گارلند ، که FBI را با مادرش مخدر کرد ، با “وحدت” بایدن در تضاد است.در نشانه دیگری که سخنرانی مقدماتی رئیس جمهور جو بایدن در مورد “وحدت” فقط یک سر و صدا بود ، دادستان کل “معتدل” وی به معنای واقعی کلمه یک پرونده فدرال ایجاد می کند که در آن والدین افکار خود را با هیئت مدیره مدارس محلی خود به اشتراک می گذارند.

نه ، چیزی هنوز والدین: کسانی که به دستورات ماسک و برنامه های درسی که بر نظریه انتقادی نژاد تأثیر می گذارند شک دارند. هیچ کس FBI را در برابر مادران مسلح نمی کند دومین طرف این مسائل

مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا می گوید او به نامه ای از انجمن ملی مدیریت مدارس که ادعا می کرد اعضای آن در معرض خطر هستند ، پاسخ داد. اما پیام NSBA هنگامی که ادعا کرد ، “نظریه نژاد انتقادی در مدارس دولتی تدریس نمی شود و همچنان موضوعی پیچیده از دانشکده حقوق و تحصیلات تکمیلی خارج از محدوده کلاس K-12 است” نشان داد.

این همان چیزی است که کسانی که می خواهند فقط بحث را متوقف کنند از آن حمایت می کنند ، گویی برنامه درسی مخرب پروژه 1619 (برای یکی) در نقاط مختلف کشور تصویب نمی شود.

و گویی CRT ها فراتر از محوطه دانشگاه مانند Ibram X. Candy و Robin DiAngelo نیستند. آیا می توانید “موضوع پیچیده مدرسه حقوق” را که توسط فروشندگان ملی مورد بحث قرار گرفته است ، به خاطر بیاورید؟

در حقیقت ، CRT اغلب به عنوان یک ابتکار “تنوع ، برابری و شمول” بسیار خوش صدا ظاهر می شود – با مطالبی که مفاهیمی مانند “عینیت” را به عنوان نشانه های برتری سفید نشان می دهد.

هیئت مدیره مدارس به سادگی نمی خواهند که والدین در تسلیم این مزخرف (و ترس های غیرعقلانی ، ضدعلمی از COVID) مانع شوند ، بنابراین آنها می خواهند که AG و FBI اختلافات را به عنوان “تروریسم داخلی” خاموش کنند.

دولت با دستور دادن به وکلای FBI و ایالات متحده برای ملاقات با رهبران ایالتی و محلی برای “تسهیل بحث در مورد استراتژی های مدیریت تهدید” و “ایجاد خطوط ارتباطی اختصاصی برای گزارش تهدید ، ارزیابی و پاسخ” ، به والدین ، ​​مادران دموکرات ، ابراز نگرانی می کند. در مورد تحصیل فرزندان خود می تواند یک جنایت فدرال باشد.

تیم بایدن در نامه ای به NSBA درخواست می کند که از قانون Patriot برای شکست این مادران استفاده کند و گارلند از این ایده دیوانه کننده جلوگیری نکرد. مطمئناً بسیار کمتر از “متحد کردن یک ملت” و بسیار بیشتر از جرم انگاری مخالفان به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید