کی‌معنی ۸ 12 ماه برای {فوتبال} ایران چه کرد کدام ممکن است یک بار دیگر سرمربی شود؟ساعت: 22:39
چاپ شده شده در داخل مورخ: 1401/02/07
شناسه خبر: 1834958

ناصر ابراهیمی همراه خود انتقاد به دلیل اظهارنظرها برای سرمربیگیری کی‌معنی در داخل خدمه سراسری عنوان کرد: کی‌معنی در داخل هشت 12 ماه حضور چه کاری برای {فوتبال} ایران مشارکت در داد؟


به گزارش وب {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ ناصر ابراهیمی در داخل اظهار داشت‌وگو همراه خود وب خبری تهران‌نیوز در موضوع {شرایط} به همگروهی خدمه سراسری {فوتبال} کشورمان در داخل جام بین المللی قطر همراه خود پادشاهی متحد، آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئناً یکی خدمه‌های ولز، اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند اظهار کرد: آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید {انگلیس} خدمه‌های قدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوبی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نباید} این خدمه‌ها را کف دست کم بگیریم.

وی دانستن درباره شایعات مطرح شده برای حضور کارلوس کی‌معنی در داخل خدمه سراسری {فوتبال} عنوان کرد: کی‌معنی در داخل هشت 12 ماه حضور چه کاری برای {فوتبال} ایران مشارکت در داد؟ جام ملت‌های آسیا را همراه خود حضور این معلم به دلیل کف دست دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۳ 12 ماه است تخصصی ایجاد می کند این جام ناکام هستیم.

پیشکسوت {فوتبال} ایران اضافه کرد: صعود به جام بین المللی دارای 5 سهمیه است کدام ممکن است خدمه‌ها {کار} نسبتاً {راحتی} برای صعود به جام بین المللی نسبت به 12 ماه‌های قبلی دارند، به دلیل سوی نه اگر لژیونرها را به دلیل خدمه سراسری ایران برداریم کدام گیمرها صلاحیت حضور فیکس در داخل خدمه سراسری را دارند.

ابراهیمی همراه خود مقوله ای اینکه {فوتبال} ایران نابسامان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی ارزش مربیان به نظر نمی رسد که باشند، ادای احترام به شد: حضور هر دو عدم حضور اسکوچیچ در داخل خدمه سراسری چه فایده‌ای برای ایران دارد؟ مگر همراه خود جلال طالبی همراه خود شکست ۷ بر یک خدمه سراسری مقابل آ.اس.رم ایتالیا گزینه جایگزین برای تومیسلاو ایویچ نشد؟ این معلم در داخل جام ملت‌های ۲۰۰۰ لبنان همراه خود شکست مقابل کره‌جنوبی در یک واحد‌چهارم بسته شدن به دلیل هدایت خدمه سراسری استعفا کرد.

وی متذکر شد: اگرچه خدمه سراسری هم به دلیل گروه شخصی در داخل جام بین المللی صعود تنبل می‌تواند عنوان قهرمانی را خرید تنبل؟ متعاقباً نیاز به ابتدا ارزیابی کنیم کدام ممکن است چرا {فوتبال} ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف‌های ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مدیریت}‌ها ضعیف شده‌اند؟ جاری اگر کی‌معنی هم سرمربی خدمه سراسری شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتواند به دلیل گروه شخصی صعود تنبل فایده‌ای نخواهد داشت، متعاقباً یکسان بالاتر کدام ممکن است اسکوچیچ سرمربی نگه دارد.


انتهای پیام/