گرده زنبور عسل برای درمان موثر تیروئید و سایر شرایط

گرده زنبور عسل به بیماری های تیروئید کمک می کند

با توجه به مطالعات متعدد در مورد کاربردهای مختلف گرده زنبور عسل، شرایط تیروئید انواع مختلف با مکمل های منظم با موفقیت مدیریت شده است. آزمایش‌های گسترده نشان داده است که پودر زنبور عسل تأثیر مفیدی بر کم‌کاری تیروئید و پرکاری تیروئید دارد که عمدتاً از طریق خواص تعدیل‌کننده ایمنی و اثرات تنظیم‌کننده آن بر متابولیسم است.

شرایط وزن مبتنی بر تیروئید با مکمل زنبور عسل کمک می کند

هنگام شروع یک رژیم مکمل، بیماران تیروئیدی معمولاً ابتدا بهبودهایی را در کنترل وزن نشان می دهند. این به این دلیل است که غده تیروئید حاکم متابولیسم در بدن است و بیشتر شرایط تیروئید ناشی از عدم تعادل است که علائم قابل مشاهده خاصی مانند ناتوانی در کاهش یا افزایش وزن ایجاد می کند. از آنجایی که عصاره گرده سرنیتین توانایی بالایی در تنظیم متابولیسم دارد، اکثر عدم تعادل های تیروئید با مکمل گرده منظم اصلاح می شوند و در نتیجه تثبیت وزن رخ می دهد.

مکمل پودر زنبور عسل سیستم ایمنی را تنظیم می کند

به عنوان یکی از اثرات معجزه آسای گرده زنبور عسل، تنظیم تیروئید عمدتاً امکان پذیر است زیرا گرده یک تعدیل کننده ایمنی بسیار مؤثر است. بسیاری از بیماری‌های تیروئید مانند بیماری گریو یا بیماری هاشیموتو ماهیت خود ایمنی دارند و با سیستم ایمنی بیش فعال مشخص می‌شوند که باعث می‌شود بدن به آنتی‌ژن‌های معمولی خودش حمله کند، زیرا تشخیص تهدیدات واقعی دشوار است. با این بیماری های خاص تیروئید، سیستم ایمنی به طور مستقیم به تیروئید حمله می کند و باعث تولید بیش از حد هورمون های تیروئید می شود. چندین مطالعه نشان می‌دهد که مکمل‌های زنبور عسل در این زمینه مفید هستند، زیرا توانایی قابل توجهی در کنترل هرگونه واکنش معیوب سیستم ایمنی با آموزش سلول‌های مدافع تفاوت بین یک پاتوژن واقعی و بافت‌های بدن را از خود نشان می‌دهند.

سایر اثرات گزارش شده از مکمل گرده

– علائم آترواسکلروز را کاهش می دهد و سلامت عروق را افزایش می دهد

– ایمن و موثر برای کاهش وزن طبیعی

– سطح هموگلوبین را در بیماران کم خون افزایش می دهد

– سطح کلسترول را عادی می کند

– از رشد تومورها جلوگیری می کند

– برای اکثر باکتری ها کشنده است

– باروری و میل جنسی را تحریک می کند

– علائم آلرژیک را کاهش می دهد

فقط از بهترین ها استفاده کنید

هنگامی که تصمیم به دنبال کردن درمان و حفظ سلامتی با گرده زنبور عسل می‌گیرید، شرایط تیروئید یا هر نوع بیماری فقط با خالص‌ترین گرده بهتر پاسخ می‌دهند، زیرا آلاینده‌ها می‌توانند به میزان قابل توجهی اثربخشی آن را کاهش دهند. آزمایش‌های علمی گسترده منابع گرده در سراسر جهان نشان می‌دهد نیوزلند پاک‌ترین گرده‌ها را در جهان دارد. باور این موضوع آسان است، زیرا این کشور جزیره‌ای عاری از سلاح هسته‌ای به خاطر چشم‌انداز بکر و هوای پاکش مشهور است.