گرگ گاتفلد: وقتی دموکرات ها رهبری می کنند ، می توانند از همه چیز خلاص شوند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گزارش جدیدی ادعا می کند که هانتر بایدن حساب های بانکی خود را با پدرش به اشتراک گذاشته است. که ممکن است مضرترین چیزی باشد که هانتر می تواند با پدرش در میان بگذارد. اما هنوز دیوانه کننده است

فکرش را بکنید: معاون رئیس جمهور یک حساب بانکی با هانتر به اشتراک گذاشت ، مثل این است که با چارلی شین یک عروسک دمنده به اشتراک بگذارید. هیچ ضدعفونی کننده ای شما را نجات نخواهد داد. فقط همه چیز را بسوزانید

این معمولاً می تواند یک خبر بزرگ باشد – اما نام خانوادگی بایدن بایدن است ، نه ترامپ. و رسانه ها تنها زمانی به فساد واکنش نشان می دهند که صحبت از یک جمهوری خواه نارنجی با همسر داغ باشد. و حتی در آن صورت ، فساد لزوماً واقعی نیست.

اما این آخرین اخبار به این معنی است که رئیس جمهور باید بخشی از تحقیقات FBI در مورد معاملات سایه دار هانتر شود. اگر دولت می خواهد با ردیابی بیش از 600 دلار افراد ثروتمند را ردیابی کند – چک های ناشناس 75 دلاری هانتر باید به بررسی دقیق نیاز داشته باشد.

در واقع ، مانند موهای مجلل من ، این لیست هانتر استاختیارات وحشیانه همچنان در حال افزایش است. اما هنگامی که توسط یک دموکرات هدایت می شود ، با رسانه های دموکراتیک ، می توانید با هر چیزی کنار بیایید. جز گفتن حقیقت. از سواری تد کندی گرفته تا شوهر و برادر ایلهان عمر – همه اینها آب و اجساد زیر پل است.

تقریباً آرزو می کنم دموکرات باشم. چرا من دموکرات نشدم؟ چرا در CNN کار نکردم؟ آیا می توانید تصور کنید با چه چیزی می توانم فرار کنم؟ من می توانم ته ته تهیه کننده ام ، یکی از همکارانم با برادر گندیده ام فرماندار را بگیرم ، “به طور تصادفی” خود را در معرض زوم قرار دهم و همچنان به کار خود ادامه دهم!

همچنین می توانم یک لاکس ساب را در Stelter’s Grande mocha lattes قرار دهم ، هر هشت. نه اینکه شما این زندگی را می خواهید. من دوست دارم انحرافاتم را در جایی که به آن تعلق دارند حفظ کنم – در سونا در سیاره بدنسازی تناسب اندام.

اما شیاطین مجبور نیستند نگران گناهان خود باشند. جهنم ، درست همانطور که مربی گرودن به دلیل اظهارنظرهای نژادپرستانه در ایمیل های خصوصی شغل خود را از دست می دهد ، رسانه ها همچنان به هانتر اجازه می دهند که خود را دور “کلمه n” بزند انگار جیمی کیمل در یک طرح اسنوپ داگ حضور داشته است. پس چرا خوب شد؟ خوب ، وقتی نام خانوادگی شما بایدن است – این همه.

اگر شکارچی هستید-می توانید شش تصویر برای تصاویری که شبیه یک پیراهن قدیمی جانیس جاپلین است که توسط جیمز تیلور پرتاب شده است ، تهیه کنید. اینها تصاویری هستند که او زمانی از نی که از دهانش بیرون می آید استفاده می کند ، نه از بینی اش. با این حال ، تصاویر او به معنای واقعی کلمه می وزد.

اگر این را به کاخ سفید بیاورید چطور؟

خبرنگار: امیدوار بودم بتوانید بگویید آیا کاخ سفید می داند که این پنج چاپ را چه کسی خریداری کرده است و آیا واقعاً از توافق چشم پوشی می شود که در اینجا ناشناس خواهد ماند؟

پساکی: “من می دانم که این موضوع مورد علاقه شماست ، اما هنوز مسئولیت آن به عهده گالریست است. ما هنوز نمی دانیم و نمی دانیم چه کسی نقاشی ها را خریداری می کند. و رئیس جمهور به پسرش افتخار می کند.”

