کمتر از یک چهارم مدارس دولتی نیویورک آزمایش کووید -19 را در مدرسه انتخاب کرده اند


مقامات آموزشی روز چهارشنبه در جلسه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند در برنامه آزمایش آموزش عمومی نیویورک در مورد COVID-19 شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در K-12. کلاسهایی که امسال پذیرفته اند بخشی از آزمایشات تصادفی هفتگی مدارس خود باشند ، تنها بخشی از تعداد کل ذینفعان است. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس شورای آموزش و پرورش ، در این جلسه گفت که سیستم مدرسه حدود 500000 دانش آموز ابتدایی دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. شماره ثبت نام امسال تا پایان اکتبر منتشر نمی شود و سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، تعداد ناشناخته ای از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر جهان ، 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله واکسینه می شوند ، اگرچه این ارقام دانش آموزان مدارس دولتی را فاش نمی کند. آموزش دونالد کانیرز در جلسه دادرسی.

تریگر در مورد درصد کودکانی که به آزمایش رضایت داده اند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو متعهد شده است که مدارس آموزش شخصی را در پاییز امسال بدون گزینه ای از راه دور بازگشایی کند و بر این باور است که مدارس شهر نیویورک از نظر آزمایش ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون “استاندارد طلایی” ایمنی هستند. پس از تعدادی از چالش های قانونی ، شهر روز دوشنبه دستور واکسیناسیون خود را برای همه کارکنان DOE با استثنائات محدود مذهبی و بهداشتی انجام داد.

اما این شهر مجاز به واکسیناسیون دانش آموزان مدارس دولتی نیست و در عوض هفته ای 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه ای که فرم رضایت نامه را تکمیل کرده اند ، آزمایش تصادفی انجام داد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل آزمایش سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از جمعیت شخصی دانش آموزان و کارکنان را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانشجویانی که به صورت حضوری تحصیل می کردند (در آن زمان کمتر از 20 of از 960،000 دانش آموز که در سیستم ثبت نام کرده بودند) با آزمایش هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را صادر کردند که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی مورد آزمایش قرار گیرند و یادآور می شود که مناطق محلی مدارس می توانند در مورد جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما در حال کار است و با 100٪ پرسنل شخصی واکسینه شده ، مدارس ما از امن ترین شهرها هستند.” “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایت هستیم ، ما در هفته گذشته بیش از 20000 پول جمع آوری کرده ایم و همه والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم تا فرم رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کنند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در واقع در همه مدارس به آستانه تست 10 درصد رسیده است ، تعجب کرد یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 درصد دانش آموزان با آزمایش موافق بودند.

“هر روز ، ما والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم تا سرعت خود را افزایش دهند و والدین این رضایت را امضا می کنند. ما از این امر غافل نمی شویم. کانیرز گفت ، ما هر روز کار می کنیم ، “در کنار کمپین واکسیناسیون ، ما کمپین رضایت را ادامه می دهیم تا بتوانیم یکی از ستون های رویکرد چند لایه خود را نیز برآورده کنیم. “

تریگر گفت که وزارت آموزش و پرورش باید با اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، میزان حضور و واکسیناسیون در بین دانش آموزان دوستانه عمل کند.

او گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اساسی در اختیار کمیته و مردم ندارید … این فقط قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید