کپی رژیم سوپ کلم – رژیم غذایی ساده برای نتایج عظیم

بنابراین شما در مورد رژیم غذایی که به آن معجزه گر هفت روزه می گویند شنیده اید. این رژیم غذایی است که می تواند با عجله مقدار خوبی از وزن خود را کاهش دهد. این در واقع یک رژیم غذایی جدید نیست. سال‌هاست که وجود داشته و چیزهای متفاوتی نامیده می‌شود. ما یک نسخه از رژیم غذایی سوپ کلم را به شما می دهیم تا بتوانید آن را برای خودتان تهیه کنید.

همانطور که خواهید دید، سوپ کلم تنها چیزی نیست که در رژیم می خورید. این فقط یک فیلر است که می توانید در هر زمانی از روز یا شب بخورید. در واقع می توانید هر چقدر که می خواهید از آن بخورید که عالی است. این رژیم بسیار خوب عمل می کند زیرا شما کالری را کاهش می دهید و از شر غذاهای زباله ای خلاص می شوید که در وهله اول نباید مصرف کنید. یکی از اصلی ترین غذاهای ممنوعه نان و هر نوع شیرینی است. کپی رژیم سوپ کلم یک برنامه هفت روزه است. در واقع می توانید تا 10 پوند در طول این هفت روز وزن کم کنید که بسیار شگفت انگیز است. برنامه اینجاست.

روز اول: هر چقدر که می خواهید میوه بخورید، اما موز را از معادله دور نگه دارید

روز دوم: میوه ها را بیرون بیاورید و می توانید تمام سبزیجاتی را که می خواهید بخورید

روز 3: امروز همه میوه ها، همه سبزیجات و همه روز سوپ است!

روز چهارم: می توانید شیر بدون چربی و حداکثر 8 عدد موز بنوشید

روز پنجم: مرغ، گوشت گاو و گوجه فرنگی امروز

روز ششم: گوشت گاو یا مرغ به مقدار دلخواه. سبزیجات هم بخور

روز هفتم: آب میوه های شیرین نشده و برنج قهوه ای

این یک رژیم غذایی واقعا ساده برای پیروی است و در پایان می تواند نتایج چشمگیری داشته باشد. بنابراین اکنون نسخه ای از رژیم غذایی سوپ کلم را برای پیروی و کاهش وزن دارید.

رژیم لاغری سریع