کشف کنید که چگونه قرص های چای سبز و کاهش وزن دست به دست هم می دهند

من می خواهم یک راز بزرگ کاهش وزن را به شما بگویم که اکثر مردم درباره آن نمی دانند. من برای یک دوره از زندگی ام با وزنم مبارزه کردم. سپس قرص های چای سبز را پیدا کردم و کاهش وزن برای من یک واقعیت بود. من شگفت زده شدم که یک قرص می تواند اینقدر موثر باشد. من روش های مختلفی را امتحان کرده ام.

یکی از پرطرفدارترین رژیم های غذایی در حال حاضر رژیم کم کربوهیدرات است. هدف آن حذف مقدار زیادی کربوهیدرات از وعده های غذایی شماست. 20 سال پیش اکثر دانشمندان توافق کردند که چربی چیزی است که باید کاهش یابد. فقط در دهه اخیر است که کربوهیدرات ها به دلیل تبدیل شدن به چربی مقصر شناخته شده اند.

من سعی کردم کربوهیدرات های زیادی را از وعده های غذایی خود حذف کنم و به جای آن مقداری چربی اضافه کردم. اما اتفاقی که می افتد این بود که احساس می کردم همیشه کم انرژی هستم. در محل کار نمی توانستم تمرکز کنم و احساس گرسنگی دائمی می کردم. طولی نکشید که دوباره شروع به مصرف کربوهیدرات بیشتر کردم اما همچنان همان مقدار چربی را می خوردم. بنابراین آن رژیم در واقع من را چاق تر کرد. می دانم، احتمالاً به آن زمان کافی ندادم.

چیز دیگری که من امتحان کردم رژیم میوه بود. قبل از شروع احساس می کردم که قرار است شکست بخورم اما به هر حال آن را امتحان کردم. بنابراین نه گوشت و نه چیزی، فقط میوه. یک نوشیدنی میوه ای برای صبحانه، موز و سیب برای ناهار و چند ترکیب میوه دیگر برای شام. در پایان روز یک نوشیدنی میوه ای دیگر خوردم. خیلی شکست خوردم

نکته ای که در اینجا می خواهم به آن اشاره کنم این نیست که همه رژیم ها مزخرف هستند، نه. آنچه من می گویم این است که اگر صبر و اراده لازم برای تغییر چیزی به اندازه عادات غذایی خود را نداشته باشید، قطعا شکست خواهید خورد.

چیزی که واقعاً به آن نیاز داشتم، چیزی آسان بود. بعد از مدتی متوجه فواید فوق العاده چای سبز شدم. بخشی از این واقعیت که قدرت پیشگیری از سرطان، قرص های چای سبز و کاهش وزن را دارد نیز دست به دست هم می دهد.

من با کاهش وزن راضی نشدم، قرصی می‌خواستم که بتواند سلامتم را از جنبه‌های دیگر نیز بهبود بخشد. و من بسیار خوشحالم که به شما بگویم که یک قرص مکمل غذایی عالی پیدا کردم که حاوی چای سبز، مواد معدنی، ویتامین ها و بیش از 80 ماده سالم دیگر است. قطعا زندگی من را تغییر داده است. من وزن اضافی را کم کردم، انرژی بیشتری دارم و به ندرت بیمار می شوم.

اتفاقاً تقریباً فراموش کردم به شما بگویم، من یک صفحه اصلی دارم که در آن همه چیز را در مورد آن می نویسم.