کنگره به تحقیقات KHN در تحقیقات آکادمی های ملی استناد می کند


کمیته نظارت و اصلاح مجلس از تعدادی از آکادمی های معتبر ملی علوم ، مهندسی و پزشکی می خواهد اسناد را مجدداً جمع آوری کنند که به دنبال تحقیقات اخیر KHN که روابط عمیقی بین شرکت های دارویی و دو عضو کمیته دوست داروسازی نشان داد ، جمع آوری شده است. در گزارش اخیر در مورد ضایعات مواد مخدر

تحقیقات مجلس نمایندگان ، راجا کریشنامورتی و کتی پورتر ، نمایندگان دموکرات را رهبری می کند و بر تعارض منافع اعضای کمیته که در حال حاضر در مورد مسئله مرگ و زندگی مطالعه می کنند ، تمرکز دارد: سیاست ایالات متحده در مورد اهدای عضو و توزیع آن. یکی از اعضای هیئت مدیره اخیراً پس از پذیرش خدمات مشاوره ای که ظاهراً باعث تضاد منافع شده است ، استعفا داد. نمایندگان پارلمان اروپا از NASEM می خواهند فرم هایی را برای افشای تضاد منافع در اختیار همه اعضای کمیته قرار دهد.

اعضای کنگره مایلند اطمینان حاصل کنند که گزارشات آکادمی های ملی ، که در سال 1863 برای ارائه مشاوره علمی مأمور شده بود ، به طور گسترده به عنوان مستقل و بدون علاقه یا نفوذ مالی خاص پذیرفته می شود.

به گفته دانا کورسن ، سخنگو ، NASEM از 7 سپتامبر از اعضای کمیته خواسته است تا روابط مالی مناسب خود را در 5 سال گذشته افشا کنند و فراتر از سیاست اخیر خود در زمینه درخواست جزئیات درگیری های کنونی است.

این نهاد می گوید سیاست های تعارض منافع در برابر “شرایطی که دیگران به طور منطقی کار را زیر سوال می برند و ممکن است از کار کمیته صرفاً به دلیل وجود چنین منافع متضادی خودداری یا رد کند” محافظت می شود.

تابستان امسال ، آکادمی های ملی از ارسال فرم های تضاد منافع KHN که توسط اعضای کمیته برای بررسی بسته بندی داروهای مایع پر شده است ، خودداری می کنند ، که اغلب آنها را به همراه میلیون ها دلار مالیات دهندگان که برای آنها پرداخته اند به شرکت های دارویی هدر می دهند. گزارش نهایی برای دو عضو ، اما برای دو نفر دیگر ، که روابط مالی گسترده و اخیر با شرکت های دارویی داشتند ، درگیری ایجاد کرد. در آن زمان ، سازمان گفت که این اعضای هیئت مدیره هیچ گونه درگیری فعلی در هنگام تهیه گزارش نداشتند ، بیشتر در سال 2020.

بررسی سوابق عمومی نشان داد که یکی از اعضا در سالهای 2021 و 2020 به مجلات پزشکی گزارش داده است که با دهها شرکت داروسازی مشورت کرده است. بر اساس گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، به عضو دوم در سال 2019 حدود 1.4 میلیون دلار به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت دارویی پرداخت شد. هر دو به KHN گفتند که روابط مالی خود را به طور کامل به آکادمی های ملی گزارش کرده اند.

علاوه بر این ، خود NASEM در گزارش های مبهم خزانه دار فاش کرد که شرکت های دارویی – بسیاری از آنها که علاقه مستقیم به سیاست ضایعات دارویی دارند – از سال 2015 حداقل 10 میلیون دلار به این سازمان غیر انتفاعی کمک کرده اند.

آخرین گزارش NASEM در مورد ضایعات دارویی ، که در فوریه منتشر شد ، نتیجه می گیرد که شرکت های دارویی نباید هزینه داروهای هدر رفته بسته بندی شده در مالیات دهندگان را جبران کنند.کاستکوویال های بزرگ حاوی داروهای بیشتر از مقدار قابل استفاده است. علاوه بر این ، Medicare نباید از هزینه داروهای هدر رفته پیروی کند.

