گفته می شود نیروی دریایی ایالات متحده ملوانانی را آموزش می دهد که از واکسن علیه کووید خودداری می کنند


نیروی دریایی ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال آماده سازی برای اخراج ملوانانی است که طبق دستور پنتاگون از واکسیناسیون علیه COVID-19 امتناع کرده اند و همچنین خدماتی که با تنه به دلیل عدم رعایت مقررات مبارزه می کنند ، برخی از مزایای جانبازان خود را از دست می دهند.

نیروی دریایی ارتش بیانیه ای ارسال کرده است مبنی بر اینکه 14 نوامبر آخرین مهلت برای دریانوردان فعال برای دریافت دوز دوم واکسن دو دوز یا یک دوز واکسن تک دوز است. نیروهای ذخیره تا 14 دسامبر فرصت دارند.

واشنگتن ، دی سی – 17 سپتامبر: اعضای مراسم نیروی دریایی در مراسم افتتاحیه اسرای جنگی / MUP در بنای یادبود نیروی دریایی ایالات متحده در 17 سپتامبر 2021 در واشنگتن دی سی برای سرود ملی ایستاده اند. در این مراسم از تمام پرسنل نظامی که اسیر جنگ بودند یا هنوز در جریان عملیات مفقود شده اند قدردانی شد. (عکس: Kevin Dietsch / Getty Images)
(کوین دیتچ)

افسری ارتش مطابق با واکسن MOND BIDEN ، “گیرنده مارکسیست ارتش”

در بیانیه نیروی دریایی ارتش آمریکا آمده است: ملوانانی که معافیت معلق یا تأیید شده ای در مهلت های مشخص ندارند ، با اقدامات اداری روبرو خواهند شد و “کسانی که تنها به دلیل امتناع از واکسن از یکدیگر جدا شده اند ، تحت شرایط افتخاری ترخیص کمتر از حد عمومی دریافت نمی کنند.” : “این نوع ترشحات می تواند منجر به از دست دادن برخی از مزایای جانبازان شود.”

نیروی دریایی گفت: “همچنین ممکن است بازپرداخت پاداش های قابل اجرا ، پرداخت های ویژه و تشویقی و هزینه های آموزش و آموزش برای خدماتی که از واکسن خودداری می کنند” را درخواست کند.

واشنگتن ، دی سی - 17 سپتامبر: یکی از اعضای گارد تشریفاتی نیروی دریایی در مراسم روز ملی شناسایی POW / MIA در یادبود نیروی دریایی ایالات متحده در 17 سپتامبر 2021 در واشنگتن دی سی برای سرود ملی ایستاده است.  در این مراسم از تمام پرسنل نظامی که اسیر جنگ بودند یا هنوز در جریان عملیات مفقود شده اند قدردانی شد.  (عکس: Kevin Dietsch / Getty Images)

واشنگتن ، دی سی – 17 سپتامبر: یکی از اعضای گارد تشریفاتی نیروی دریایی در مراسم روز ملی شناسایی POW / MIA در یادبود نیروی دریایی ایالات متحده در 17 سپتامبر 2021 در واشنگتن دی سی برای سرود ملی ایستاده است. در این مراسم از تمام پرسنل نظامی که اسیر جنگ بودند یا هنوز در جریان عملیات مفقود شده اند قدردانی شد. (عکس: Kevin Dietsch / Getty Images)
(کوین دیتچ)

RON JOHNSON PENS TO BIDEN، DOD پرسش از واکسن های نظامی MANDATE

نیروی دریایی در بیانیه ای گفت: “ملوانان باید آماده انجام مأموریت خود در هر زمان و در هر نقطه از جهان باشند ، حتی در مواردی که میزان واکسیناسیون کم است و انتقال بیماری بالا است.” واکسیناسیون برای حفظ سلامت نیروها و آمادگی رزمی ناوگان از اهمیت بالایی برخوردار است. “

نیروی دریایی می گوید 98 درصد از اعضای فعال قبلاً در برابر کرونا واکسینه شده اند.

INDIANAPOLIS ، IN - 12 سپتامبر: اعضای نیروی دریایی ایالات متحده قبل از بازی ایندیاناپولیس کولتس و سیاتل سهاوکس در ورزشگاه لوکاس اویل در 12 سپتامبر 2021 در ایندیاناپولیس ، ایندیانا مشاهده می شوند.  (عکس از مایکل هیکی / گتی ایماژ)

INDIANAPOLIS ، IN – 12 سپتامبر: اعضای نیروی دریایی ایالات متحده قبل از مسابقه ایندیاناپولیس کولتس و سیاتل سیهاکس در ورزشگاه لوکاس اویل در 12 سپتامبر 2021 در ایندیاناپولیس ، ایندیانا مشاهده می شوند. (عکس از مایکل هیکی / گتی ایماژ)
(مایکل هیکی)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وزارت دفاع اواخر ماه اوت اعلام کرد که همه اعضای نیروهای مسلح در برابر کووید -19 واکسینه می شوند ، تنها چند روز پس از آنکه سازمان غذا و دارو تأیید کامل Pfizer-BioNTech را تأیید کرد.

رئیس جمهور جو بایدن اجازه داده است که همه کارکنان فدرال تا 22 نوامبر به طور کامل واکسینه شوند و همه پیمانکاران فدرال تا 8 دسامبر نیروی کار کاملاً واکسینه شده داشته باشند. او همچنین OSHA را مأمور کرد تا مقرراتی را در آینده صادر کند که بیش از 100 نفر را به تمام شرکت های آمریکایی تحمیل کند. کارکنان از کارکنان خود می خواهند که به صورت هفتگی واکسیناسیون یا آزمایش کروناویروس شوند.

دیدگاهتان را بنویسید