کنار آمدن با اندوه در زمان COVID


سه شنبه ، 21 سپتامبر 2021 (اخبار HealthDay)

این احساسی که بسیاری از مردم در حال حاضر با هم تجربه می کنند؟ حیف است.

برخی ممکن است به دلیل از دست دادن خانواده ، دوستان یا همکارانی که بر اثر ویروس COVID-19 جان خود را از دست داده اند زندگی کنند. برخی دیگر تلفاتی داشته اند که می توان آنها را رویدادهای مهم زندگی ، مانند اخراج از کار در نظر گرفت. بسیاری از آنها تفریح ​​، حمایت اجتماعی و روابط خود را از دست داده اند.

کشیش پام لازور ، روحانی در بخش مراقبت های معنوی در مرکز پزشکی Cedars-Sinai در لس آنجلس ، گفت: اندوه می تواند بخشی از همه این انواع از دست دادن باشد.

لازور در بیانیه بیمارستان گفت: “هر زمان که ما از دست می دهیم ، عزادار می شویم.” “اغلب ما اینطور فکر نمی کنیم ، زیرا غم معمولاً بیشتر با مرگ ، مرگ ، عزاداری یا اندوه مرتبط است.”

احساس اضطراب ، ناراحتی ، افسردگی ، عصبانیت یا تنهایی می تواند نشانه این باشد که شما در حال تجربه اندوه هستید و اینکه هر کس متفاوت از آن تجربه می کند.

لازور گفت: “متأسفانه هیچ چیز قابل پیش بینی وجود ندارد.” “واقعاً راهی وجود ندارد که به کسی بگویید” این اتفاق می افتد “، یا وقتی چنین اتفاقی می افتد باید چنین عکس العملی نشان دهید. حتی برای کسانی که در گذشته از اندوه جان سالم به در برده اند ، هر غمی منحصر به فرد است. “

لازور گفت که مهم است که بعد از از دست دادن معنا پیدا کنیم و آگاه باشیم که از دست دادن یک تجربه جهانی است. همچنین ممکن است این زمان را به عنوان دعوت برای عمیق تر شدن ایمان خود و برقراری ارتباط با دیگران در نظر بگیرید.

لازور می گوید: “ایمان می تواند به ما در درک فقدان خود کمک کند و حس معنا و امید را پس از از دست دادن کشف کند.” “ایمان ممکن است یک ایمان دینی نباشد. این می تواند ایمان به تاب آوری خود ما یا ارتباط ما با جامعه ما باشد. از هر طرف که به آن نگاه کنیم ، ایمان می تواند تأثیر بسیار مثبتی پس از اندوه و از دست دادن داشته باشد.”

لازور گفت ، افرادی که عزیزان خود را در طول یک بیماری همه گیر از دست داده اند ، به دلیل غم و اندوه در احساس آنها سخت تر است. ارتباط با دیگران می تواند مفید باشد.

لازور می گوید: “برخی از افرادی که مراسم تشییع جنازه یا مراسم یادبود مجازی داشتند ، از این که این تجربه فوق العاده بود شگفت زده شدند و احساس ارتباط قوی کردند.” “در برخی موارد ، آن تجربه حتی بیشتر منطقی بود.”

او گفت که این مهم است که شما از احساسات خود دوری نکنید و آنها را سرکوب نکنید.

لازور گفت: “ما در فرهنگی زندگی می کنیم که باید به نظر برسد که همه آن را با هم داریم.” “اندوه نقطه مقابل این است و ما باید روند غم و اندوه را بپذیریم. ما نمی توانیم زندگی خود را بدون تجربه برخی از دست دادن ها پشت سر بگذاریم. ما باید به خود زمان و مکان اختصاص دهیم تا عزاداری کنیم.”

اطلاعات بیشتر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده اطلاعات بیشتری در زمینه مقابله با اندوه دارد.

منبع: Cedars-Sinai ، بیانیه مطبوعاتی ، 21 اوت 2021

کارا مورز

MedicalNews
حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.پرسش

آیا اندوه یک واکنش عادی است؟
به پاسخ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید