گوشت خوک کبابی با ترقه

عناصر:

1 پشت پای گوشت خوک

نمک پخت و پز

2 پوند (900 گرم) سیب زمینی

1 قوطی بزرگ قلب کرفس

جعفری تازه خرد شده

1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) آرد ساده

¾ (450 میلی لیتر) استاک

دستورالعمل ها

1. فر را روی 350 درجه فارنهایت (180 درجه) یا علامت 4 تنظیم کنید.

2. محل اتصال را روی یک تخته قرار دهید و تیزترین چاقویی را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید. راز کراکلینگ خوب امتیاز دهی بسیار کامل است. پوست گوشت خوک را باید در فواصل 1/4 اینچی (1 سانتی متر) بتراشید، چاقو در چربی نرم زیر آن فرو برید.

3. پس از اینکه محل اتصال را رد کردید، نمک پخت را به آن بمالید. سپس روی قالب فر بدون چربی اضافی قرار دهید و در فر از قبل تنظیم شده در طبقه وسط تفت دهید. به مدت 25 دقیقه در هر پوند (450 گرم) و 25 دقیقه دیگر بپزید.

4. سیب زمینی ها را پوست بگیرید و به قطعات یکسان برش دهید. آنها را در ظرفی حاوی آب نمک سرد بریزید و بگذارید بجوشد. آبکش کنید و کاملا خشک کنید. 45 دقیقه قبل از اتمام زمان تفت، آنها را در چربی اطراف گوشت قرار دهید. نیمی از زمان پخت را برگردانید.

5. حدود 30 دقیقه قبل از پایان زمان پخت، محلول را از فر خارج کرده، کاملاً بمالید و دما را به 450 درجه فارنهایت (230 درجه سانتیگراد) یا علامت 8 برسانید.

6. کرفس را داخل ماهیتابه بریزید و در آب خودش حرارت دهید. گوشت خوک را روی یک ظرف سرو گرم شده بپزید، دور آن را با سیب زمینی کبابی و کرفس بپوشانید و با جعفری خرد شده بپاشید.

7. برای درست کردن سس، به جز حدود 1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) چربی را از قلع بریان کنید. آرد را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. سپس مایه را داخل مایه بریزید و اجازه دهید قبل از سرو در یک قایق سس، خوب حباب بزند.

توجه داشته باشید: مفاصل قسمت های عقب خوک بهترین ترق ترق را می دهد.