گلیبر تورس از یانکیز توسط جانکارلو استانتون “هیجان زده” تکان می خورد


گلیبر تورس شوکه به نظر می رسید و گردن خود را در حین ضربه ای که روی نیمکت هشتم یکشنبه شب انجام شد – مورد بررسی قرار داد – که معلوم شد یک مورد آتش دوستانه بود.

اندکی قبل از تورس ، اواخر پیروزی 6 بر 3 یانکی ها در فنوی پارک ، جانکارلو استانتون با هل دادن کلاه ایمنی به هومر دو طبقه خود جشن گرفت. به گفته آرون بون ، تورس سپس احساس کرد که پس از چند دقیقه شعله ور شد.

استانتون با لبخند گفت: “شاید من کمی بیش از حد هیجان زده بودم.” “دفعه بعد باید استراحت کنم.”

در جلوی خفاش تورس ، جوی گالو با یک توپ سریع 94 کیلومتر بر ساعت در ساق پای راست خود پیچ ​​خورد.

بون گفت: “ما خواهیم دید که چگونه یک شبه پیش می رود.”

همچنین لوک وویت با یک چپ دست یکشنبه شب در جمع جمعیت در Fenway Park ، برای سومین بازی پیاپی از یانکی ها خارج شد.

در عوض ، آنتونی ریزو و برت گاردنر چپ ها هر یک از سه بازی حساس را مقابل رد ساکس آغاز کردند ، از جمله فینال سری یکشنبه مقابل ادواردو رودریگز ، که یانکی ها با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی رسیدند.

گلیبر تورس پس از پیروزی یانکی ها بر رد ساکس در روز یکشنبه با جانکارلو استانتون جشن می گیرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

Voit در گذشته در برابر رودریگز موفقیت آمیز بوده است و در روز یکشنبه با 5 دو برابر 13 (.385) با سه دوبل و در مقابل او مادام العمر وارد میدان شده است. ریزو 0 بر 2 مقابل رودریگز و گاردنر 1 بر 2 پیش رفت ، اما بعداً ریزو در شیفت هشتم در مسابقه فتح یانکی ها دوبل بزرگ اضافه کرد.

بون قبل از بازی گفت: “این یک تماس چالش برانگیز برای من بود.” “قطعاً موردی وجود دارد که او در آنجا حضور داشته باشد. بنابراین این احتمالاً بزرگترین چیزی بود که من امروز بیشتر اوقات روی آن خوابیده ام و با آن دعوا کرده ام. من تصمیم گرفتم که اینگونه می خواهم بروم.”

از زمان شروع سه بازی پیاپی از 13 تا 15 سپتامبر-از جمله دو بازی در DH ، با انتقال استانتون به زمین بیرون-Voit در 10 بازی گذشته تنها سه بار در یازده بازی ابتدایی بوده است.

در حالی که بون می توانست با Voit به عنوان DH ، Stanton به عنوان بازیکن بیرون از زانو و Aaron Judge به عنوان بازیکن میانی ترکیب بندی کند ، خفاش گرم گاردنر کمتر این کار را انجام داد. این بازیکن 38 ساله .300 / .382 / .567 را با پنج دوبل ، سه بازی خانگی و هشت پیاده روی در 17 بازی اخیر خود از 6 سپتامبر شکست داده است.


یانکی ها چرخش خود را برای هفته پایانی فصل عادی تعیین کردند.

جیمسون تیلون از تاندون پاره پاره سمت راست خود باز می گردد تا سری سه شنبه مقابل بلو جیز را آغاز کند و پس از آن گریت کول و کوری کلوبر. کول ، که کلوربر را در چرخش کنار گذاشت و در استراحت معمول خود ماند ، به انعطاف پذیری یانکی ها در خلسه خود کمک می کند – یا او را در صف شروع بازی احتمالی با کارت های AL وحشی نگه می دارد ، یا شاید او را به یک استراحت کوتاه برای بازی 162 بازگرداند. در صورت لزوم در برابر تیرها

تایلون یکشنبه گفت: “من برای آن آماده هستم.” “در تمام مدت دوران توانبخشی ، تاریخ های پایانی داشتم و می فهمم که هر بازی ، بدون توجه به چه کسی اتفاق می افتد ، بزرگ خواهد بود. بنابراین من این را در چند هفته گذشته در ذهن داشتم. “

جاناتان لویسیگا روز یکشنبه جلسه ای را در Fenway Park برگزار کرد که دومین جلسه ای بود که از زمان بسته شدن آن با یک کاف کششی محکم بسته شد و همچنان در مسیر فعال شدن در سری Blue Jays باقی می ماند. بون گفت که تیم هنوز در حال بررسی این موضوع است که آیا لواسیگا سه شنبه یا چهارشنبه برمی گردد.

گزارش اضافی دان مارتین

دیدگاهتان را بنویسید