کسب درآمد آنلاین مقالات نوشتن – 3 مرحله برای قرار دادن پول در حساب بانکی خود

در حالی که اکثریت فکر می کنند که نوشتن مقاله به صورت آنلاین منبع مناسبی برای درآمد طولانی مدت نیست، واقعیت واقعی با آنچه شما فکر می کنید بسیار متفاوت است. شما به سادگی با پیروی از این 3 مرحله مستقیم به صورت آنلاین کاملاً رایگان کسب درآمد خواهید کرد. بازاریابی مقاله رایگان است و تا زمانی که مقاله زنده است، ترافیک باکیفیتی برای شما فراهم می کند!

مرحله 1: یک بازار هدفمند طاقچه را کشف کنید

برای کسب درآمد آنلاین رایگان با نوشتن مقالات با کلاس بالا، باید جایگاهی را پیدا کنید که بیشتر مورد علاقه شماست. بیایید بگوییم که دوست دارید در مورد موضوعات مرتبط با سلامت بنویسید، پس موضوع انتخابی مطمئناً سلامت است. در حالی که این موضوع بسیار گسترده ای است، می توانید هر بار سعی کنید با محدود کردن جستجوی خود، بیشترین استفاده را از توانایی درآمد خود ببرید و به دنبال یک جایگاه هدفمند در بخش سلامت مانند کاهش وزن برای کودکان باشید.

مرحله 2: یک محصول مناسب را بدست آورید

مرحله زیر برای کسب درآمد آنلاین رایگان، انتخاب محصول مناسب برای بازار است. در حالی که تعدادی از محصولات به صورت آنلاین در دسترس هستند، تنها امید شما برای ایجاد درآمد قابل توجه انتخاب وب سایتی است که همزمان تعدادی محصول دیجیتالی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، کلیک بانک، بیش از 10000 محصول دیجیتال را تبلیغ می کند. این مکان فوق العاده ای برای شروع جستجوی محصول مناسب برای نوشتن است.

مرحله 3: تحقیقات کلمات کلیدی خود را انجام دهید

آخرین گام برای کسب درآمد هنگفت آنلاین با بازاریابی مقاله، انتخاب مناسب ترین کلمات کلیدی است که برای شما درآمدزایی می کند. در حالی که با نوشتن مقاله درآمد قابل توجهی را تعیین می کنید، باید کلمات کلیدی را جستجو کنید که کمتر از 10000 بار در ماه جستجو می شوند. به محض اینکه کلمات کلیدی مناسب را کشف کردید، به سادگی شروع به نوشتن مقاله بر اساس آن کلمات کلیدی هدفمند می کنید و شاهد افزایش سود هستید!