کمربند جانجان اوتارا با اعتبار تولید پیش می رودساعت: 20:19
تاریخ انتشار: 1301/06/02
کد خبر: 1892439

فرماندار جانجان با بیان اینکه پروژه کمربند شمالی جانجان با اعتبارات تولیدی پیشرفت خواهد کرد، گفت: این پروژه وسیله ای برای بازدهی بیشتر مجتمع مسکونی ساخته شده در این منطقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از موفا رسا; محسن افشارچی عصر امروز در مراسم بزرگداشت هفته دولت در مراسم کمربند شمال زنجان اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح ملی مسکن در کنار طرح کمربند شمال در حال اجراست، راه اندازی این پروژه وسیله ای برای ساخت مجتمع مسکونی است. منطقه قابل سکونت تر است

وی با بیان اینکه دسترسی افراد ساکن در این مکان آسانتر می شود و این موضوع بسیار مهمی است، گفت: تردد از این قسمت به سمت طاهم خواهد رفت.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه یکی دیگر از جنبه های مهم پروژه پیشرفت پروژه با اعتبارات تولیدی است، گفت: مسیری را در قطعه 6 از دانشگاه زنجان تا تیهم ایجاد می کنیم.

با بیان اینکه در قسمت 3 و 4 مشکل چندانی وجود نخواهد داشت. برای اجرای قسمت 1 و 2 به دنبال حمایت مردم هستیم.

افشارچی با بیان اینکه اقداماتی در قسمت هایی صورت نمی گیرد که قسمت های 5 و 6 تکمیل شود و در سایر قسمت ها اقدامی صورت نگیرد، موافقت کرد: در کنار قسمت های 5 و 6 کار روی قسمت های دیگر آغاز می شود و پروژه پیشرفت می کند زیرا این امر پروژه برای پیشبرد زنجان حیاتی است. با این حال امیدواریم با همت دوستان راه و شهرسازی سرعت کار بیشتر شود و پروژه ها هر چه زودتر آغاز شود.

انتهای پیام/