گروه مقاومت «آرین آل سعود» مسئولیت عملیات نابلس را بر عهده داشت


بر اساس این گزارش، این گروه مقاومت در اطلاعیه خود تمامی رزمندگان گروه های فلسطینی را به آمادگی فراخواند و اعلام کرد که جنگ نزدیک است.

در این بیانیه آمده است: همه رزمندگان گروه های فلسطینی را به هوشیاری دعوت می کنیم، جنگ نزدیک است و ساعت ها با آن فاصله داریم.

لازم به ذکر است یک نظامی صهیونیست که در عملیات تیراندازی رزمندگان مقاومت در غرب نابلس مجروح شده بود بعدازظهر سه شنبه جان باخت.

منابع فلسطینی امروز از تیراندازی رزمندگان مقاومت به اطراف شهرک صهیونیستی شفیع شومران در نابلس در غرب این کشور که منجر به زخمی شدن یک نظامی صهیونیست شد، خبر دادند.

بر اساس این گزارش، روز سه شنبه گروهی از شهرک نشینان صهیونیست با حمایت یگانی از ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک شفیع شومران در غرب نابلس راهپیمایی کردند.

همزمان رزمندگان فلسطینی که سوار بر خودرو سواری می کردند با شلیک به سوی نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست از صحنه عملیات متواری شدند.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس»، ماه گذشته در عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها در کرانه باختری، 3 نظامی و یک شهرک نشین صهیونیست به شهادت رسیدند.