واشنگتن پست روز جمعه از استعفای پزشک سابق پیوند اعضا از کمیته NASEM که سیاست پیوند اعضا را مورد بازبینی قرار داد ، خبر داد. یولاندا بکر پس از پرسیدن سوالات پست از وی و NASEM در مورد تعارض احتمالی منافع ، از کمیته اهدای عضو استعفا داد.

استعفای بکر تحت نظارت دائمی سیستم پیوند اعضا در ایالات متحده قرار دارد که تحت نظارت شبکه مبادله اعضای بدن یا UNOS ، یک پیمانکار فدرال غیرانتفاعی است.

منتقدان ، از جمله اعضای کنگره ، عملکرد بسیاری از 57 سازمان تأمین کننده ارگانهای دولتی یا OPO هایی را که دارای منشورهای فدرال هستند و جمع آوری و توزیع اعضای آنها در مناطق جغرافیایی خاص ایالات متحده را تضمین می کند ، زیر سال برده اند.

سخنگوی پورتر در بیانیه ای به KHN گفت: “صنعت پیوند اعضا از دیرباز بهشتی برای کلاهبرداری ، هدر دادن و سوء استفاده بوده است.” “من سپاسگزارم که NASEM نیز در تلاش برای پاسخگویی OPO ها است ، اما نگران این هستم که تضاد منافع احتمالی بتواند قضاوت آنها را مبهم کند.”

جنیفر اریکسون ، همکار ارشد و مدیر ابتکار ارگان در اتحادیه غیرحزبی دانشمندان آمریکایی ، در جلسه 15 ژوئیه سوالات خود را در مورد تضاد منافع با NASEM مطرح کرد.

او گفت: “افشای اطلاعات بسیار مهم است. مردم شایسته این هستند که درباره تعارض منافع و پرداخت های فاش نشده بدانند.” “شروع خوب این خواهد بود که همه اعضای این کمیته روابط تجاری خود را با اپراتورهای ارگان علنی افشا کنند ، [organ] شرکت های بافت و انجمن های تجاری به طوری که عموم مردم مطلع شوند. “

دولت ترامپ قوانین جدیدی را در سال 2020 برای افزایش تعداد اعضای پیوند شده توسط OPO ها به بیش از 7000 در سال تصویب کرد. نزدیک به 107000 نفر در ایالات متحده منتظر اعضای بدن هستند و روزانه ده ها تن از آنها به دلیل عدم پیوند جان خود را از دست می دهند. سال گذشته حدود 39000 عضو از اهداکنندگان در ایالات متحده پیوند زده شد.

در ماه مه ، یک کمیته فرعی پارلمانی به ریاست کریشنامورتی جلسه ای را در مورد مشکلات مربوط به سیستم پیوند اعضا برگزار کرد ، از جمله مواردی که توسط گزارشات KHN و Reveal نشان داده شد ، که نشان می دهد اعضای اهدا شده – عمدتا کلیه ها – هنگام حمل و نقل توسط پروازهای تجاری بارها از دست رفته یا آسیب دیده اند. از سال 2014 تا 2019 ، نزدیک به 170 عضو پیوند نشدند و تقریبا 370 عضو با تاخیر دو ساعته یا بیشتر “تقریباً مفقود شده” زنده ماندند و مفید بودن آنها را برای بیماران بیمار به خطر انداختند.

Krishnamoorthi و Porter نمایندگان از NASEM خواستند تا به آنها توضیح دهد که آیا قصد دارد هرگونه اختلاف بین کمیته ها را در گزارش آینده خود به مقامات فاش کند. آنها همچنین هرگونه سوابق مربوط به اهداء به NASEM را از سازمانهای تهیه کننده اندام یا شرکتها یا انجمنهای مرتبط درخواست کردند.

این داستان توسط اتاق خبر ملی KHN (Kaiser Health News) تهیه شده است ، که روزنامه نگاری عمیقی در زمینه مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست ها و نظرسنجی ها ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیر انتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به دولت ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

با ما تماس بگیرید راهنمایی برای داستان ارسال کنیددیدگاهتان را بنویسید