یک اتفاق جالب در آخرین روز اردو؛ عکس یادگاری کشتی گیر با محمد بنا / توصیه های آقای سرمربی برای نونهالان برای آیندهساعت: 19:15
تاریخ انتشار: 1401/03/27
کد خبر: 1876615

از نکات جالب آخرین روز اردو، شور و شوق نونهالان برای گرفتن عکس یادگاری با محمد بنا بود که در پایان اردوی تیم کشتی حلال به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان اردوی 10 روزه تیم کشتی آزاد و فرنگی، 88 کشتی گیر و آزادکار منتخب کشورمان تجربه متفاوتی را در زندگی ورزشی خود ثبت کردند.

یکی از فعالیت های این اردو آموزش شهید حاج قاسم سلیمانی در اردوی تیم ملی کشتی و شهید مصطفی صدارزاده و شهید ابراهیم هادیلا در خانه کشتی بود که در مسیر اول به نونهالان منتهی شد. کشتی را در مکانی تمرین کنید که قهرمانان و مدال آوران بزرگ کشتی تمرین کنند.

نگاه دقیق به کشتی گیران و مربیان نامدار باعث شد تا روزی نونهالان حاضر در اردو بتوانند تمرین کنند.

در کنار بسیاری از کشتی گیران سرشناس از جمله حسن یزدانی، محمدرضا گرایی، امیرحسین زارع، کامران قاسم پور، هادی ساروی و بسیاری دیگر از کشتی گیران بزرگسال و سرشناس، یکی دیگر از چهره های مطرحی که توجه کشتی گیران نونهال را به خود جلب کرده، محمد بنا به عنوان سرمربی. تیم ملی کشتی فرنگی بهترین مربی قرن ورزش ایران همزمان با حضور در اردوی نونهالان تیم کشتی بزرگسالان را برای حضور در مسابقات جهانی صربستان آماده می کند.

روز گذشته اردوی نونهالان به پایان رسید و بسیاری از کشتی گیران نونهالان قبل از عزیمت به خانه با دیدن ساختمان کمپ تیم های ملی به سراغ او رفتند و با سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی عکس یادگاری گرفتند. .

علاوه بر کشتی گیران، کشتی گیران نونهالان نیز علاقه زیادی به عکس گرفتن با سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نشان داده اند و محبوبیت این مربی تنها به کشتی گیران خلاصه نمی شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز به درخواست کشتی گیران برای عکس گرفتن پاسخ مثبت داد و در گفتگویی کوتاه سعی کرد در مورد آینده کشتی گیران توصیه هایی به آنها کند.

پایان پیام/