یک افسر پلیس ایالت لوئیزیانا که با ادعای بی رحمی به افشاگری رسیده بود اخراج شد


یک افسر پلیس ایالت لوئیزیانا متوجه شد که حدود یک ماه پس از افشای وی با اتهامات وحشیگری و نژادپرستی علیه همکارانش اخراج شد.

کارل کاوالیر ، 33 ساله ، پرونده داخلی پلیس رونالد گرین ، موتورسوار سیاهپوست را که پس از ملاقات در سال 2019 با سربازان جان باخت ، کشف کرد. کاوالیر در مصاحبه های متعدد از این سازمان انتقاد کرده است.

رهبری پلیس ایالت در ابتدا کاوالیر را به تعلیق 5 هفته ای با حقوق محکوم کرد ، اما این هفته پلیس ایالت کاوالیر را به دلیل نقض سیاست های بخش اخراج کرد.

سرهنگ لامار دیویس ، سرپرست پلیس ایالت لوئیزیانا ، در یک کنفرانس خبری جمعه ، 21 مه 2021 ، در باتون روژ ، لهستان ، در مورد انتشار ویدئویی از آژانس مربوط به مرگ رونالد گرین صحبت کرد. ، او را خفه کرده و سربازان او را مورد ضرب و شتم قرار دادند و مرگ وی اکنون موضوع تحقیقات فدرال حقوق مدنی است. (AP Photo / Melinda Deslatte)
(AP Photo / Melinda Deslatte)

سخنگوی ایالت لوئیزیانا به فاکس نیوز گفت: “Trooper Cavalier بر اساس تحقیقات اداری که نشان داد وی چندین سیاست دپارتمان را نقض کرده است ، از طرف مقام تعیین کننده تصمیم گرفت تا اخراج را ادامه دهد.” “لازم به ذکر است که روند اداری انضباطی ما کامل نیست و Cavalier در حال حاضر کارمند باقی می ماند.”

سخنگو افزود: “نامه انضباطی با نقض خط مشی در صورت تکمیل در دسترس خواهد بود.” “Cavalier مسئول یک روند عادلانه و بی طرفانه است ، بنابراین این اداره نمی تواند در مورد هر گونه دعوی در حال انتظار اظهار نظر کند.”

GABBY PETITO AUTOPSY PAINTS عکسهای تلخ آخرین لحظات ، نمایش متخصصان

در 10 مه 2019 ، پلیس ایالت گرین را به دلیل نقض نامعلوم راهنمایی و رانندگی بیرون کشید و منجر به پیگرد سریع شد. گزارش های مربوط به مرگ گرین همچنان متناقض بود و مقامات به خانواده گرین گفتند که وی پس از برخورد با درخت جان خود را از دست داد و بعداً گفتند که وی در راه بیمارستان جان باخت.

با این حال ، ویدئویی با دوربین بدن ، که در ماه مه 2021 منتشر شد ، سربازان را نشان می دهد که با وسیله نقلیه او می شتابند و در حالی که دستان خود را در وسیله نقلیه خود بالا می برد ، از او استفاده می کنند. مأموران پلیس سپس با او روبرو شدند و او را کشاندند تا اینکه گرین تکان خورد و مرد.

دفتر NYPD OFFICY DOWNLYY شاتک شریک در یک مثلث عاشقانه معنی دار

عدم اقدام باعث واکنش خشمگین کاوالیر شد ، که پرونده های داخلی پلیس مربوط به تحقیقات را فاش کرد ، که باعث انتشار تصاویر دوربین بدن شد. بل ادواردز فرماندار لوئیزیانا این فیلم را “نگران کننده و تماشای آن دشوار” توصیف کرد.

کاوالیر مصاحبه هایی را با اخبار باتون روژ و نیواورلئان انجام داد که در آن از اینکه فیلم دوربین بدن قبل از هرگونه اقدام انضباطی در رسانه ها فیلمبرداری شده بود ، ابراز ناامیدی کرد. وی همچنان به این موضوع فشار آورد و یک کتاب داستانی-با نام مستعار-نوشت که جزئیات تجربیات و نگرانی های خود را به عنوان یک افسر آمریکایی آفریقایی تبار در محیطی گاه خصمانه نشان می دهد.

IMPLEMENTED LA COP SHOT ، در CUSTODY مشکوک شده است

وی همچنین در 30 سپتامبر علیه پلیس ایالت ، به اتهام تبعیض علیه مقامات برتر شکایت کرد.

کاوالیر در دادخواست خود نوشت: “به دنبال صدور بلیط برای یک افسر مواد مخدر در اداره پلیس هوم ، سرپرستان آغازگرها شروع به بررسی بیشتر همه نقشه ها و گزارش ها کردند.” “از جمله ، اما نه محدود به ، مشاهده ویدئو با دوربین های بدن بدون ارتباط با استفاده از زور ، نیاز به ویرایش و / یا نوشتن گزارشات حادثه و انتقاد شدید از موضوعات جزئی که در آن به سایر مسئولان هشدار داده نشده است.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کاوالیر ادعا کرد که چندین بار تنزل یافته و به دلیل شکایت داخلی که در مورد این حادثه ثبت کرده است ، جابجا شده است.

انتظار می رود شلیک کوالیر ظرف 45 روز به مرحله اجرا برسد.

لویی کاسیانو از فاکس نیوز به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید