کجا می توانید اسکریپت های هیپنوتیزم رایگان پیدا کنید؟

پس می خواهید هیپنوتیزم تراپیست شوید؟ برای شروع تمرین به چند اسکریپت هیپنوتیزم رایگان نیاز دارید. نحوه تنظیم تمرین خود تعیین می کند که از چه نوع اسکریپت های هیپنوتیزمی می خواهید استفاده کنید. آیا قصد دارید یک تمرین هیپنوتیزم درمانی تلفنی قوی داشته باشید یا برای درمان های گروهی یک به یک و مستقیم برنامه ریزی می کنید؟

اسکریپت های مختلف برای نتایج متفاوت لازم است. اسکریپت ها به شما کمک می کنند تا به بیماران خود کمک کنید تا جنبه های مثبت زندگی خود را تقویت کنند تا به نتایجی که به دنبال آن هستند برسند. بسیاری از متخصصان سلامت کل نگر از هیپنوتیزم به عنوان مکملی برای بقیه تمرینات خود استفاده می کنند. نیاز زیادی به هیپنوتیزورهایی وجود دارد که تجربه رگرسیون زندگی گذشته و سایر مسائل مربوط به روح را داشته باشند.

سایر زمینه های تمرکز هیپنوتیزم کننده هیپنوتیزم ورزشی است. هیپنوتیزم ورزشی می تواند به شرکت کنندگان کمک کند تا آگاهی خود را حداقل پانزده درصد (15 درصد) افزایش دهند. بسیاری از تیم های ورزشی حرفه ای در فوتبال، فوتبال، بسکتبال و بیسبال از خدمات هیپنوتیزورها برای بهبود تمرکز و عملکرد استفاده می کنند. هیپنوتیزم ورزشی می تواند به ورزشکاران با آموزش تخیل خاص و تصاویر هدایت شده کمک کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابند. اسکریپت های هیپنوتیزم ورزشی خاص وجود دارد که حرکات، بازی ها و حرکات عضلانی خاصی را که ورزش به آن نیاز دارد را هدف قرار می دهد.

مکانی که هیپنوتیزم بیشترین موفقیت تجاری را داشته است، کمک به افراد برای ترک سیگار یا کاهش وزن است. همچنین اگر قصد دارید جلسات گروهی هیپنوتیزم را برگزار کنید، اسکریپت ها باید متفاوت از جلسات فردی باشد. اگر به دنبال اسکریپت‌های هیپنوتیزم برای تمرین خود هستید، مطمئن شوید که نسخه‌هایی را دریافت می‌کنید که توسط درمانگران حرفه‌ای که اعضای انجمن بین‌المللی هیپنوتیزم آمریکا هستند، نوشته شده‌اند. انجمن در حال کار بر روی دستورالعمل های فدرال برای هیپنوتیزم درمانی است و از اعضای خود می خواهد که از قوانین قابل اجرا تعیین شده در ایالتی که در آن تمرین می کنند پیروی کنند.

صدها اسکریپت دامنه عمومی رایگان در بسیاری از سایت ها در سراسر اینترنت موجود است که می توانید در تمرین خود از آنها استفاده کنید. در برخی از سایت‌ها اسکریپت‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آنها در تمرین خود استفاده کنید، اما نمی‌توان آن‌ها را تکثیر کرد یا در سایر وب‌سایت‌ها قرار داد. در اینجا لیست کوتاهی از برخی از اسکریپت های هیپنوتیزم رایگان که می توانید در دامنه عمومی دریافت کنید آورده شده است. فیلمنامه هایی برای تمرکز، اعتماد به نفس، اعتیاد به مواد مخدر، تقویت نفس، شفا، رهایی از احساس گناه، سخنرانی در جمع، اعتماد به نفس، کاهش وزن و القا وجود دارد.