“من می دانم که این موضوع مورد علاقه شما است.” بله ، اگر ما واقعاً در مورد فساد و تبانی واقعی صحبت می کنیم ، ما را ببخشید. اما شما پیش بروید و به آزار والدین خود ادامه دهید زیرا آنها از قدرت ماسک انتقاد می کنند.

در همین حال ، همانطور که دیروز به شما گفتیم ، درست قبل از فروش هانتر ، گالری میزبان او نیم میلیون کمک مالی برای کمک به بیماری همه گیر دریافت کرد – بسیار بیشتر از هر گالری هنری دیگر در شرایط مشابه.

چرا گالری اینقدر به رنگ سبز احتیاج دارد؟ اجاره یک اتاق ، استخدام یک نگهبان نیمه خواب؟ گرفتن طناب مخملی برای جدا کردن گاکرها از گاوهای روتویلر ، هنر هانتر چیست؟

در همین حال ، در همان مکان ، شرکت هایی که تعداد زیادی کارمند دارند محکم تر از پوست بوتوکس شده روی پیشانی جو هستند. با این حال ، من و شما – مالیات دهنده – گالری هانتر را نجات دادیم.

در مورد سقط جنین های مالیاتی صحبت کنید. اما همانطور که تایروس گفت – همه ما افرادی را می شناسیم که مشاغل آنها به دلیل تعطیلی برای همیشه تعطیل شده است. اگر پدرانشان رابطه داشته باشند. در عوض ، این افراد تحت جو به زندگی لعنتی تبدیل شده اند. ما پول بی ارزشی داریم ، قفسه های برهنه و نخبگانی که از رفتار خاصی برخوردارند. مانند اتحاد جماهیر شوروی بدون ادبیات زیاد.

در همین حال ، به ما گفته شد که همه این معاملات به اصطلاح هنری ناشناس باقی خواهند ماند – گویی شفافیت کمتر فساد را کاهش می دهد. اما به این ترتیب ما 3.5 تریلیون دلار هزینه کردیم که صفر است. برای آنها: جهل قدرت است.

به هر حال ، قبل از این که بفهمیم کسی که این تصاویر را خریداری کرده است در هیئت مدیره شرکتی است که بهای کارگران خود را برای گوشت خفاش پرداخت می کند؟ همه اینها در سالگرد رونمایی از لپ تاپ هانتر اتفاق می افتد – یک رسوایی واقعی که نشان داد چگونه هانتر نفوذ خود را در زمانی که معاون پاپ خود بود فروخت – و اینکه پدرش از آن مطلع است. جو بیشتر از پروکتولوژیست اسب بازپرداخت شد. ظاهراً اما بسیار شبیه به آخرین خالکوبی تک شاخ من ، داستان نمی تواند نور روز را ببیند. رسانه ها ، دموکرات ها و فناوری بزرگ این را دفن کرده اند تا انتخابات را تغییر دهند.

تعجب می کنم که پدرش چه می گوید.

تام شیلو: بیا. من بارها و بارها در مورد یک داستان دفن شده می شنوم – هیچ داستانی وجود نداشت. اگر می خواهید داستان را بشنوید ، من به شما می گویم. یک ضرب المثل قدیمی در دنیای هنر وجود دارد: زباله های یک مرد گنجینه یک مرد دیگر است. من این را نگفتم ؛ آیا می دانید چه کسی این کار را انجام داده است؟ Cornpop ، بدترین دزد دریایی در دریای آزاد. و آن را با یکی از کتلت های کاراته ام برش دادم.

و از آنجایی که ما در دنیایی زندگی می کنیم که FBI هدف والدینی است که می خواهند فرزندان خود را با یک آموزش مناسب آشنا کنند ، هانتر از زندگی بی دغدغه ای لذت می برد که قوانین بیشتری را نسبت به Kat در Oktoberfest نقض می کند. مردم عادی لعنتی نخبگان شماره

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این درس هانتر است. و شاید تقصیر او نیست. از بازیکن متنفر نباشید. از بازی متنفر است. یا می توانید از هر دو نفرت داشته باشید: زیرا بدون بازیکن هیچ بازی ای وجود ندارد. اما هانتر فقط یک اتحاد سیاسی دیگر است که از ارتباطات می کاهد ، مالیات دهندگان را حذف می کند و از یک حشره به دیگری حرکت می کند.

من می گویم وحشت زده ام ، اما شاید فقط حسادت می کنم.

این مقاله از مونولوگ مقدماتی گرگ گاتفلد در 13 اکتبر 2021 در “گاتفلد!” اقتباس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید