کیث اولبرمن آمریکایی های ترسیده و واکسینه نشده را منفجر می کند: “همه آنها دانه های برف هستند”


در سمت چپ ، میزبان سابق MSNBC ، کیث اولبرمن ، آمریکاییان واکسینه نشده در برابر COVID-19 را “ترسیده” خواند و آنها را “دانه های برف” و “احمق” در یک ویدئوی مبتذل و ویروسی خواند که بیش از دو میلیون بازدیدکننده داشت.

اولبرمن هنگام دریافت آمپلی فایر کووید گفت: “زمان آن رسیده است که از روانکاری افرادی که تزریق نمی کنند ، جلوگیری شود.”

اولین قدم ما ، شما و من ، نمادها هستیم ، زبانی که ما از آن استفاده می کنیم. ما به این افراد می گوییم “واکسن بلاتکلیف” ، “شکاک واکسن” ، “proti-vax” ، ما می گوییم آنها به دستورات و گذرنامه اعتراض می کنند “آنها شخصا انتخاب می کنند اولبرمن گفت. “آنها منتظر اطلاعات بیشتر هستند ، آنها تصمیم پزشکی می گیرند. بولز – آنها می ترسند.”

در سمت چپ ، کیث اولبرمن ، مجری سابق MSNBC ، آمریکایی هایی را که واکسینه نشده بودند ، در یک ویدئوی ویروسی منفجر کرد. (عکس تیلور هیل / FilmMagic)

OLBERMANN متهم به ایجاد “تهدیدهای مرگ” برای دلایل سرقت SEVA بیش از ماسک COVID شد

“آنها از واکسیناسیون می ترسند. از تغذیه نفس خود در مورد کاری که انجام می دهند دست بردارید. مشروعیت بخشیدن به آن را متوقف کنید” ، وی در حالی که شروع به جیغ کشیدن و عصبانی شدن کرد ، ادامه داد. “واکسن مردد است؟ آنها می ترسند! شکاکان علیه واکسن؟ آنها می ترسند! ضد واکس؟ آنها می ترسند! آنها علیه دستورات و گذرنامه ها اعتراض می کنند؟ می ترسند! آنها تصمیمات شخصی می گیرند؟ می ترسند! آنها منتظر اطلاعات بیشتر هستید؟ من می ترسم! “

اولبرمن ، که در اوایل سال جاری متهم به “تهدید به مرگ” رابی ساو پس از مخالفت با وی مبنی بر اینکه آیا افراد واکسینه باید همچنان از ماسک استفاده کنند ، شد ، کنسرت پردرآمد ESPN را در سال 2020 ترک کرد تا بتواند نظرات سیاسی خود را به صورت آنلاین منتشر کند.

کارشناس مشهور بمب افکن چندین بار این فیلم را در میانه اختلاف با جو روگان ، پادکست ، که واکسینه نشده بود ، منتشر کرد.

“آنها تصمیم پزشکی برای ترس می گیرند. دانه های برف می ترسند. آنها از واکسن می ترسند ، می ترسند که اشتباه کنند ، آنها از انجام آنچه دیگران در جهان به آنها می گویند از سوزن بترسید می ترسند.” گفت.. “بنابراین ، دیگر از تصورات خوشایند درباره آنچه در اینجا می گذرد ، خبری نیست. به جز افرادی که عوارض سلامتی خود را در مورد واکسن توجیه کرده اند ، ما باید از روانکاری احمقانی که تزریق نمی کنند ، جلوگیری کنیم. ما آنها را همانطور که هستند شروع می کنیم.” همه دانه های برف ”

خروج KEITH OLBERMANN از ESPN GIG به BASH TRUMP در برنامه روزانه Youtube

هشدار: این ویدیو حاوی یک زبان گرافیکی است

اولبرمن زمانی یکی از صریح ترین منتقدان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا بود که حتی از ساختمان آپارتمانی لوکس خود در شهر نیویورک به دلیل مالکیت وی خارج شد. وقتی کتاب ضد ترامپ او دارای عنوان عنوان ملبس به پرچم آمریکا بود که به وضوح زمین را لمس می کرد-نقض کد پرچم آمریکا-به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اولبرمن میزبان محبوب “SportsCenter” ESPN در دهه 1990 و بعداً تحلیلگر بیس بال در Fox Sports بود ، قبل از اینکه نظرات چپ “شمارش معکوس” را در MSNBC از 2003 تا 2011 هدایت کند.

از آن زمان ، او بین فعالیت های ورزشی و سیاسی حرکت کرد. وی در سال 2018 به ESPN پیوست ، اما تصمیم گرفت تا قبل از انتخابات 2020 از قدرت کناره گیری کند تا بتواند علیه ترامپ صحبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید