گوگز پادشاه جدید انگلیس استساعت: 23:15
تاریخ انتشار: 1301/06/23
کد خبر: 1897518

«چارلز سوم» که پس از مرگ مادرش ملکه «الیزابت دوم» به پادشاهی انگلستان آمد، به دلیل گاف های فراوان روزهای گذشته اش جنجال برانگیز شد و برای بسیاری از انگلیسی ها یاد پدرش را زنده کرد. ، شاهزاده فیلیپ.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ «چارلز سوم» که پس از مرگ مادرش ملکه «الیزابت دوم» به پادشاهی انگلستان آمد، به دلیل گاف های فراوان روزهای گذشته اش جنجال برانگیز شد و برای بسیاری از انگلیسی ها یاد پدرش را زنده کرد. ، شاهزاده فیلیپ.

پادشاه انگلستان از قلمی که در امضای کتاب برای ملکه در کاخ هیلزبورو در ایرلند شمالی جوهر ریخته بود، عصبانی شد. او همچنین با وجود اینکه تقویم روی میزش بود در نوشتن تاریخ اشتباه کرد.

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شد، راجو به یکی از دستیارانش گفت: “امروز 12 سپتامبر است؟” بعد از شنیدن این که تاریخ صحیح 13 سپتامبر است. “اوه خدا.. تاریخ اشتباه است.

در اینجا همسرش، همسرش کامیلا، وارد می شود و به او یادآوری می کند: «دوازدهم [سپتامبر] شما قبلاً امضا کرده اید.”

جوهر برگشت خودکار اوضاع را بدتر می‌کند و او را مجبور می‌کند زمزمه کند: «اوه خدای من [وضعیت] متنفرم من نمی توانم این وضعیت وحشتناک را تحمل کنم.”

چارلز برگه را به ملکه تقدیم کرد و ملکه پس از دریافت آن گفت: “وای، ببین، همه جا جوهر است.”

پیش از این، در 10 سپتامبر، پادشاه انگلیس در هنگام امضای چندین سند با خادمان خود رفتار گستاخانه ای داشت که حواشی گسترده ای در فضای مجازی داشت.

در ویدئوها و تصاویر منتشر شده توسط کاربران، او در حال دندان قروچه دیده می شود و با رفتاری عصبانی از یکی از دستیارانش می خواهد چیزی را از سر راهش بردارد.

پادشاه انگلیس قرار است در روزهای آینده به ولز و پس از آن ایرلند و اسکاتلند سفر کند.

علاوه بر این اشتباهات، چارلز در شرایطی وارث تاج و تخت می شود که نام او با رسوایی های زیادی همراه است. به عنوان مثال، ماه گذشته روزنامه تایمز گزارش داد که شاهزاده چارلز، پادشاه آینده انگلیس، کیف پولی حاوی یک میلیون پوند را از بستگان اسامه بن لادن، رهبر سابق سازمان تروریستی القاعده دریافت کرده است.

این روزنامه انگلیسی نوشت که شاهزاده چارلز شخصاً این مبلغ را از بکر بن لادن و برادرش، برادران ناتنی رهبر القاعده و مغز متفکر حملات 11 سپتامبر دریافت کرده است.

زندگی شخصی چارلز و ازدواج او با پرنسس دایانا، پرنسس ولز نیز با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است. دایانا و چارلز در سال 1981 نامزدی خود را با یکدیگر اعلام کردند، اما این ازدواج به دلیل رابطه عاشقانه چارلز با دایانا در اوایل زندگی اش دوام چندانی نداشت و در سال 1992 از هم جدا شدند. در این مدت چارلز رابطه خود را با کامیلا پارکر آغاز کرد و بعداً اعتراف کرد که با کامیلا رابطه عاشقانه داشته است.

بعدها دایانا در مصاحبه ای اعلام کرد که همسرش چارلز همزمان با کاملیا پارکر مخفیانه رابطه داشته و این یکی از دلایل جدایی آنها بوده است. دیانا سرانجام در آگوست 1997 در یک تصادف رانندگی مشکوک درگذشت.