گارد ریکرز با اتهام قاچاق اسلحه روبرو است


دادستانی منطقه برانکس یک زندانی را متهم به قاچاق تیغ برای زندانی محبوس در جزیره رایکرز می کند.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از آن دستگیر شد که یک معاون سرپرست ادعا کرده بود که یک افسر اصلاحی به جاناتان سانچز بازداشت شده 31 ساله در مرکز جورج آر ویرن در جزیره ریکرز تحویل داده است. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرست زندان دستور تحقیق در مورد زندانی را صادر کرد ، که به گفته اداره تحقیقات شهر و اداره اصلاح و تربیت ، تیغی را که در جلد قلم پنهان شده بود ، کشف کرد.

مارگارت گارنت ، کمیسر تحقیقات می گوید: “معاون ناظر و سریع سرپرست و تیم او به توقف جریان قاچاق در زمان حساس و چالش برانگیز در زندانهای شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC-az DOI سیاست عدم تحمل نیویورک را در مورد قاچاق در زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری ، مقامات اصلاحی اعلام کردند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، تعلیق کردند.

اگر سیمز در ابتدا به ارتکاب جرمی که ارتقا داده بود محکوم می شد ، به هفت سال زندان محکوم می شد. وی همچنین به دو جنایت متهم شد: نقض وظیفه رسمی و ارتقاء قاچاق در زندانهای درجه دو. وکیل وی فوراً به درخواست نظرات شرکت حقوقی وی پاسخ نداد.

این نگهبان زمانی دستگیر شد که زندان های جزایر رایکرز و شهر نیویورک با خشونت مداوم روبرو بودند ، به ویژه در زندان هایی که استفاده از زور ، زخم چاقو و ضربات مشت افراد در مقایسه با سال قبل به شدت افزایش یافته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبور به مقابله با افزایش تعداد COVID-19 ، اختلال در خدمات بهداشتی و تحویل غذا به دلیل غیبت کارکنان و افزایش آسیب به خود شده اند. در سال 2021 ، دست کم دوازده نفر در زندان های شهر نیویورک جان خود را از دست دادند که پنج نفر از آنها به دلیل خودکشی بود.

طرفداران اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر در بحبوحه بحران خواستند تا چندین زندانی را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه تعمیرکاران شهر را مجبور به استخدام نگهبانان بیشتر کرده است و می گوید کارکنان فعلی نمی توانند کنترل ساختمان خود را اعمال کنند.

به گفته اداره اصلاحات ، حدود یک چهارم کارکنان لباس متحدالشکل با بیماران تماس می گیرند یا به سادگی به سر کار نمی روند ، این در مقایسه با میزان غیبت حتی بیشتر در اوایل سال جاری ، پیشرفت جزئی است. به دلیل مسائل مربوط به پرسنل ، زندانیان باقی مانده ده ها شغل خود را ترک کردند و زندانیان را بدون خدمات اولیه رها کردند.

دیدگاهتان را بنویسید