کنعان نسبت به هرگونه ماجراجویی سیاسی علیه ایران هشدار داد


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اتهامات بی اساس شورای امنیت ملی آمریکا و وزارت خارجه انگلیس علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص حمله سایبری به آلبانی را رد و قویا تکذیب کرد. .

کنعانی خاطرنشان کرد: آمریکا و انگلیس که مستقیم یا غیرمستقیم از این نوع اقدامات حمایت کرده‌اند، قبلاً در برابر حملات سایبری متعدد علیه زیرساخت‌های جمهوری اسلامی ایران، علیه تأسیسات هسته‌ای سکوت کرده‌اند، هیچ راهی برای طرح این گونه اتهامات وجود ندارد. . علیه جمهوری اسلامی ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه نسبت به هرگونه ماجراجویی سیاسی علیه کشورمان به این بهانه های مضحک هشدار داد و بر آمادگی کامل کشورمان برای مقابله قاطع، فوری و با کمال تأسف با هرگونه توطئه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور بارها مورد حمله قرار گرفته است. حملات سایبری، مسئول بین المللی مقابله با تهدید حملات سایبری است.بخش مهمی از تلاش هاست.

به گزارش فارس، دولت آلبانی روز چهارشنبه مدعی حمله سایبری ایران و قطع روابط سیاسی و دیپلماتیک با ایران شد و به دیپلمات های ایرانی مستقر در این کشور 24 ساعت فرصت داد تا کشور را ترک کنند.