کلاهبرداری Acai Berry – همه چیز درباره آن را بخوانید

توت آکای در بازار حس و حال ایجاد کرده است. به عنوان یک محصول محبوب در میان بسیاری از مصرف کنندگان آگاه به سلامت به سرعت در حال رشد بود. اخیراً تعدادی از افراد مشهور از توت Acai به عنوان غذای فوق العاده شماره یک در بازار امروز حمایت می کنند. این امر بسیاری از کلاهبرداران و کلاهبرداران را تشویق کرده است تا از سوء استفاده و فریب مصرف کنندگان بی گناه علاقه مند استفاده کنند. در اصل دو روش وجود دارد که کلاهبرداری ها در اینترنت عمل می کنند.

طرح هرمی

بسیاری از شرکت‌های متقلب وجود دارند که به شما پیشنهاد می‌دهند تا محصولات Acai Berry را در بازار بفروشید و سود کسب کنید. با این حال، شرکت ها مبلغ زیادی را به عنوان سرمایه گذاری برای ورود به برنامه درخواست می کنند. همچنین در صورت یافتن فروشندگان بیشتری برای شرکت، هزینه ارجاع به شما پیشنهاد می شود. سپس این شرکت‌ها منابع لازم مانند قرص‌های توت Acai و سایر عصاره‌های ارگانیک را فراهم می‌کنند.

با این حال، چیزی که مصرف کنندگان متوجه نمی شوند این است که کل ساختار یک نوع هرمی چند سطحی است که گینرهای واقعی در بالای آن قرار دارند. اینها افرادی هستند که شرکت را اداره می کنند و تمام سود حاصل از فروش را غصب می کنند. طرح های خاصی وجود دارد که در آن شما به عنوان فروشنده مسئول هر گونه اتفاق نادرست ناشی از مصرف محصول هستید. توت های آکای فقط میوه هستند و به راحتی می توان آنها را دستکاری کرد تا ذخایر آن افزایش یابد. به عنوان یک فروشنده هرگز نمی توانید مطمئن باشید که چه مقدار به دست می آورید.

سی پوند در سی روز کم کنید.

برندهای زیادی وجود دارند که این محصول را می فروشند که به جرأت ادعای کاهش وزن فوری از مصرف محصولات توت آکای خود را دارند. این یک واقعیت ثابت شده است که میوه حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که به تجزیه چربی در بدن کمک می کند. مطمئناً هیچ شکی وجود ندارد که Acai berry ca مکمل رژیم کاهش وزن شما است، اما هیچ مدرک علمی وجود ندارد که باعث کاهش وزن شود.

کلاهبرداری با قرص های رایگان

پیشنهادات جذاب بسیاری از شرکت هایی وجود دارد که نمونه های رایگان از قرص ها و آب میوه های توت Acai را ارائه می دهند. هنگامی که برای سفارش این قرص های رایگان ثبت نام می کنید، در یک برنامه آزمایشی نیز ثبت نام می کنید. نمونه های رایگان تنها مرحله اول است که پس از آن باید برای اقساط بعدی قرص ها که قبلا ثبت نام کرده اید پرداخت کنید.

بنابراین برای جلوگیری از این کلاهبرداری ها، مصرف کننده نیز باید با مطالعه دقیق سند پیشنهاد و ثبت سفارش، سهم خود را ایفا کند.