یک رژیم غذایی خام که می توانید با آن زندگی کنید – برنامه 60-40

برای بسیاری از ما، سخت است فکر کنیم که می‌توانیم مانند خرگوش‌ها (کاهو، هویج، سبزیجات خام) از خوردن احساس رضایت کنیم و مهمتر از آن، بسیاری از ما احساس می‌کنیم که می‌توانیم رژیمی را دنبال کنیم که فقط از آن غذاها تشکیل شده باشد. . با این حال، رژیم غذایی غذاهای خام فواید متعددی برای سلامتی و کاهش وزن دارد، فوایدی که ما تجربه می‌کنیم و در عین حال به خوردن یک شام کامل و سایر خوراکی‌ها اجازه می‌دهیم.

خبر خوب در مورد شروع یک رژیم غذایی خام این است: شما مجبور نیستید آن را به یک سبک زندگی تبدیل کنید و مطمئناً نیازی ندارید که وقتی گرسنه هستید فقط به خوردن غذاهای خام محدود شوید. آنچه من پیشنهاد می کنم رژیم غذایی 60/40 خام است، به این معنی که 60٪ غذاهایی که می خورید خام و 40٪ غذاهای پخته و معمولی هستند. ساده… و غیر ارعاب کننده.

من شخصاً چندین زن را می شناسم که با رژیم غذایی خام 60/40 موفقیت چشمگیری داشته اند، زیرا اگرچه آنها به همان اندازه (اگر نه بیشتر) از قبل غذا می خورند، 60٪ این کالری از غذاهای سالم تأمین می شود. این بدان معناست که مصرف چربی و کالری آنها در بیشتر ساعات روز به شدت کاهش می یابد و آنها می توانند 40٪ از رژیم غذایی خود را برای یک غذای سالم اما سیر کننده و پخته صرفه جویی کنند و شاید – اگر احساس جسارت داشته باشند – کمی دسر و یک لیوان بعد از آن شراب قرمز

چیزی که برنامه 60/40 را برای خوردن غذاهای خام بسیار لذت بخش می کند این است که شما هرگز نیازی به گرسنگی ندارید و علاوه بر این، کالری هایی که دریافت می کنید مملو از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است تا به اندازه یک آب نبات کم کربوهیدرات بیشتر شود. نواری که در تمام طول روز به شدت به دنبال رضایت غذا هستید. قندهای ساده طبیعی موجود در تنها یک سیب یا موز برای شروع مناسب روزتان کافی است و کالری و چربی موجود در اکثر غذاهای خام بسیار پایدارتر از قندهای پیچیده و فراوری شده موجود در آن است. بسیاری از خوراکی ها – و حتی در بارهای رژیمی که ممکن است از فروشگاه بخرید.

اکثر زنانی که رژیم غذایی خام جزئی را امتحان کرده‌اند، متوجه می‌شوند که بهترین سیستم برای آنها این است که همه غذاها را برای صبحانه و ناهار مصرف کنند و سپس، تا شام، زمانی که بیشتر هوس یک غذای دلچسب و سیرکننده دارند، می‌توانند به میل خود از یک غذای خوشمزه لذت ببرند. ، شام کامل بدون توجه به کالری یا مصرف چربی.

نگران چربی ها و کالری ها نیستید؟ چطور ممکنه؟

زیرا اگر از قبل رژیم غذایی کم‌چرب و کم کالری داشته باشید، کالری و چربی موجود در صبحانه، ناهار و میان‌وعده‌های شما احتمالاً تنها 40 درصد یا کمتر از کالری روزانه شما خواهد بود. این به شما فضایی برای نفس کشیدن در هنگام شام می دهد (البته در حد منطق) و یک استراحت رضایت بخش و بسیار مورد نیاز برای چیزی است که در طول روز خورده اید.

آن را امتحان کنید و خواهید دید که با یک رژیم غذایی متشکل از غذاهای تازه و سالم احساس بهتری خواهید داشت و هرگز گرسنه نمی شوید و می توانید از یک شام عالی، صحرا و شاید یک لیوان (یا دو بار زوال) لذت ببرید. ) از شراب.