گیب کاپلر ، اعصاب و همه اینها ، برای غول ها مناسب بود


گیب کاپلر بارها با لثه های خود حباب زده و در هنگام حضور در مسابقات قهرمانی پس از فصل در لوس آنجلس داجرز ظاهر شده است و آیا دیو رابرتز به خاطر دارد که همکارش در روزهای بازیگری در Double-A این کار را انجام داده است.

او می گوید که کاپلر کاملاً پروانه می گیرد و فکر می کند این چیز خوبی است. او راهی را برای هدایت آنها به پیروزی در سانفرانسیسکو – پیروزی های زیاد – با انجام حرکات واقعی در طول سال پیدا کرد.

در حال حاضر فصل برای پیروزی در پنجمین بازی غول های خود در سری NL پنجشنبه شب در برابر روبرتز و مدافع مدافع عنوان قهرمانی او در سری داجرز در حال کاهش است. مربی باتجربه در روبرتز ، که بعد از فصل آزمایش شده است ، کاپلر تازه کار را با تمام رویکردهای خلاقانه خود و تعداد زیادی مربی حمایت کننده روبرو می کند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آدرنالین ، اعصاب ، اضطراب ، آنچه را که می خواهید صدا کنید. کاپلر همه اینها را قبول دارد. او حتی با پسرشان دان گفت و گو کرد که اخیراً قبل از بازی فوتبال تماس گرفته و به پدرش گفته است که او نیز همین احساسات را دارد.

گاهی اوقات ممکن بود کاپلر چند تکه آدامس دیگر داشته باشد تا زمان بازی آماده شود.

کاپلر در اولین بازی پلی آف خود به عنوان سرمربی گفت: “من آنها را در حال حاضر ندارم. آنها را مانند پروانه ها یا اعصاب و مواردی از این دست داشتم.” “از نظر عصبی ، من فکر می کنم اعصاب واقعا خوب است.

“پسرم دان به من می گوید که قصد دارد به یک بازی فوتبال دانشگاهی برود ، او می گوید:” من واقعاً خیلی عصبی هستم. “من می گویم ،” این عالی است. اعصاب تمرکز شما را بیشتر می کند. اگر بتوانید آنها را راهنمایی کنید ، اغلب تصمیم گیرنده بهتری هستید. “

کاپلر از شکست های خود ، از جمله دو فصل ناامیدکننده که منجر به اخراج فیلادلفیا شد ، درس گرفت.

پس از بازی در Red Sox از طریق سری جهانی 2004 – رابرتز در چهارمین بازی لیگ قهرمانان AL به سرقت رفت ، او و تیمش سه بار برای همیشه در بوستون شکست خوردند – بوپلر به ژاپن رفت و “کار بسیار سختی داشت اعصاب ، اعصاب پیدا کن “

این حداقل کمی هیجان انگیز بود.

کاپلر به یاد می آورد: “من روی یک دایره وارد عرشه می شدم و قلبم خیلی سریع نمی تپید.” “من در ژاپن افتضاح بازی کردم.”

باستر پوزی ، جانباز کهنه کار ، سزاوار بود که کاپلر در طول فصل به دلیل صدمات شدید “حتی روی لبه” بماند ، الکس وود و دونوان سولانو همزمان با بیماری کووید -19 و سایر چالش های پیش بینی نشده دیگری که می تواند این رکورد را ثبت کند ، روبرو شدند.

کاپلر مدتی با تعدادی از مربیان خود در مورد پرواز پوسی صحبت کرد و اینکه چگونه آدرنالین می تواند یک جانباز را در برخی بازی های بزرگ ، شب های طولانی و کشش های سنگین دنبال کند ، زیرا او همیشه در هیئت مدیره بازی می کرد تا اینکه در آخرین روز قهرمان NL West شد. .. به

قبل از تمرین غول ها در سه شنبه گذشته ، کاپلر و پسرش دوباره در مورد اعصاب و اهمیت آنها صحبت کردند. دان کاپلر که به دانشگاه بریتیش کلمبیا باز می گردد ، قبل از بازی ها مرتباً با پدرش صحبت می کند.

دان گفت: “حتی قبل از بازی های فوتبال ، پدرم اساساً به من درباره اهمیت اعصاب از زمانی که بازی می کردم ، گفت.” “ما در مورد این صحبت می کنیم که این احساس عصبی شما به چه دلیلی است و در واقع به شما کمک می کند تا تحت فشار عمل کنید. من دوست دارم در مورد بقا در مورد آن فکر کنم – اعصاب شما در شکار هستند تا بدانید این چقدر مهم است برای بقای شما است و تمام حواس لازم برای موفقیت را برطرف می کند. “

غول ها در این فصل رکورد 107 بازی را برده اند و کاپلر به عنوان چهره این سازمان که قبلاً نماینده سه مدیر باتجربه در داستی بیکر ، فیلیپه آلو و سپس بروس بوچی بود ، برجسته بود.

کاپلر در 46 سالگی کارها را به روش خودش انجام می دهد. این شامل بحث در مورد احساسات و سلامت روان با بازیگران و پسر بزرگسال آنها می شود.

دان کاپلر می گوید: “فکر کردن در مورد اعصاب از نظر مثبت مانند این تنها به من کمک می کند تا با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازی شوم – یا در هر نمایش دیگری.” “بسیاری از مربیان عصبی بودن را با ترس یا عدم آمادگی مرتبط می دانند ، اما من فکر می کنم که چنین طرز فکری می تواند شما را به طور جدی پایین بیاورد. وقتی به اعصاب به عنوان یک امر طبیعی و به عنوان یک چیز خوب نگاه می کنید ، به شما در حفظ اعتماد به نفس کمک می کند.”

به عنوان مثال ، روبرتز ، اعصاب پیش بازی کاپلر را برای چندین دهه دیده است. آنها در سال 1998 هم تیمی دو نفره A در جکسون ویل بودند و سپس در مسابقات قهرمانی سری قرمز Red Sox 2004 با هم بازی کردند.

روبرتز به یاد می آورد: “وقتی او چنین می شود ، آدامس بیشتری در دهان خود دارد.” “او خیلی بیشتر آدامس می جوید. او مردی قوی است. او مطمئناً راهی برای مبارزه با آن یا به قول خودش پذیرفتن آن را دارد. همه ما نوعی آدرنالین و احساساتی داریم که باید برای وضوح آن را کنترل کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید