimbiata را در رژیم غذایی روزانه نیز بگنجاند. در واقع، مصرف مکمل‌های کاراللوما فریمبیاتا با سایر غذاهای گیاهی می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. محصولات جدید سرکوب کننده اشتها از هند را می توان در اینترنت و فروشگاه های مواد غذایی سالم یافت.